Bergama Doğa Gençlik ve Spor Kulübü kuruldu
Reklam

Bergama Doğa Gençlik ve Spor Kulübü kuruldu

Bergama’ya yaptığı büyük yatırımlar ile bilinen Bergama Doğa Okulları Kurucuları Levent AKÇAY ve Nedim AKÇAY tarafından Bergama Doğa Gençlik ve Spor Kulübü kuruldu.

14 Temmuz 2017 - 12:20

Bergama’ya yaptığı büyük yatırımlar ile bilinen Bergama Doğa Okulları Kurucuları Levent AKÇAY ve Nedim AKÇAY tarafından Bergama Doğa Gençlik ve Spor Kulübü kuruldu. Türkiye Voleybol Federasyonu 2.lig’te mücadele edecek olan spor kulübünün sportif direktörlük görevine tecrübeli isim Yaşar Ergün, antrenörlük görevine ise Cemal Acar getirildi.

Bergama’mıza ve bölgemize hayırlı olsun diyerek sözlerine başlayan Bergama Doğa Gençlik ve Spor Kulübü Kurucusu Levent AKÇAY, “Spor takımımız ile bölgemize ve burada yaşayan gençlerimize, spor ve sporcuya yatırım yapmak, genç yeteneklerin önünü açmak istedik” dedi. Bergama Doğa Gençlik ve Spor Kulübü olarak önemli transferler yapıp mücadeleci bir takım kurmayı hedeflediklerini söyleyen AKÇAY, alt yaş grupları ile takımı destekleyip Türk sporuna ve sporcusuna katkıda bulunmak istiyoruz dedi. Kulübün kurucularından Nedim AKÇAY ise, bir sonraki yıl 1.lig’te mücadele eden bir takım amaçladıklarını ve gelecek yıl planlamalarını bu doğrultuda yaptıklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Novara'yı 3-2 yenen Conegliano, seriyi 1-1 yaptı
Novara'yı 3-2 yenen Conegliano, seriyi 1-1 yaptı
Final serisinde 2. maçı da Zenit Kazan kazandı
Final serisinde 2. maçı da Zenit Kazan kazandı