Kupa Voley Bayanlarda ödüller sahiplerini buldu
Reklam

Kupa Voley Bayanlarda ödüller sahiplerini buldu

2016-2017 Voleybol Sezonu Kupa Voley bayanlar kategorisini şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe ve ikinci olan VakıfBank sporcuları ile turnuvanın En Değerli Oyuncusu (MVP) şeçilen Fenerbahçe takımından; Eda Erdem Dündar ile Maçın Oyuncusu seçilen Dicle Nur Babat ödül, madalya ve kupalarını törenle aldılar.

17 Ocak 2017 - 21:39 - Güncelleme: 17 Ocak 2017 - 21:50

Turnuvanın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Fenerbahçe takımından Eda Erdem Dündar ödülünü, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ‘dan aldı.

"Maçın Oyuncusu" seçilen Dicle Nur Babat'a hediyesini, Tamer Saraçoğlu verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan VakıfBank, madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri; Kurtaran Mumcu, Bahar Mert Üçoklar ve Ayşe Nihan Salkaya'dan alırken, şiltini Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Ahmet Göksu’dan aldı.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe’ye madalyalarını; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Suat Güler takdim ederken, şampiyonluk kupasını ise Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FOTOĞRAFA BAK!
FOTOĞRAFA BAK!
Filede Şampiyon Sultan perşembe günü belli olacak
Filede Şampiyon Sultan perşembe günü belli olacak