2019 CEV BAYANLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
A Grubu
20/11/2018
BEZIERS VB - Maritza PLOVDIV 3-0 (25-17, 25-12, 25-20) İstatistik
22/11/2018
VakifBank ISTANBUL - Allianz MTV STUTTGART 3-1 (25-13, 20-25, 25-19, 25-17) İstatistik
Maritza PLOVDIV - VakifBank ISTANBUL 0-3 (16-25, 16-25, 21-25) İstatistik
Puan Durumu
VakifBank ISTANBUL 6
Allianz MTV STUTTGART 3
BEZIERS VB 3
Maritza PLOVDIV 0
23/01/2019
21:00 Allianz MTV STUTTGART - Maritza PLOVDIV
22:00 BEZIERS VB - VakifBank ISTANBUL
B Grubu
20/11/2018
Dinamo KAZAN - HÄMEENLINNA 3-0 (25-12, 25-13, 25-10) İstatistik
21/11/2018
Eczacibasi VitrA ISTANBUL - Uralochka-NTMK EKATERINBURG 3-0 (25-16, 25-17, 25-21) İstatistik
18/12/2018
Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Dinamo KAZAN 3-2 (23-25, 17-25, 25-17, 26-24, 15-5) İstatistik
19/12/2018
HÄMEENLINNA - Eczacibasi VitrA ISTANBUL 0-3 (11-25, 20-25, 16-25) İstatistik
22/01/2019
Dinamo KAZAN - Eczacibasi VitrA ISTANBUL 1-3 (16-25, 16-25, 25-22, 22-25) İstatistik
Puan Durumu
Eczacibasi VitrA ISTANBUL 9
Dinamo KAZAN 4
Uralochka-NTMK EKATERINBURG 2
HÄMEENLINNA 0
24/01/2019
19:00 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - HÄMEENLINNA
C Grubu
21/11/2018
RC CANNES - Minchanka MINSK 3-0 (25-20, 25-19, 25-18) İstatistik
22/11/2018
Igor Gorgonzola NOVARA - Budowlani ŁÓDŹ 3-0 (25-19, 25-19, 25-20) İstatistik (Yardımcı Hakem: Erdal Akıncı)
19/12/2018
Minchanka MINSK - Igor Gorgonzola NOVARA 0-3 (19-25, 32-34, 16-25) İstatistik
20/12/2018
Budowlani ŁÓDŹ - RC CANNES 3-0 (25-23, 25-23, 30-28) İstatistik (Yardımcı hakem: Nurper Özbar)
22/01/2019
CANNES - Igor Gorgonzola NOVARA 0-3 (15-25, 17-25, 19-25) İstatistik
Puan Durumu
Igor Gorgonzola NOVARA 9
RC CANNES 3
Budowlani ŁÓDŹ 3
Minchanka MINSK 0
23/01/2019
22:00 Budowlani ŁÓDŹ - Minchanka MINSK (Yardımcı hakem: Ozan Cagi SARIKAYA)
D Grubu
20/11/2018
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ - Palmberg SCHWERIN 3-1 (25-18, 25-23, 14-25, 25-17) İstatistik21/11/2018
Imoco Volley CONEGLIANO - Savino Del Bene SCANDICCI 3-2 (25-21, 24-26, 25-12, 23-25, 15-10) İstatistik
18/12/2018
Palmberg SCHWERIN - Imoco Volley CONEGLIANO 3-0 (36-34, 25-19, 25-22) İstatistik
20/12/2018
Savino Del Bene SCANDICCI - ŁKS Commercecon ŁÓDŹ 3-0 (25-10, 25-23, 25-23) İstatistik (Yardımcı hakem: Erdal AKINCI)
22/01/2019
Commercecon ŁÓDŹ - Imoco Volley CONEGLIANO 0-3 (20-25, 15-25, 17-25) İstatistik
Puan Durumu
Imoco Volley CONEGLIANO 5
Savino Del Bene SCANDICCI 4
Palmberg SCHWERIN 3
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ SSC 3
23/01/2019
22:30 Savino Del Bene SCANDICCI - SSC Palmberg SCHWERIN (Baş hakem: Nurper OZBAR)
E Grubu
21/11/2018
Dinamo MOSCOW - Fenerbahce Opet ISTANBUL 1-3 (17-25, 25-17, 18-25, 11-25) İstatistik
22/11/2018
Chemik POLICE - C.S.M. BUCURESTI 1-3 (19-25, 16-25, 25-16, 22-25) İstatistik
19/12/2018
Fenerbahce Opet ISTANBUL - Chemik POLICE 3-0 (25-12, 25-16, 25-22) İstatistik
20/12/2018
C.S.M. BUCURESTI - Dinamo MOSCOW 0-3 (21-25, 27-29, 21-29) İstatistik
Puan Durumu
Fenerbahce Opet ISTANBUL 6
Dinamo MOSCOW 3
C.S.M. BUCURESTI 3
Chemik POLICE 0
23/01/2019
18:30 Fenerbahce Opet ISTANBUL - C.S.M. BUCURESTI
24/01/2019
20:00 Chemik POLICE - Dinamo MOSCOW