Reklam

18.11.2018 Karşılaşmaları

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ, EFELER LİGİ, 1. LİG Bayanlar, 2. LİG Bayanlar, 2. LİG Erkekler

 18.11.2018 Karşılaşmaları
01 Kasım 2018 - 14:19

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ

Bayanlar
A TakımıB TakımıSKOR
NİLÜFER BLD.BEŞİKTAŞ-
 

EFELER LİGİ

Erkekler
A TakımıB TakımıSKOR
MALİYE PİYANGOJEOPARK KULA BLD.-
HALKBANKİKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ-
ARHAVİ BLD.ZİRAAT BANKASI-
İSTANBUL BBSKİNEGÖL BLD.-
ARKAS SPORGALATASARAY-
TOKAT BLD. PLEVNEFENERBAHÇE-
 

1. LİG

Bayanlar
A TakımıB TakımıSKOR
A Grubu
BALIKESİR DSİSALİHLİ BLD.-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOLKARŞIYAKA-
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURTKÜÇÜKYALI Y. SPOR-
İZMİR B.ŞEHİR BLD.MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-
ROTA KOLEJİSARIYER BLD.-
SAKARYA GELİŞİM SPORBÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-
B Grubu
KAHRAMANKAZAN BLD.İLBANK-
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSASHALKBANK-
BOLU BLD.PTT-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİİBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİŞANLIURFA SEFA SPOR-
MARDİN B.ŞEHİR BLD.TVF SPOR LİSESİ-
SAMSUN BŞB ANAKENTKEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-
 

2. LİG

Bayanlar
A TakımıB TakımıSKOR
1. Grup
ARNAVUTKÖY BLD.KARTAL BLD.-
BAHÇELİEVLER BLD.KARTAL ANADOLU-
İSTANBUL BBSKVAKIFBANK-
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOLSİLİVRİ SPOR-
2. Grup
AYVALIKGÜCÜ BLD.AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİMİZMİT DSİ-
NOVA GENÇLİKÇİFTLİKKÖY BLD.-
KALE 1957 SPORYEŞİL BAYRAMİÇ-
GÖLCÜK İHSANİYEBİGA ÇİÇEKLİDEDE-
3. Grup
ANTALYASPORATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-
AYDIN B.ŞEHİR BLD.İZMİRSPOR-
NAZİLLİ BLD.SÖKE VOLEYBOL-
ALAŞEHİR BLD.MARMARİS AKADEMİ-
BODRUM DOĞUŞ SPORGELİŞİM KOLEJİ-
4. Grup
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDUMALİYE OKULLARI-
KÜTAHYA VOLEYBOLKARAYOLLARI-
5. Grup
ADANA DSİEREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-
ADANA VOLEYBOLPEMA KOLEJİ-
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPORÇUKUROVA EFES-
MERSİN ÜNİVERSİTESİTARSUS BLD.-
MERSİN B.ŞEHİR BLD.KUZEYBORU-
6. Grup
ADIYAMAN SPORDERPEYAS SPOR-
MERİNOSDEFNE GENÇLİK-
ANTAKYA BLD.ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-
KİLİS BLD.ELAZIĞ POLİSGÜCÜ-
7. Grup
ÇORUM VOLEYBOLFINDIKLI T. DOĞA-
PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİCUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ-
ÇAYKUR RİZE SPORŞEHZADELER VOLEYBOL-
TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİFORDU ÇAMLIK SPOR-
8. Grup
MEZOPOTAMYADİNAMİK GENÇLİK-
 

2. LİG

Erkekler
A TakımıB TakımıSKOR
1. Grup
KARACABEY BLD.AYDIN B.ŞEHİR BLD.-
ODUNPAZARI GENÇLİKACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-
2. Grup
MALİYE İHTİSASKARTEPE BLD.-
ZİRAAT BANKASIÇİLİMLİ BLD.-
ESENYURT INNOVİAANADOLU VOLEYBOL-
AKYAZI BLD.MAHİR BAŞER ORTAOKULU-
ÇORLU SPORSGK-
3. Grup
ERZURUM SPOR LİSESİDEVELİ BLD.-
SAHABİYEÇORUM BLD. GENÇLİK-
ORDU ANADOLU İHLTOKAT BLD. PLEVNE-
4. Grup
TVF SPOR LİSESİKAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-
ERZİN YEŞİLKENT SPORTARSUS GENÇLİK-
1920 MARAŞSPORÜRGÜP SPOR-
PEMA KOLEJİİSTİKLAL ORTAOKULU-
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDUSEYHAN BLD.-
5. Grup
47 MAVİ SPORKIZILTEPE VOLEYBOL-
YENİ MARDİNKIZILTEPE EĞİTİM-
NUSAYBİN GENÇLİKCEVHERTEPE-
6. Grup
TURKUAZAKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR-
HAZRO GENÇLİKKAYAPINAR BLD.-
7. Grup
BATMAN BESYOTÜRŞAD-
CİZRE BLD.LALEZAR-
ERCİŞ BLD.HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER-