Almanya Erkekler 1. Ligi Bundesliga 26 Kasım 2014
Netzhoppers KW-Bestensee - TV Ingersoll Bühl 3-1 (22-25, 25-19, 25-22, 25-19)
En skorerler: Sprung 28, Kinder 13, Timmermann 11, Heinecke 10; Plotyczer 12, Mote 11, Buchegger 8, Kostolani 8.
TV Rottenburg - Berlin Recycling Volleys 1-3 (18-25, 17-25, 25-21, 14-25)
En skorerler: Strohbach 13, Staab 9, Mehlberg 7; Carroll 17, Fischer 14, Touzinsky 13, De Marchi 12, Bontje 11.
VSG Coburg/Grub - SWD powervolleys Düren 3-2 (27-25, 18-25, 19-25, 25-21, 15-13)
En skorerler: Stein 25, Karanovic 16, Poluga 12, Kocian 9; Prolingheuer 27, Hunt 15, Klein 12, Pompe 9, Klingner 9.
SVG Lüneburg - Cloud & Heat Volley Dresden 3-0 (25-19, 25-21, 25-18)
En skorerler: Laane 17, Bahlburg 13, Steinke 12, Kevorken 10; Walter 19, Veselinovic 9, Wasilewski 6.
Puan Durumu
Berlin Recycling Volleys 21 (7v-1p)
VFB Friedrichshafen 18 (6v-1p)
TV Rottenburg 17 (7v-1p)
SWD powervolleys Düren 16 (5v-3p)
Netzhoppers KW-Bestensee 14 (5v-3p)
SVG Lüneburg 14 (4v-2p)
TV Ingersoll Bühl 13 (4v-3p)
VSG Coburg/Grub 8 (3v-5p)
CV Mitteldeutschland 7 (2v-6p)
TSV Herrsching 7 (2v-6p)
VCO Berlin 4 (1v-7p)
Cloud & Heat Volley Dresden 2 (1v-8p)
Netzhoppers KW-Bestensee - TV Ingersoll Bühl 3-1 (22-25, 25-19, 25-22, 25-19)
En skorerler: Sprung 28, Kinder 13, Timmermann 11, Heinecke 10; Plotyczer 12, Mote 11, Buchegger 8, Kostolani 8.
TV Rottenburg - Berlin Recycling Volleys 1-3 (18-25, 17-25, 25-21, 14-25)
En skorerler: Strohbach 13, Staab 9, Mehlberg 7; Carroll 17, Fischer 14, Touzinsky 13, De Marchi 12, Bontje 11.
VSG Coburg/Grub - SWD powervolleys Düren 3-2 (27-25, 18-25, 19-25, 25-21, 15-13)
En skorerler: Stein 25, Karanovic 16, Poluga 12, Kocian 9; Prolingheuer 27, Hunt 15, Klein 12, Pompe 9, Klingner 9.
SVG Lüneburg - Cloud & Heat Volley Dresden 3-0 (25-19, 25-21, 25-18)
En skorerler: Laane 17, Bahlburg 13, Steinke 12, Kevorken 10; Walter 19, Veselinovic 9, Wasilewski 6.
Puan Durumu
Berlin Recycling Volleys 21 (7v-1p)
VFB Friedrichshafen 18 (6v-1p)
TV Rottenburg 17 (7v-1p)
SWD powervolleys Düren 16 (5v-3p)
Netzhoppers KW-Bestensee 14 (5v-3p)
SVG Lüneburg 14 (4v-2p)
TV Ingersoll Bühl 13 (4v-3p)
VSG Coburg/Grub 8 (3v-5p)
CV Mitteldeutschland 7 (2v-6p)
TSV Herrsching 7 (2v-6p)
VCO Berlin 4 (1v-7p)
Cloud & Heat Volley Dresden 2 (1v-8p)