Bayanlar Şampiyonlar Ligi’nde 2. hafta tamamlandı...
Reklam
  • Reklam

Bayanlar Şampiyonlar Ligi'nde 2. hafta tamamlandı...

2019 CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi'nde 2. hafta karşılaşmaları tamamalndı...

21 Aralık 2018 - 10:51

2019 CEV BAYANLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
 
A Grubu
20/11/2018
BEZIERS VB - Maritza PLOVDIV 3-0 (25-17, 25-12, 25-20) İstatistik
22/11/2018
VakifBank ISTANBUL - Allianz MTV STUTTGART 3-1 (25-13, 20-25, 25-19, 25-17) İstatistik
 
19/12/2018
Allianz MTV STUTTGART - BEZIERS VB 3-0 (25-16, 25-16, 25-20) İstatistik
20/12/2018
Maritza PLOVDIV - VakifBank ISTANBUL 0-3 (16-25, 16-25, 21-25) İstatistik
 
Puan Durumu
VakifBank ISTANBUL 6
Allianz MTV STUTTGART 3
BEZIERS VB 3
Maritza PLOVDIV 0
 
23/01/2019
21:00 Allianz MTV STUTTGART - Maritza PLOVDIV
22:00 BEZIERS VB - VakifBank ISTANBUL
 

 
B Grubu
20/11/2018
Dinamo KAZAN - HÄMEENLINNA 3-0 (25-12, 25-13, 25-10) İstatistik
21/11/2018
Eczacibasi VitrA ISTANBUL - Uralochka-NTMK EKATERINBURG 3-0 (25-16, 25-17, 25-21)  İstatistik
 
18/12/2018
Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Dinamo KAZAN 3-2 (23-25, 17-25, 25-17, 26-24, 15-5) İstatistik
19/12/2018
HÄMEENLINNA - Eczacibasi VitrA ISTANBUL 0-3 (11-25, 20-25, 16-25) İstatistik
 
Puan Durumu
Eczacibasi VitrA ISTANBUL 6
Dinamo KAZAN 4
Uralochka-NTMK EKATERINBURG 2
HÄMEENLINNA 0
 
22/01/2019
19:00 Dinamo KAZAN - Eczacibasi VitrA ISTANBUL
24/01/2019
19:00 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - HÄMEENLINNA
 

 
C Grubu
21/11/2018
RC CANNES - Minchanka MINSK 3-0 (25-20, 25-19, 25-18) İstatistik
22/11/2018
Igor Gorgonzola NOVARA - Budowlani ŁÓDŹ 3-0 (25-19, 25-19, 25-20)  İstatistik (Yardımcı Hakem: Erdal Akıncı)
 
19/12/2018
Minchanka MINSK - Igor Gorgonzola NOVARA 0-3 (19-25, 32-34, 16-25) İstatistik
20/12/2018
Budowlani ŁÓDŹ - RC CANNES 3-0 (25-23, 25-23, 30-28)  İstatistik (Yardımcı hakem: Nurper Özbar)
 
Puan Durumu
Igor Gorgonzola NOVARA 6
RC CANNES 3
Budowlani ŁÓDŹ 3
Minchanka MINSK 0
 
22/01/2019
21:30 CANNES - Igor Gorgonzola NOVARA
23/01/2019
22:00 Budowlani ŁÓDŹ - Minchanka MINSK (Yardımcı hakem: Ozan Cagi SARIKAYA)
 

D Grubu

20/11/2018
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ - Palmberg SCHWERIN 3-1 (25-18, 25-23, 14-25, 25-17) İstatistik
21/11/2018
Imoco Volley CONEGLIANO - Savino Del Bene SCANDICCI 3-2 (25-21, 24-26, 25-12, 23-25, 15-10) İstatistik
 
18/12/2018
Palmberg SCHWERIN - Imoco Volley CONEGLIANO 3-0 (36-34, 25-19, 25-22)  İstatistik
20/12/2018
Savino Del Bene SCANDICCI - ŁKS Commercecon ŁÓDŹ  3-0 (25-10, 25-23, 25-23)  İstatistik (Yardımcı hakem: Erdal AKINCI)
 
Puan Durumu
Savino Del Bene SCANDICCI 4
Palmberg SCHWERIN 3
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ SSC 3
Imoco Volley CONEGLIANO 2
 
22/01/2019
20:00 Commercecon ŁÓDŹ - Imoco Volley CONEGLIANO
23/01/2019
22:30 Savino Del Bene SCANDICCI - SSC Palmberg SCHWERIN (Baş hakem: Nurper OZBAR)
 

 
E Grubu
21/11/2018
Dinamo MOSCOW - Fenerbahce Opet ISTANBUL 1-3 (17-25, 25-17, 18-25, 11-25) İstatistik
22/11/2018
Chemik POLICE - C.S.M. BUCURESTI 1-3 (19-25, 16-25, 25-16, 22-25) İstatistik
 
19/12/2018
Fenerbahce Opet ISTANBUL - Chemik POLICE 3-0 (25-12, 25-16, 25-22)  İstatistik
20/12/2018
C.S.M. BUCURESTI - Dinamo MOSCOW 0-3 (21-25, 27-29, 21-29) İstatistik
 
Puan Durumu
Fenerbahce Opet ISTANBUL 6
Dinamo MOSCOW  3
C.S.M. BUCURESTI 3
Chemik POLICE 0
 
23/01/2019
18:30 Fenerbahce Opet ISTANBUL - C.S.M. BUCURESTI
24/01/2019
20:00 Chemik POLICE - Dinamo MOSCOW
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sivas Valisi Salih Ayhan, A Erkek Milli Takımımızı Ziyaret Etti
Sivas Valisi Salih Ayhan, A Erkek Milli Takımımızı Ziyaret Etti
Hande ve Guidetti, Güney Kore Galibiyetini Değerlendirdi
Hande ve Guidetti, Güney Kore Galibiyetini Değerlendirdi