Altyapı Türkiye Şampiyonası Küçükler (kız-erkek) Yarı Final ve Play-off müsabakaları bugün (29 Mayıs) oynanan karşılaşmalarla başladı.
İlk gün maçlarında alınan sonuçlar ve gruplarda oluşan puan durumları şu şekilde:
Küçük Kızlar Yarı Final müsabakaları A Grubu – IspartaAfyonkarahisar Bld. – Alanya Bld.: 0-3 (8-25, 14-25, 12-25)
Aydın Gençlik Hizmetleri – Bodrum İhtisas: 3-0 (25-8, 25-15, 25-15)
#TakımOGMAVP1 Alanya Bld. 1 1 0 3 0 3 2 Aydın Gençlik Hizmetleri 1 1 0 3 0 3 3 Bodrum İhtisas 1 0 1 0 3 0 4 Afyonkarahisar Bld. 1 0 1 0 3 0
B Grubu – YalovaEskişehir Tepebaşı – Sakarya Yeni Hendek: 1-3 (20-25, 25-21, 23-25, 17-25)
Tekirdağ Saray Bld. – Kocaeli DSİ: 3-0 (25-11, 25-17, 25-11)
#TakımOGMAVP1 Tekirdağ Saray Bld. 1 1 0 3 0 3 2 Sakarya Yeni Hendek 1 1 0 3 1 3 3 Eskişehir Tepebaşı 1 0 1 1 3 0 4 Kocaeli DSİ 1 0 1 0 3 0
C Grubu – AmasyaKayseri Lisesi – Amasra Bld.: 3-2 (22-25, 18-25, 25-21, 25-21, 20-18)
Samsun Ses Okulları – Amasra Bld.: 3-0 (25-11, 25-19, 25-14)
#TakımOGMAVP1 Samsun Ses Okulları 1 1 0 3 0 3 2 Kayseri Lisesi 1 1 0 3 2 2 3 Amasra Bld. 2 0 2 2 6 1
D Grubu – OsmaniyeSeyhan Bld. – Mersin Voleybol: 2-3 (17-25, 25-12, 22-25, 27-25, 10-15)
#TakımOGMAVP1 Mersin Voleybol 1 1 0 3 2 2 2 Seyhan Bld. 1 0 1 2 3 1 3 Gaziantep Merinos 0 0 0 0 0 0
Küçük Erkekler Yarı Final müsabakaları A Grubu – EskişehirKocaeli Yahya Kaptan – Afyonkarahisar Ekrem Yavuz: 3-0 (25-18, 25-17, 25-19)
Denizli Halk Eğitim Merkezi – Tekirdağ Gençlik: 3-0 (25-10, 25-16, 25-7)
#TakımOGMAVP1 Denizli Halk Eğitim Merkezi 1 1 0 3 0 3 2 Kocaeli Yahya Kaptan 1 1 0 3 0 3 3 Afyonkarahisar Ekrem Yavuz 1 0 1 0 3 0 4 Tekirdağ Gençlik 1 0 1 0 3 0
B Grubu – KırıkkaleMelikgazi Bld. – Konya Pem: 3-0 (25-15, 25-22, 25-14)
Isparta Yıldız – Melikgazi Bld.: 0-3 (17-25, 23-25, 13-25)
#TakımOGMAVP1 Melikgazi Bld. 2 2 0 6 0 6 2 Isparta Yıldız 1 0 1 0 3 0 3 Konya Pem 1 0 1 0 3 0
C Grubu – ÇorumAmasya Şehzadeler – 68 Aksaray Bld.: 0-3 (9-25, 13-25, 18-25)
#TakımOGMAVP1 68 Aksaray Bld. 1 1 0 3 0 3 2 Amasya Şehzadeler 1 0 1 0 3 0
D Grubu – MalatyaAdıyaman Kahta Gençlik – Muş Lalezar: 1-3 (25-21, 23-25, 22-25, 21-25)
Erzurum Spor Lisesi – Osmaniye İstiklal: 1-3 (20-25, 26-28, 25-20, 21-25)
#TakımOGMAVP1 Osmaniye İstiklal 1 1 0 3 1 3 2 Muş Lalezar 1 1 0 3 1 3 3 Adıyaman Kahta Gençlik 1 0 1 1 3 0 4 Erzurum Spor Lisesi 1 0 1 1 3 0
StatüKüçükler (kız-erkek) Yarı final gruplarında gruplarını 1. tamamlayan dört takım finale yükselir.
Küçük Kızlar Play-Off müsabakaları – Kütahya A Grubu Eczacıbaşı – Eryaman Voleybol: 3-0 (25-20, 25-20, 25-22)
Nilüfer Bld. – İzmir Karşıyaka: 3-2 (25-20, 23-25, 24-26, 25-22, 15-7
#TakımOGMAVP1 Eczacıbaşı 1 1 0 3 0 3 2 Nilüfer Bld. 1 1 0 3 2 2 3 İzmir Karşıyaka 1 0 1 2 3 1 4 Eryaman Voleybol 1 0 1 0 3 0
B Grubuİstanbul Bahçelievler – Bursa Emine Örnek Koleji: 3-1 (25-14, 26-24, 16-25, 35-33)
Halkbank – İzmir Işıkkent: 3-0 (25-20, 25-22, 25-20)
#TakımOGMAVP1 Halkbank 1 1 0 3 0 3 2 İstanbul Bahçelievler 1 1 0 3 1 3 3 Bursa Emine Örnek Koleji 1 0 1 1 3 0 4 İzmir Işıkkent 1 0 1 0 3 0
Küçük Erkekler Play-Off müsabakaları – Sakarya A GrubuTVF Spor Lisesi – Galatasaray: 2-3 (25-23, 25-18, 17-25, 20-25, 11-15)
#TakımOGMAVP1 Galatasaray 1 1 0 3 2 2 2 TVF Spor Lisesi 1 0 1 2 3 1 3 Yamanlar Koleji 0 0 0 0 0 0
B Grubu İnegöl Bld. – Fabrika Voleybol İhtisas: 1-3 (16-25, 25-18, 21-25, 14-25)
#TakımOGMAVP1 Fabrika Voleybol İhtisas 1 1 0 3 1 3 2 Mahir Başer 0 0 0 0 0 0 3 İnegöl Bld. 1 0 1 1 3 0
StatüKüçükler (kız-erkek) Play-Off gruplarında gruplarını ilk iki sırada tamamlayan dört takım finale yükselir.
Diğer Haberler
29 Mayıs 2015 - 23:24
Küçükler (kız-erkek) Yarı Final ve Play-Off müsabakaları başladı
Altyapı Türkiye Şampiyonası Küçükler (kız-erkek) Yarı Final ve Play-off müsabakaları bugün (29 Mayıs) oynanan karşılaşmalarla başladı.
Diğer Haberler
29 Mayıs 2015 - 23:24