Manşet Voleybolun Sesi “150” Dedi
Reklam

Manşet Voleybolun Sesi “150” Dedi

Türkiye’nin aylık yayınlanan tek voleybol dergisi “Manşet Voleybolun Sesi” 150’nci sayıya ulaşmanın haklı gurur ve onurunu yaşıyor.

20 Kasım 2018 - 22:01

Türkiye’nin aylık yayınlanan tek voleybol dergisi “Manşet Voleybolun Sesi” 150’nci sayıya ulaşmanın haklı gurur ve onurunu yaşıyor. 150 aydır bize destek ve moral verenlere teşekkür ederken her sayı bir doğum heyecanı yaşıyoruz. Ve bu heyecanı 150. Kez yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Bu süre içinde çeşitli zorluklarla karşılaştık ama destek verenlerin de moraliyle pes etmedik ve bu günlere geldik. İlk kez Olimpiyatlara 2012 Londra Olimpiyatlarına giden Sultanların hep yayındaydık. Vakıfbank ilk Avrupa Şampiyonu oldu, Fenerbahçe ilk kez Dünya ve Avrupa Şampiyonu olurken Manşet olarak yine yanlarındaydık. Eczacıbaşı 50. Yılında Önce Avrupa ardından Dünya şampiyonu olurken yine yanlarındaydık. Lig şampiyonlukları, Türkiye kupaları her zaman sayfalarımızda en güzel şekilde yer aldı. Kısaca her ay dopdolu bir dergi olarak yer aldık okuyucu karşısında..

Kasım sayısında kapakta IOC (Uluslararası Olimpiyat Komitesi) tarafından ödüllendirilen Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı yer alırken, Erkek ve kadınlar dünya şampiyonaları de ilk sayfalardaki yerini aldı. Lig öncesi hazırlık maçları yine yer aldı.  Yine pek çok haber sayfalarımızda en güzel ve geniş şekilde yer aldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Aydın Etabı’nda 3. Gün Sona Erdi
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Aydın Etabı’nda 3. Gün Sona Erdi
Şampiyonlar Ligi Erkeklerde Şampiyon Cucine Lube Civitanova!..
Şampiyonlar Ligi Erkeklerde Şampiyon Cucine Lube Civitanova!..