FIVB’den Sancak’a Yeni Görev
Reklam

FIVB'den Sancak'a Yeni Görev

FIVB Uluslararası Voleybol Antrenör Eğitmeni ve Uluslararası Coach Nejat Sancak, FIVB tarafından dost ve kardeş Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de 22-27 Ekim 2017 tarihleri arasında açılacak olan FIVB 1. seviye Uluslararası Voleybol Coach kursunda görevlendirildi...

06 Eylül 2017 - 10:53

FIVB Uluslararası Voleybol Antrenör Eğitmeni ve Uluslararası Coach Nejat Sancak, FIVB tarafından dost ve kardeş Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de 22-27 Ekim 2017 tarihleri arasında açılacak olan FIVB 1. seviye Uluslararası Voleybol Coach kursunda görevlendirildi.

1997 yılından bu yana, Dünya'nın değişik Ülkeleri'nde 35'in üzerinde Uluslararası Kurs ve Seminerde görev yapan Sancak, geçen yaz yine Baku'de FIVB 2. seviye Kursunda görev yapmıştı.   Azerbaycan Voleybol Federasyonu genel koordinatörü ve  Milli Takımlar Teknik Direktörü Faik Karayev;  'Azerbaycan ve Gürcistan birlikte 2017 Avrupa Bayanlar Şampiyonası finallerine ev sahipliği yapacak. Finallerden sonra düzenlenecek Uluslararası Antrenör kursunun Azerbaycan ve Gürcistan'daki voleybolun gelişimine katkıda bulunacağından eminim.' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Filenin Sultanları’nın 6’lı finaller maç programı belli oldu
Filenin Sultanları’nın 6’lı finaller maç programı belli oldu
EuroVolley 2019 Hazırlık Toplantısı Macaristan’da Yapıldı
EuroVolley 2019 Hazırlık Toplantısı Macaristan’da Yapıldı