AAAHHHH BEEEE
Reklam
Eski Voleybolcu

Eski Voleybolcu

AAAHHHH BEEEE

01 Ekim 2017 - 18:08 - Güncelleme: 01 Ekim 2017 - 18:18

Sabahtan beri benim kulaklarda bir çınlama bir çınlama. Hayırlara yorduk tabi. Bizim rahmetli valide böyle zamanlarda “ birileri seni anıyor” derdi. İyi mi, kötü mü bilenmez ama konuşuyorlar galiba.. Neyse derken Bolulu Şükrü usta aradı “abi gidiyor muyuz..?” dedi. “ Yok ustam, otelde yemek işi düzelmiş herhalde, kadınların lezzet işi tamammış, bak ne güzel oynadılar işte”.. diyerek olayı bağladık. Kendimizi de masraftan kurtardık.

Ova’ lardan

Kimse kusura bakmasın, alınmasın ama yeminle giren çıkan “ OVA” lardan bana sıkıntı geldi. Bir takımın herbirinin soyadı aynı ekle mi biter arkadaş.! Faik babaya duyurulur. Tabii ki önce kendisine ve kardeş takımımıza bir “ Keçmiş olsun” demek boyunumuz borcu. Ne de olsa iyi bir turnuva geçirdiler, başkan da eski voleybolcu olduğu için, tüm maçları seyredip kendilerini alkışlamış galiba, yorumcumuz öyle söyledi. 4.‘lükte iyi yani..

Nerimaaan, Gözzzddeeee

Nerdesiniz ? “ Buradayız işte, panik yok tamam...” derler mi bilmem ama, kendileri bugün pek bir güvenli oynadılar, tebrik ederim. Dünkü yazıda Korhan’a sorduğumuz  “ yarın sahada 4 numara olacak mıymış...” sorusunu da bir güzel ağzımıza tıkadılar. Hiiiç önemli değil. Siz hep böyle oynayın, biz ettiğimiz lafı yutarız, merak etmeyin. 2’nize de KOCAMAN AFERİN. Ammaaa başlıktaki 1. isme bıraktım demek için şimdilik erken galiba...İyi düşünsün bence..

Israrcı olunca

Kenardaki  taktik tahtalı protezli milli damadımız, döne döne milletin ve de oyuncuların başı fırdöndü taktiğinde, en sonunda yerlerine çakılı kadınlar buldu da, maçı “ tarihi” skorlarla kazandık. “ Kolay değiiilll, olay o kadaarrr..” madalya seti 25 - 8 bitti. Tabii bunda Azeri’lerin bir gün önceden ağır uçan Antanov yorgunu olmaları da var ama, olsun. Ucunda madalaya olan işte bu havlu erkendi biraz. Ama yalan yok, bizim işimize geldi.

Bench’te pek neşeliydik

Olaya “ eve dönüyoruz, ohh sonunda bitti “ sevinci de eklenince, Azer TV kameramanının arada sırada yanak plan verdiği görüntülerde kadınlarımızı eğlenirken, servis atana sufle ederken gördük. Hepimiz çok güldük. Allah sizi de güldürsün dedik. Sonunda da Naz pasörümüzün kameraya gelip “ Anne seni çok seviyorum” demesini de yakaladık. Alev gördün değil mi?

Söz Federallerde

Maçtan önce soğuk nevale Özkan, canlı yayında pek ağır, oturaklı, vakur ve tam bir devlet adamı edasında konuştu. Ona da bir tebrik. Diğer yöneticileri daha sonra dinleriz, yayına yetişeceğiz. Ama az cümle şunu söylemek ve de bu sezonu - en azından milli görevler açısından -  güzide sporumuz için şöyle değerlendirmek lazım.  Özel Olimpiyatlarda, Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu, 23 yaş altında dünya şampiyonluğu, bağlantılı kulüplerde Şampiyonlar Ligi ve Cev Avrupa şampiyonluğu.. Daha ne olsun...Yiğidi öldür, hakkını ver. Bunda ne tür katkıları olduğunu, ne gibi üstün yönetim başarılarının sonuçlarını tartışmanın günü bugün değil diyerek geçiyorum.

Finalde ne olur?

Onunla pek ilgili değilim yani. Bizim olmayan madalyadan hayır da gelmez zaten..Benim işim yerel bazda, ota bota bulaşmakta..:)) Ancaaak, Tırt Sipor’da ki yeni anchor woman’ımız, - kendisini ekranda tanımaktan bahtiyar olduk -  çoook teknik, taktik açıklamalarda bulunduktan sonra dedi ki “Sonuç sahada belli olur”. Katılıyorum yani..

ÇOK SÜPEEER SONUÇ

AVRUPA 3.LÜĞÜ için emeği geçen herkese, teknik, taktik, yönetimdeki tüm ekibe ve en önemlisi çok değerli KADINLARIMIZA kocaman ALKIŞLARIMI GÖNDERİYORUM. İYİ Kİ VARSINIZ diyorum. Hep böyle olun da “benim çenemden kurtulun” ile bitiriyorum.

Hepinize Sevgilerimle

Eski Voleybolcu

( Not: Menejerim Korhanım, sana da.. ; -)

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar