Polonya’da 21. hafta maçları tamamlandı...
Reklam

Polonya'da 21. hafta maçları tamamlandı...

Polonya Erkekler 1. Ligi 21. Hafta karşılaşmaları tamamlandı...

14 Şubat 2017 - 14:02

Polonya Erkekler 1. Ligi 21. Hafta

10 Şubat 2017
Luczniczka Bydgoszcz – Effector Kielce 2-3 (23-25, 25-17, 25-22, 20-25, 15-17)
En skorerler: Yudin 18, Katic 18, J. Nowakowski 15, Filipiak 12; Wachnik 18, Superlak 16, Wohlfahrtstatter 15, Nalobin 15.

Jastrzebski Wegiel – ZAKSA Kedzierzyn-Kozle 2-3 (25-23, 25-23, 19-25, 18-25, 11-15)
En skorerler: Hidalgo Oliva 20, Derocco 20, Muzaj 14, Kosok 10; Deroo 20, Konarski 17, Wisniewski 14, Buszek 9, Bieniek 8.

Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 1-3 (25-19, 18-25, 21-25, 14-25)
En skorerler: Zalinski 15, Fornal 14, Boladz 13, D. Smith 10; T. Rossard 20, Ivovic 13, Schmitt 11, Dryja 7, Schops 7.

11 Şubat 2017
Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biala 3-0 (25-17, 25-18, 25-22)
En skorerler: Hadrava 14, Sliwka 14, Wlodarczyk 14, Kochanowski 10; Kwasowski 9, Janeczek 7, Gryc 7.

GKS Katowice – MKS Bedzin 0-3 (20-25, 22-25, 23-25)
En skorerler: Sobanski 14, Butryn 11, Van Walle 5; Rafael Araujo 16, Walinski 15, Rejno 11, Zl. Yordanov 8.

LOTOS Trefl Gdansk – PGE Skra Belchatów 2-3 (25-21, 20-25, 25-16, 18-25, 10-15)
En skorerler: Schulz 22, Hebda 16, Mika 15, Grzyb 9; Kurek 19, Wlazly 15, Klos 10, N. Penchev 10.

12 Şubat 2017
Espadon Szczecin – Cuprum Lubin 0-3 (19-25, 16-25, 15-25)
En skorerler: Depowski 11, Perlowski 7, Milushev 5; Taht 18, Koumentakis 11, L. Kaczmarek 8, Gunia 7.

13 Şubat 2017
AZS Czestochowa – ONICO AZS Politechnika Warszawska 1-3 (25-16, 18-25, 28-30, 22-25)
En skorerler: Szymura 17, Grebeniuk 13, Buniak 9; Lapszynski 19, Kwolek 18, Filip 15, Wrona 12.

Puan Durumu
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle 53 (18v-3p)
Asseco Resovia Rzeszów 50 (17v-4p)
Indykpol AZS Olsztyn 47 (16v-5p)
PGE Skra Belchatów 46 (16v-5p) *
Jastrzebski Wegiel 46 (16v-5p)
Cuprum Lubin 42 (14v-8p)
Cerrad Czarni Radom 34 (11v-10p)
LOTOS Trefl Gdansk 34 (11v-11p)
GKS Katowice 31 (11v-11p)
ONICO AZS Politechnika Warszawska 29 (10v-12p)
MKS Bedzin 25 (8v-13p)
Effector Kielce 17 (6v-15p)
Luczniczka Bydgoszcz 17 (4v-17p)
BBTS Bielsko-Biala 16 (4v-17p)
Espadon Szczecin 13 (5v-16p)
AZS Czestochowa 10 (3v-18p)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suat Carlı'yı kaybettik...
Suat Carlı'yı kaybettik...
U19 Millilerimiz Bahreyn'e Hareket Edecek
U19 Millilerimiz Bahreyn'e Hareket Edecek