2018-2019 Voleybol Sezonu TVF 1. Ligi’nde Heyecan Başlıyor !
Reklam

2018-2019 Voleybol Sezonu TVF 1. Ligi’nde Heyecan Başlıyor !

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen 1. Liglerde (Bayan-Erkek) 2018-2019 Voleybol Sezonu’nun heyecanı, 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak ilk hafta karşılaşmaları ile başlayacak.

06 Ekim 2018 - 00:04

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen 1. Liglerde (Bayan-Erkek) 2018-2019 Voleybol Sezonu’nun heyecanı, 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak ilk hafta karşılaşmaları ile başlayacak.

Bayanlar 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 07 Ekim – 23 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 05 Ocak – 23 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak.

Erkekler 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 06 Ekim – 22 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 06 Ocak – 24 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak.

BAYANLAR 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

A GRUBU

07 Ekim 2018, Pazar
Balıkesir DSİ – Arkas Spor (Arkas Spor ligden çekildi)
12.30 Salihli Bld. – Sarıyer Bld. (Atatürk)
15.00 Özateş – Sakarya Gelişimspor (Balçova)
16.00 Karşıyaka – Küçükyalıspor (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)
16.00 Bahçelievler Voleybol – Rota Koleji (Bahçelievler)
18.00 Mehmet Erdem Marmara Akademi – Büyükçekmece Voleybol Akademi (TVF 50.Yıl)
18.00 İzmir B.Şehir Bld. – Altınbaş Üniv. Yeşilyurt (Celal Atık)

B GRUBU

06 Ekim 2018, Cumartesi
16.30 Halkbank – TVF Spor Lisesi (TVF Başkent)

07 Ekim 2018, Pazar
13.00 Samsun BŞB Anakent – Anadolu Üniv. (Mustafa Dağıstanlı)
14.00 Pursaklar Vol. İhtisas – Gümüşhane Gençlerbirliği (Pursaklar)
14.00 Kahramazankazan Bld. – Bolu Bld. (Kahramazankazan)
15.00 PTT – Mardin B.Şehir Bld. (TVF Başkent)
15.00 Keçirören Bağlumspor – Şanlıurfa Sefa Spor (Taha Akgül)
17.00 İlbank – İBA Kimya TED Kolejliler (TVF Başkent)

ERKEKLER 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

A GRUBU
06 Ekim 2018, Cumartesi
13.00 Anadolu Üniv. – Konya B.Şehir Bld. (Yenikent Eskişehir)
14.00 Eğirdir Elma – TOFAŞ Spor (Eğirdir)
14.00 Beşiktaş – Bigadiç Bld. (Akatlar)
14.00 Seydişehir Bld. Sanayispor – İstanbul BBSK (Seydişehir)
14.00 Milas Bld. – Bursa B.Şehir Bld. (Muğla Atatürk)
15.00 Alanya Bld. – Düzce Bld. (Antalya Atatürk)
17.00 TFL Altekma – Bornova Anadolu Lisesi (Vestel Venus Spor Komp. Atatürk Spor Salonu)

B GRUBU
07 Ekim 2018, Pazar
13.00 Niksar Bld. – Bulancak Bld. Betonspor (Tokat Niksar)
13.00 TKD Kuzey Enj. G.Hane Torul Gençlik – Palandöken Bld. (Torul)
14.00 Ziraat Bankası – Solhan Spor (TVF Başkent)
14.00 Hatay BŞB – Malatya BŞB (Antakya)
14.00 Payas Bld. 2011 – Haliliye Bld. (Hatay Payas)
14.00 Akkuş Bld. – Sorgun Bld. (Ordu Akkuş)
14.00 Fındıklıspor – Surgunlu Bld. (Rize Fındıklı)

2018-2019 Voleybol Sezonu Bayanlar ve Erkekler 1. Lig statüsüne ulaşmak için tıklayınız.

2018-2019 Voleybol Sezonu 1. Lig Genel Fikstürü için tıklayınız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydın B.Şehir Bld. iyi başlamak istiyor
Aydın B.Şehir Bld. iyi başlamak istiyor
Veteranlar Voleybol Atatürk 2. Ege Manisa Kupası Fikstürü Belli Oldu
Veteranlar Voleybol Atatürk 2. Ege Manisa Kupası Fikstürü Belli...