2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Heyecanı Kayseri Erciyes’te...
Reklam

2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Heyecanı Kayseri Erciyes’te Başlıyor

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun ikinci ayağı olan Erciyes Etabı, 11-13 Ocak 2019 tarihlerinde Kayseri’nin ev sahipliğinde Erciyes Tekir Kapı Kayak Merkezi’nde kurulan plaj voleybolu kortlarında düzenlenecek.

09 Ocak 2019 - 14:53

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun ikinci ayağı olan Erciyes Etabı, 11-13 Ocak 2019 tarihlerinde Kayseri’nin ev sahipliğinde Erciyes Tekir Kapı Kayak Merkezi’nde kurulan plaj voleybolu kortlarında düzenlenecek.

Organizasyona Çekya, İsviçre, İtalya, Polonya, Rusya, Romanya, Slovakya ve Türkiye olmak üzere 8 ülkeden 27 takım başvurdu. Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun ikinci ayağı olan Erciyes Etabı, bu yıl değişen oyun kurallarının ardından ilk kez 3×3 formatında oynanacak.

Türkiye, erkeklerde 6, bayanlarda 5 takım olmak üzere toplam 11 takım ile mücadele edecek.

2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun ikinci ayağı olan Erciyes Etabı’nın heyecanı, 11 Ocak 2019, Cuma günü erkeklerde oynanacak ön eleme turu karşılaşmalarıyla başlayacak.  12 Ocak 2019, Cumartesi günü ise sabah 09.30’tan itibaren hem erkeklerde hem de bayanlar kategorisinde ana tablo karşılaşmaları oynanacak. 

2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun ikinci ayağı olan Erciyes Etabı, 13 Ocak 2019, Pazar günü saat 13.00’te oynanacak final karşılaşmaları ile sona erecek. Final karşılaşmaları, TRT SPOR ekranlarından ve eurovolley.tv web sitesinden naklen yayınlanacak ve ücretsiz izlenebilecek.

Seyirci girişinin ücretsiz olacağı bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

Erkekler
Dündar Yıldırım – Ersin Durgut – Ali Cebeci – Emirhan Ulutaş (Yedek)
Ozan Demirer – Halil İbrahim Şanlı – Teoman Yılmaz – Ahmet Tuncay (Yedek)
Kemal Şah – Devrim Alibaba – Ali Osman Nurettin – Adem Mert (Yedek)
Emir Akdoğan – Can Kaplan – Yiğitcan Kaynak – Kerimhan Kaynak (Yedek)
Berke Erdoğan Erci – Atakan Ayan – Ali Fırat – Talha Saban Ertaş (Yedek)
Faruk Ömer Korkmaz – Esat Mahmut Güneş – Kadir Mustafa Erdoğan – Ayhan Karademir (Yedek)

Bayanlar
Selin Yurtsever – Bahanur Gökalp – Merve Çelebi
Asya Doğruer – Özge Özkan – Aysu Ceylan
Belinay Sarı – Başak Uyanık – Ceren Evmez
Ceren Ceyda Küçük – Büşra Baş – Tuğçe Çiğ
Gizem Çağlayan – Gizem Kaçar – Nursena Alkış

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusya derbisinde gülen Dinamo Kazan
Rusya derbisinde gülen Dinamo Kazan
GKS Katowice, Resovia Rzeszow'a geçit vermedi
GKS Katowice, Resovia Rzeszow'a geçit vermedi