İKİDE BİR
Reklam
Eski Voleybolcu

Eski Voleybolcu

İKİDE BİR

14 Mayıs 2017 - 19:26

Bu adamda nerden çıktı, her gün yazıyor, yeteerr yaaa. Diyosanız, hepinize darılım bakın. Meydanı boş bulduk, sevgili menajerim Korhan’a destek oluyor, ortalığın biraz olsun havasını dağıtıyoruz. Fena mı yani?

Neyse sadede gelelim. Bizlere bu maçları seyrettirmeyenlerin, bundan sonra 2 elim yakalarında olacak, haberiniz olsun..Ben bu işin peşini bırakmayıp, leşiyle ilgileneceğim. Bak; şimdiden buraya yazıyorum. Efayvibi yönetiminde bulunan, memleket insanlarının da kulağına üflüyorum…Bu statüyü ve maç yayın kurallarını değiştirmek için ne yapacaksınız, edeceksiniz, bir fikriniz var mı bilmem. Ama bu kadar da yaş tahtaya basacak bir ülke olmadığımızı, oynanan son 5 yıllık dünya şampiyonalarında finale kalan takımlara bir bakarak görün diyor, “ağırlığınızı şimdi koyamayacaksanız, ne zaman? olacak bu..” ile sinirimi geçiştirip, normale dönüyorum.

Okyanus geçerken

Antrenör değiştiren tek takım olma ünvanını elde etmesine olanak sağlayan Eczacıbaşı Vitra yönetimini hassaten (bilhassa demek) kutlarım. Ayrıca, finaller oynanırken, gelecek sezon başka bir antrenör ile devam edileceğini açıklayan, menajer kardeşimizi de ayrıca tebrik ederim. Kendisinin instagramdaki “suşhi yiyoruz, bak ne güzel finaldeyiz” gibi paylaşımlarına da hemen like yapacağımı belirtmek istiyorum. Rahmetli Şakir beyin yaşasaydı, bu seneki dream team’in, nasıl olup ta bu hallere geldiğini tek kare fotoğraf ile belgeleyerek, her yıl yayınladığı “kapılar” ajandasının kapağına koyacağından da eminim.

Milli damat

ve ailesini ben çok sevimli buluyorum. Aynı takımda karı koca olarak yer aldıkları yıl, damadımız eşi servis atarken, yardımcısının omzuna elini koyar, fileye döner ve totem yapardı. Hiç unutmam, bir turnuvada bu uğurlar o kadar tut ki Bahar kardeşimiz, en iyi servis atan oyuncu bile oldu. Hem de 2 içeri 1 dışarı ile. Konumuza dönersek, damadımız allem etti, kalem etti. Takımı yine dünya şampiyonluğuna taşıdı. Kendisine kocaman bir alkış çekiyor ve milli damat lafını hak etmesi için ay yıldızlı takımımızda da aynı performansının devamını bekliyorum.

Acısıyla tatlısıyla

Bir sezon daha geride kalmışken, güzide sporumuza emek veren, ter döken, üzülen, sevinen, saçını başını dağıtıp dövünen herkeslere geçmiş olsun. Başarılı takımlarımıza..”.. daim olsun “, süzgün ve üzgün takımlara da “ ..başka acı göstermesin “ diyorum.

İllallah bu heriften demediyseniz, önümüzdeki maçlara da bakacağımızı açık ve seçik söylüyorum.

Hepinize sevgilerimle, ancak özellikle DÜNYA ŞAMPİYONUMUZ VAKIFBANK’a çoookkk sevgilerimle.

Eski voleybolcu

Son Yazılar