1. Grup (Nitra, Slovakya)
29.08.2014Rusya - Fransa 3-0 (25-14, 25-13, 25-15)
En skorerler: Poletaev 11, Vlasov 10, Ursov 9, Belogortcev 9; Carle 10, Patry 7.
Slovakya - Bulgaristan 0-3 (21-25, 20-25, 17-25)
En skorerler: Gavenda 10, Ondrovic 8, Petras 5; Chernokozhev 15, M. Tsvetanov 12, Lapkov 12, Kartev 8.
İtalya - Sırbistan 3-0 (25-22, 25-23, 25-19) En skorerer: Della Volpe 10, Polo 9, Argenta 7; Dodic 10, Simic 7, Radosavljevic 6, Masulovic 6. 30.08.2014Bulgaristan-Fransa 0-3 (17-25, 17-25, 15-25)
En skorerler: Chernokozhev 8, Kartev 6, Lapkov 5; Basic 14, Paofai 11, Patry 10, Carle 9. Slovakya-İtalya 0-3 (15-25, 16-25, 16-25)En skorerler: Petras 10, Ondrovic 7, Gavenda 7; Della Volpe 10, Giannelli 9, Argenta 9, Mazzone 8, Polo 8. Sırbistan-Rusya 0-3 (19-25, 23-25, 17-25)
En skoreler: Dodic 10, Mehic 9, Simic 8; D. Volkov 13, Poletaev 12, Vlasov 11, Belogortcev 6.
31.08.2014İtalya-Bulgaristan 3-2 (20-25, 25-23, 21-25, 25-15, 15-13)En skorerler: Mazzone 16, Volpe 11, Argenta 12, Giannelli 8; Lapkov 19, Chernokozhev 13, Georgiev K. 11, Kartev 9. Rusya - Slovakya 3-0 (25-11, 25-19, 25-14)
En skorerler: Belogortcev 9, Surmachevskiy 7; Gavenda 11, Ondrovic 7. Fransa-Sırbistan 3-0 (25-8, 25-19, 25-16)
En skorerler: Henry 14, Paofai 13, Patry 10; Dodic 7, Masulovic 5.
Puan Durumu: Rusya 9, İtalya 8, Fransa 6, Bulgaristan 4, Sırbistan 0, Slovakya 0. 02.09.201416:00 İtalya-Rusya 18:30 Slovakya-Fransa 21:00 Bulgaristan - Sırbistan 03.09.201416:00 Fransa-İtalya 18:30 Rusya-Bulgaristan 21:00 Sırbistan-Slovakya ADVERTISEMENT 2. Grup (Brno, Çek Cumhuriyeti) 29.08.2014Belçika - Türkiye 3-2 (25-19, 25-27, 25-20, 22-25, 15-13)En skorerler: Kindt 19, Colson 13, Decoene 9, Vandeweyer 9; Aydin 13, Savas 13, Hacioglu 13, Gulmezoglu 12.
En skorerler: Tarta 13, Aciobanitei 12, Criste 4, Magdas 4; Enaboifo 20, Savas 10, Durmaz 7. Çek Cumhuriyeti-Slovenya 3-0 (25-21, 25-20, 25-20)
En skorerler: Dzavoronok 24, Janku 8, Prazak 8; Stern 11, Drobnic 6, Vidmar 5. Polonya-Belçika 3-0 (25-17, 25-18, 25-13)
En skorerler: Bucko 19, Sliwka 16, Szymura 9; Kindt 12, Van de Velde 5. 31.08.2014Slovenya-Romanya 3-1 (26-24, 25-22, 23-25, 25-15)
En skorerler: Stern 23, Donik 15, Vidmar 13; Aciobanitei 25, Tarta 11, Magdas 11. Belçika-Çek Cumhuriyeti 0-3 (24-26, 21-25, 23-25)
En skorerler: Kindt 16, Van De Velde 7, Vandeweyer 7; Dzavoronok 23, Pavelka 10, Janku 7, Tibitanzl 7. Türkiye-Polonya 2-3 (15-25, 28-26, 26-24, 13-25, 9-15)
En skorerler: Hacioglu 18, Gulmezoglu 16, Savas 14; Bucko 27, Sliwka 18, Kochanowski 12, Szymura 10, Mordyl 10. Puan Durumu: Polonya 8, Çek Cumhuryeti 7, Türkiye 5, Slovenya 3, Romanya 2, Belçika 2. 02.09.201416:00 Slovenya Belçika 18:30 Çek Cymhuriyeti-Türkiye21:00 Romanya-Polonya 03.09.201416:00 Türkiye-Slovenya 18:30 Belçika-Romanya 21:00 Polonya-Çek Cumhuriyeti
29.08.2014Rusya - Fransa 3-0 (25-14, 25-13, 25-15)
En skorerler: Poletaev 11, Vlasov 10, Ursov 9, Belogortcev 9; Carle 10, Patry 7.
Slovakya - Bulgaristan 0-3 (21-25, 20-25, 17-25)
En skorerler: Gavenda 10, Ondrovic 8, Petras 5; Chernokozhev 15, M. Tsvetanov 12, Lapkov 12, Kartev 8.
İtalya - Sırbistan 3-0 (25-22, 25-23, 25-19) En skorerer: Della Volpe 10, Polo 9, Argenta 7; Dodic 10, Simic 7, Radosavljevic 6, Masulovic 6. 30.08.2014Bulgaristan-Fransa 0-3 (17-25, 17-25, 15-25)
En skorerler: Chernokozhev 8, Kartev 6, Lapkov 5; Basic 14, Paofai 11, Patry 10, Carle 9. Slovakya-İtalya 0-3 (15-25, 16-25, 16-25)En skorerler: Petras 10, Ondrovic 7, Gavenda 7; Della Volpe 10, Giannelli 9, Argenta 9, Mazzone 8, Polo 8. Sırbistan-Rusya 0-3 (19-25, 23-25, 17-25)
En skoreler: Dodic 10, Mehic 9, Simic 8; D. Volkov 13, Poletaev 12, Vlasov 11, Belogortcev 6.
31.08.2014İtalya-Bulgaristan 3-2 (20-25, 25-23, 21-25, 25-15, 15-13)En skorerler: Mazzone 16, Volpe 11, Argenta 12, Giannelli 8; Lapkov 19, Chernokozhev 13, Georgiev K. 11, Kartev 9. Rusya - Slovakya 3-0 (25-11, 25-19, 25-14)
En skorerler: Belogortcev 9, Surmachevskiy 7; Gavenda 11, Ondrovic 7. Fransa-Sırbistan 3-0 (25-8, 25-19, 25-16)
En skorerler: Henry 14, Paofai 13, Patry 10; Dodic 7, Masulovic 5.
Puan Durumu: Rusya 9, İtalya 8, Fransa 6, Bulgaristan 4, Sırbistan 0, Slovakya 0. 02.09.201416:00 İtalya-Rusya 18:30 Slovakya-Fransa 21:00 Bulgaristan - Sırbistan 03.09.201416:00 Fransa-İtalya 18:30 Rusya-Bulgaristan 21:00 Sırbistan-Slovakya ADVERTISEMENT 2. Grup (Brno, Çek Cumhuriyeti) 29.08.2014Belçika - Türkiye 3-2 (25-19, 25-27, 25-20, 22-25, 15-13)En skorerler: Kindt 19, Colson 13, Decoene 9, Vandeweyer 9; Aydin 13, Savas 13, Hacioglu 13, Gulmezoglu 12.
Çek Cumhuriyeti - Romanya 2-3 (25-14, 20-25, 13-25, 25-23, 12-15)
En skorerler: Dzavoronok 17, Janku 12, Prazak 11; Aciobanitei 23, Tarta 13, Iftime 12.
Sloveya - Polonya 1-3 (15-25, 17-25, 25-20, 16-25)
En skorerler: Stern 14, Vidmar 14, Drobnic 8; Sliwka 25, Bucko 12, Gryc 10, Szymura 8.
En skorerler: Tarta 13, Aciobanitei 12, Criste 4, Magdas 4; Enaboifo 20, Savas 10, Durmaz 7. Çek Cumhuriyeti-Slovenya 3-0 (25-21, 25-20, 25-20)
En skorerler: Dzavoronok 24, Janku 8, Prazak 8; Stern 11, Drobnic 6, Vidmar 5. Polonya-Belçika 3-0 (25-17, 25-18, 25-13)
En skorerler: Bucko 19, Sliwka 16, Szymura 9; Kindt 12, Van de Velde 5. 31.08.2014Slovenya-Romanya 3-1 (26-24, 25-22, 23-25, 25-15)
En skorerler: Stern 23, Donik 15, Vidmar 13; Aciobanitei 25, Tarta 11, Magdas 11. Belçika-Çek Cumhuriyeti 0-3 (24-26, 21-25, 23-25)
En skorerler: Kindt 16, Van De Velde 7, Vandeweyer 7; Dzavoronok 23, Pavelka 10, Janku 7, Tibitanzl 7. Türkiye-Polonya 2-3 (15-25, 28-26, 26-24, 13-25, 9-15)
En skorerler: Hacioglu 18, Gulmezoglu 16, Savas 14; Bucko 27, Sliwka 18, Kochanowski 12, Szymura 10, Mordyl 10. Puan Durumu: Polonya 8, Çek Cumhuryeti 7, Türkiye 5, Slovenya 3, Romanya 2, Belçika 2. 02.09.201416:00 Slovenya Belçika 18:30 Çek Cymhuriyeti-Türkiye21:00 Romanya-Polonya 03.09.201416:00 Türkiye-Slovenya 18:30 Belçika-Romanya 21:00 Polonya-Çek Cumhuriyeti