CEV Cup Bayanlar 16'lı Finalleri 1. Maçlar
(11 Kasım 2014) Galatasaray Istanbul (TUR) - Rocheville Le Cannet (FRA) 3-0 (25-21, 25-20, 25-21)
En skorerler: Meijners 23, Guc 11, C. Bosetti 8, Kalac 8; Fedele 13, Kloster 10, Orlé 6, Lichtman 6, Zambelli 6. (11 Kasım 2014) SK UP Olomouc (CZE) - Gea Happel Amigos Zoersel (BEL) 3-2 (25-21, 17-25, 25-16, 12-25, 15-6)
En skorerler: Polaskova 14, Schandlova 14, Rutarova 13, Holaskova 13; Gielen 16, Eykens 14, Adams 8, Kerremans 8. (11 Kasım 2014) Khimik Yuzhny (UKR) - CONEGLIANO 1-3 (22-25, 25-21, 20-25, 21-25)
(11 Kasım 2014) Kralovo Pole Brno (CZE) - Asko Linz-Steg (AUT) 3-1 (18-25, 25-15, 25-20, 25-19)
En skorerler: E. Field 17, Toufarova 15, Vyklicka 11, Cebakova 10; Dorton 20, Bates 13, Freiber 10.
(12 Kasım 2014) Olympiacos Piraeus (GRE) - VDK Gent Dames (BEL) 0-3 (18-25,19-25, 25-27)
En skorerler: Bramborova 13, Giota 8, Boscacci 7; Gommans 17, F. A. Willoughby 11, Goliat 10, Verhulst 8.
(12 Kasım 2014) Dinamo Romprest Bucarest (ROU) - Tauron MKS Dabrowa Gornicza (POL) 1-3 (19-25, 17-25, 25-22, 22-25)
En skorerler: Carbuneanu 16, Anisova 15, Germanova 14, Marcovici 8; Zakreuskaya 24, Mancuso 22, Kaliszuk 10, Sobolska 10, Dziekiewicz 10. (12 Kasım 2014) Nova KBM Branik Maribor (SLO) - Sagres Neuchatel UC (SUI) 3-2 (25-19, 24-26, 26-24, 23-25, 15-10)
En skorerler: Starcevic 23, Planinsec 22, Mlakar 14, Kaucic 12; Luft 26, Wigger 21, Ludmilla Da Silva 9, M. Field 9, Boketsu 9. (12 Kasım 2014) Rote Raben Vilsbiburg (GER) - Lokomotiv Baku (AZE) 0-3 (17-25, 24-26, 22-25)En skorerler: -
(12 Kasım 2014) Calcit Kamnik (SLO) - Stella Rossa Belgrado (SRB) 0-3 (16-25, 14-25, 16-25)
En skorerler: Iglicar 10, Scuka 5, Vrhovnik 5; Helic 16, Kecman 13, Milenkovic 10, Trnic 8, M. Popovic 8. (12 Kasım 2014) NOVARA - Dinamo Krasnodar (RUS) 1-3 (25-20, 20-25, 19-25, 15-25)En skorerler : -
(12 Kasım 2014) ATSC Sparkasse Klagenfurt (AUT) - HPK Hameenlinna (FIN) 0-3 (10-25, 14-25, 17-25)
En skorerler: Holzer 8, Milosavljevic 8; Erwin 13, Boricheva 13, Bjerregard Madsen 9.
(12 Kasım 2014) Volley Koniz (SUI) - CS Volei Alba Blaj (ROU) 3-2 (22-25, 15-25, 25-21, 25-23, 15-12)
En skorerler: Schulz 19, Van Rooij 18, Renata Benedito 16, Frankova 11; Nemtanu 17, Utla 16, Zarkova 14, Matseichyk 14, Salaoru 13. (13 Kasım 2014) Haifa VC (ISR) - Beziers VB (FRA) 3-2 (23-25, 25-22, 20-25, 25-23, 15-12)
En skorerler: K. Ortiz 26, Chachina 13, Gluck 11, Rodriguez 9; Aase Hole 22, Schleck 18, Mann 14.
(24 Kasım 2014) Orbita ZTMC-ZNU Zaporozhye (UKR) - Dauphines Charleroi (BEL) 2-3 (25-23, 23-25, 19-25, 25-22, 12-15) (karşılaşma Charleroi'nin sahasında oynanmıştır...)
Naturhouse Ciudad de LOGROÑO (ESP) - Igtisadchi Baku (AZE) (Igtisadchi kupadan çekildi)
PGE Atom Trefl Sopot (POL) - Severodonchonka Severodonec (Ukr) (Serverodonchonka kupadan çekildi)
(11 Kasım 2014) Galatasaray Istanbul (TUR) - Rocheville Le Cannet (FRA) 3-0 (25-21, 25-20, 25-21)
En skorerler: Meijners 23, Guc 11, C. Bosetti 8, Kalac 8; Fedele 13, Kloster 10, Orlé 6, Lichtman 6, Zambelli 6. (11 Kasım 2014) SK UP Olomouc (CZE) - Gea Happel Amigos Zoersel (BEL) 3-2 (25-21, 17-25, 25-16, 12-25, 15-6)
En skorerler: Polaskova 14, Schandlova 14, Rutarova 13, Holaskova 13; Gielen 16, Eykens 14, Adams 8, Kerremans 8. (11 Kasım 2014) Khimik Yuzhny (UKR) - CONEGLIANO 1-3 (22-25, 25-21, 20-25, 21-25)
(11 Kasım 2014) Kralovo Pole Brno (CZE) - Asko Linz-Steg (AUT) 3-1 (18-25, 25-15, 25-20, 25-19)
En skorerler: E. Field 17, Toufarova 15, Vyklicka 11, Cebakova 10; Dorton 20, Bates 13, Freiber 10.
(12 Kasım 2014) Olympiacos Piraeus (GRE) - VDK Gent Dames (BEL) 0-3 (18-25,19-25, 25-27)
En skorerler: Bramborova 13, Giota 8, Boscacci 7; Gommans 17, F. A. Willoughby 11, Goliat 10, Verhulst 8.
(12 Kasım 2014) Dinamo Romprest Bucarest (ROU) - Tauron MKS Dabrowa Gornicza (POL) 1-3 (19-25, 17-25, 25-22, 22-25)
En skorerler: Carbuneanu 16, Anisova 15, Germanova 14, Marcovici 8; Zakreuskaya 24, Mancuso 22, Kaliszuk 10, Sobolska 10, Dziekiewicz 10. (12 Kasım 2014) Nova KBM Branik Maribor (SLO) - Sagres Neuchatel UC (SUI) 3-2 (25-19, 24-26, 26-24, 23-25, 15-10)
En skorerler: Starcevic 23, Planinsec 22, Mlakar 14, Kaucic 12; Luft 26, Wigger 21, Ludmilla Da Silva 9, M. Field 9, Boketsu 9. (12 Kasım 2014) Rote Raben Vilsbiburg (GER) - Lokomotiv Baku (AZE) 0-3 (17-25, 24-26, 22-25)En skorerler: -
(12 Kasım 2014) Calcit Kamnik (SLO) - Stella Rossa Belgrado (SRB) 0-3 (16-25, 14-25, 16-25)
En skorerler: Iglicar 10, Scuka 5, Vrhovnik 5; Helic 16, Kecman 13, Milenkovic 10, Trnic 8, M. Popovic 8. (12 Kasım 2014) NOVARA - Dinamo Krasnodar (RUS) 1-3 (25-20, 20-25, 19-25, 15-25)En skorerler : -
(12 Kasım 2014) ATSC Sparkasse Klagenfurt (AUT) - HPK Hameenlinna (FIN) 0-3 (10-25, 14-25, 17-25)
En skorerler: Holzer 8, Milosavljevic 8; Erwin 13, Boricheva 13, Bjerregard Madsen 9.
(12 Kasım 2014) Volley Koniz (SUI) - CS Volei Alba Blaj (ROU) 3-2 (22-25, 15-25, 25-21, 25-23, 15-12)
En skorerler: Schulz 19, Van Rooij 18, Renata Benedito 16, Frankova 11; Nemtanu 17, Utla 16, Zarkova 14, Matseichyk 14, Salaoru 13. (13 Kasım 2014) Haifa VC (ISR) - Beziers VB (FRA) 3-2 (23-25, 25-22, 20-25, 25-23, 15-12)
En skorerler: K. Ortiz 26, Chachina 13, Gluck 11, Rodriguez 9; Aase Hole 22, Schleck 18, Mann 14.
(24 Kasım 2014) Orbita ZTMC-ZNU Zaporozhye (UKR) - Dauphines Charleroi (BEL) 2-3 (25-23, 23-25, 19-25, 25-22, 12-15) (karşılaşma Charleroi'nin sahasında oynanmıştır...)
Naturhouse Ciudad de LOGROÑO (ESP) - Igtisadchi Baku (AZE) (Igtisadchi kupadan çekildi)
PGE Atom Trefl Sopot (POL) - Severodonchonka Severodonec (Ukr) (Serverodonchonka kupadan çekildi)