Challenge Cup Erkekler 2. Tur 2. Maçları
(5 Kasım 2014) TTU SC TALLINN - Unirea DEJ 1-3 (25-21, 24-26, 24-26, 23-25) (giocata a Dej)
En skorerler: Daniel Maciel 24, Ratsep 16, Krasneuski 13, Ennemuist 13; Didorciuc 21, Dinca 13, Gemanariu 12, Coasa 11, Mirosavljevic 11. (18 Kasım 2014) Omonia NICOSIA - Anorthosis FAMAGUSTA 3-0 (25-14, 25-13, 25-20) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Reinaldo Da Silva 14, Petrakidis 11, Edson Da Silva 10; Kola 9, Chrysostomou 5.
(18 Kasım 2014) CHAUMONT VB 52 - Fonte Bastardo AZORES 3-2 (21-25, 25-15, 17-25, 27-25, 15-7) (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Garcia Torres 17, Egleskalns 17, Wounembaina 16; Kolev 20, Gregoret 15, Gilson De Franca 12, José 9.
(18 Kasım 2014) Studenti TIRANA - Fino KAPOSVAR SE 1-3 (22-25, 25-23, 17-25, 9-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: n.d., a seguire.
(19 Kasım 2014) Hapoel MATE-ASHER AKKO - Crvena Zvezda BEOGRAD 3-2 (25-19, 25-18, 18-25, 17-25, 15-10) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Leonardo Nascimento "Negao" 19, Komel 15, Batchkala 13, Gomes Juares 12; F. Stoilovic 23, A. Blagojevc 15, Okolic 12, Koprivica 10.
(19 Kasım 2014) Ethnikos ALEXANDROUPOLIS - TV SCHÖNENWERD 3-0 (25-18, 26-24, 25-19) Altın Set: 17-15 (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Andric 17, B. Cuk 14, A. Dalakouras 11, Kiosis 8; Richards 20, Gerber 9, Schnider 9.
(19 Kasım 2014) Abiant Lycurgus GRONINGEN - Rivo RIJSSEN 3-0 (25-19, 25-20, 25-13) (ilk maç sonucu: 3-0)
En skorerler: -
(19 Kasım 2014) Galatasaray FXTCR ISTANBUL - Hurrikaani LOIMAA 3-0 (25-14, 25-21, 25-18) (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: Tuia 13, Rejlek 12, Emet 10, Aydin 8; V. Cedic 16, Petrusevics 7, Ma. Oivanen 6.
(19 Kasım 2014) LAUSANNE UC - Chemes HUMENNE 1-3 (22-25, 19-25, 25-21, 20-25) (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: n.d., a seguire.
(19 Kasım 2014) VC STRASSEN - TSV Volksbank HARTBERG 3-1 () (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: Owczarz 24, Rychlicki 22, Lentz 12; Schloffer 21, Pack 12, Postl 8.
(19 Kasım 2014) Maliye Milli Piyango ANKARA - Spartak MYJAVA 3-0 (25-21, 25-23, 25-20) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Van Den Dries 16, Kapfer 9, Husaj 9; Mlcuch 13, Marcko 7, R. Nemec 7, Malina 6.
(19 Kasım 2014) CSKA SOFIA - Stroitel MINSK 1-3 (26-24, 23-25, 19-25, 23-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: n.d., a seguire.
(19 Kasım 2014) VK Biolars JELGAVA - Guberniya NIZHNIY Kasım 2014GOROD (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Levinskis 9, Ozolins 9; Savin 18, Sychev 14, Voronkov 12, Getman 10, Martino 2. (20 Kasım 2014) UVC Holding GRAZ - Union Raiffeisen WALDVIERTEL 2-3 (25-15, 26-28, 25-13, 20-25, 11-15) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Wimmer 17, Mozer 12, Unterberger 10; Gajdek 21, Rudinei Boff 10, Calabek 9. By: CMC RAVENNA Benfica LISBOA - CV ANDORRA (Hükmen) Challenge Cup Erkekler 16'lı Finaller Eşleşmeleri (2-4 Aralık 2014; 16-18 Aralık 2014)
Bigbank TARTU - CMC RAVENNA
Omonia NICOSIA - Dukla LIBEREC
Fino KAPOSVAR SE - Khimprom SUMY
Loimu RAISIO - Crvena Zvezda BEOGRAD
Selver TALLINN - Ethnikos ALEXANDROUPOLIS
Fatra ZLIN - Abiant Lycurgus GRONINGEN
Partizan Vizura BEOGRAD - Benfica LISBOA
Volejbal BRNO - Fonte Bastardo AZORES
Galatasaray FXTCR ISTANBUL - MOK Jedinstvo BRCKO
MOK ROVINJ - Chemes HUMENNE
OK Mladost BRCKO - VC STRASSEN
Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Union Raiffeisen WALDVIERTEL
Dinamo BUCURESTI - Unirea DEJ
Maliye Milli Piyango ANKARA - Biogas Volley NÄFELS
Tiikerit KOKKOLA - Stroitel MINSK
Guberniya NIZHNIY NOVGOROD - CVC GABROVO
(5 Kasım 2014) TTU SC TALLINN - Unirea DEJ 1-3 (25-21, 24-26, 24-26, 23-25) (giocata a Dej)
En skorerler: Daniel Maciel 24, Ratsep 16, Krasneuski 13, Ennemuist 13; Didorciuc 21, Dinca 13, Gemanariu 12, Coasa 11, Mirosavljevic 11. (18 Kasım 2014) Omonia NICOSIA - Anorthosis FAMAGUSTA 3-0 (25-14, 25-13, 25-20) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Reinaldo Da Silva 14, Petrakidis 11, Edson Da Silva 10; Kola 9, Chrysostomou 5.
(18 Kasım 2014) CHAUMONT VB 52 - Fonte Bastardo AZORES 3-2 (21-25, 25-15, 17-25, 27-25, 15-7) (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Garcia Torres 17, Egleskalns 17, Wounembaina 16; Kolev 20, Gregoret 15, Gilson De Franca 12, José 9.
(18 Kasım 2014) Studenti TIRANA - Fino KAPOSVAR SE 1-3 (22-25, 25-23, 17-25, 9-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: n.d., a seguire.
(19 Kasım 2014) Hapoel MATE-ASHER AKKO - Crvena Zvezda BEOGRAD 3-2 (25-19, 25-18, 18-25, 17-25, 15-10) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Leonardo Nascimento "Negao" 19, Komel 15, Batchkala 13, Gomes Juares 12; F. Stoilovic 23, A. Blagojevc 15, Okolic 12, Koprivica 10.
(19 Kasım 2014) Ethnikos ALEXANDROUPOLIS - TV SCHÖNENWERD 3-0 (25-18, 26-24, 25-19) Altın Set: 17-15 (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Andric 17, B. Cuk 14, A. Dalakouras 11, Kiosis 8; Richards 20, Gerber 9, Schnider 9.
(19 Kasım 2014) Abiant Lycurgus GRONINGEN - Rivo RIJSSEN 3-0 (25-19, 25-20, 25-13) (ilk maç sonucu: 3-0)
En skorerler: -
(19 Kasım 2014) Galatasaray FXTCR ISTANBUL - Hurrikaani LOIMAA 3-0 (25-14, 25-21, 25-18) (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: Tuia 13, Rejlek 12, Emet 10, Aydin 8; V. Cedic 16, Petrusevics 7, Ma. Oivanen 6.
(19 Kasım 2014) LAUSANNE UC - Chemes HUMENNE 1-3 (22-25, 19-25, 25-21, 20-25) (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: n.d., a seguire.
(19 Kasım 2014) VC STRASSEN - TSV Volksbank HARTBERG 3-1 () (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: Owczarz 24, Rychlicki 22, Lentz 12; Schloffer 21, Pack 12, Postl 8.
(19 Kasım 2014) Maliye Milli Piyango ANKARA - Spartak MYJAVA 3-0 (25-21, 25-23, 25-20) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Van Den Dries 16, Kapfer 9, Husaj 9; Mlcuch 13, Marcko 7, R. Nemec 7, Malina 6.
(19 Kasım 2014) CSKA SOFIA - Stroitel MINSK 1-3 (26-24, 23-25, 19-25, 23-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: n.d., a seguire.
(19 Kasım 2014) VK Biolars JELGAVA - Guberniya NIZHNIY Kasım 2014GOROD (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Levinskis 9, Ozolins 9; Savin 18, Sychev 14, Voronkov 12, Getman 10, Martino 2. (20 Kasım 2014) UVC Holding GRAZ - Union Raiffeisen WALDVIERTEL 2-3 (25-15, 26-28, 25-13, 20-25, 11-15) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Wimmer 17, Mozer 12, Unterberger 10; Gajdek 21, Rudinei Boff 10, Calabek 9. By: CMC RAVENNA Benfica LISBOA - CV ANDORRA (Hükmen) Challenge Cup Erkekler 16'lı Finaller Eşleşmeleri (2-4 Aralık 2014; 16-18 Aralık 2014)
Bigbank TARTU - CMC RAVENNA
Omonia NICOSIA - Dukla LIBEREC
Fino KAPOSVAR SE - Khimprom SUMY
Loimu RAISIO - Crvena Zvezda BEOGRAD
Selver TALLINN - Ethnikos ALEXANDROUPOLIS
Fatra ZLIN - Abiant Lycurgus GRONINGEN
Partizan Vizura BEOGRAD - Benfica LISBOA
Volejbal BRNO - Fonte Bastardo AZORES
Galatasaray FXTCR ISTANBUL - MOK Jedinstvo BRCKO
MOK ROVINJ - Chemes HUMENNE
OK Mladost BRCKO - VC STRASSEN
Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Union Raiffeisen WALDVIERTEL
Dinamo BUCURESTI - Unirea DEJ
Maliye Milli Piyango ANKARA - Biogas Volley NÄFELS
Tiikerit KOKKOLA - Stroitel MINSK
Guberniya NIZHNIY NOVGOROD - CVC GABROVO