Reklam

25.11.2018 Karşılaşmaları

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ, EFELER LİGİ, Erkekler, 1. LİG Bayanlar, 2. LİG Bayanlar, 2. LİG Erkekler,

 25.11.2018 Karşılaşmaları
01 Kasım 2018 - 14:26

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ

Bayanlar
A TakımıB TakımıSKOR
THYFENERBAHÇE-
 

EFELER LİGİ

Erkekler
A TakımıB TakımıSKOR
İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞZİRAAT BANKASI-
HALKBANKMALİYE PİYANGO-
İNEGÖL BLD.ARKAS SPOR-
FENERBAHÇEARHAVİ BLD.-
JEOPARK KULA BLD.İSTANBUL BBSK-
 

1. LİG

Bayanlar
A TakımıB TakımıSKOR
A Grubu
KÜÇÜKYALI Y. SPORSAKARYA GELİŞİM SPOR-
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİBAHÇELİEVLER VOLEYBOL-
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİİZMİR B.ŞEHİR BLD.-
SARIYER BLD.ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-
ÖZATEŞSALİHLİ BLD.-
KARŞIYAKABALIKESİR DSİ-
B Grubu
PTTİLBANK-
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLERGÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-
HALKBANKSAMSUN BŞB ANAKENT-
TVF SPOR LİSESİPURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPORKAHRAMANKAZAN BLD.-
BOLU BLD.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-
ŞANLIURFA SEFA SPORMARDİN B.ŞEHİR BLD.-
 

2. LİG

Bayanlar
A TakımıB TakımıSKOR
1. Grup
SİLİVRİ SPORİSTANBUL BBSK-
UPSKÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-
VAKIFBANKARNAVUTKÖY BLD.-
2. Grup
AYVALIKGÜCÜ BLD.YEŞİL BAYRAMİÇ-
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİMBİGA ÇİÇEKLİDEDE-
KALE 1957 SPOREDREMİT BLD. ALTINOLUK-
GÖLCÜK İHSANİYEÇİFTLİKKÖY BLD.-
İZMİT DSİAHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-
3. Grup
ANTALYASPORİZMİRSPOR-
AYDIN B.ŞEHİR BLD.SÖKE VOLEYBOL-
ALAŞEHİR BLD.GELİŞİM KOLEJİ-
BODRUM DOĞUŞ SPORKEPEZ BLD.-
4. Grup
KÜTAHYA VOLEYBOLSPOR MEKTEBİ-
5. Grup
ADANA DSİSEYHAN BLD.-
ADANA VOLEYBOLEREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-
KUZEYBORUPEMA KOLEJİ-
MERSİN ÜNİVERSİTESİÇUKUROVA EFES-
MERSİN B.ŞEHİR BLD.TARSUS BLD.-
6. Grup
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜRADIYAMAN SPORDER-
ELAZIĞ POLİSGÜCÜMERİNOS-
7. Grup
ŞEHZADELER VOLEYBOLÇORUM VOLEYBOL-
OSMANCIK BLD.ÇAYKUR RİZE SPOR-
ORDU ÇAMLIK SPORPAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ-
FINDIKLI T. DOĞATURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF-
8. Grup
DİNAMİK GENÇLİKPROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU-
CİZRE BLD.MEHMET AKİF ERSOY MTAL-
73 ŞIRNAK BLD.VAN B.ŞEHİR BLD.-
 

2. LİG

Erkekler
A TakımıB TakımıSKOR
1. Grup
AYDIN B.ŞEHİR BLD.ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-
KARACABEY BLD.MENTEŞE MERKEZ BLD.-
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİGEMLİK B. SPOR-
2. Grup
ESENYURT INNOVİASGK-
KARTEPE BLD.MAHİR BAŞER ORTAOKULU-
AKYAZI BLD.ÇİLİMLİ BLD.-
3. Grup
ÇORUM BLD. GENÇLİKERZURUM SPOR LİSESİ-
MELİKGAZİ BLD.ORDU ANADOLU İHL-
BAFRA BLD.SAHABİYE-
TOKAT BLD. PLEVNEŞİRAN AKADEMİ-
4. Grup
SEYHAN BLD.1920 MARAŞSPOR-
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZİSTİKLAL ORTAOKULU-
TARSUS GENÇLİKPEMA KOLEJİ-
ÜRGÜP SPORERZİN YEŞİLKENT SPOR-
5. Grup
MİDYAT BLD.47 MAVİ SPOR-
NUSAYBİN İPEK YOLUKIZILTEPE VOLEYBOL-
6. Grup
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜRKAYAPINAR BLD.-
HAZRO GENÇLİKŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-
7. Grup
TÜRŞADERCİŞ BLD.-