Bugun...
Duygu Dolu Bir Gün


Zeki Kuban
info@voleybolx.com
 
 

15 Aralık’ta duygu dolu bir gün yaşadım.  Erkenden işine giden kızım Aslı telefon etti, “Baba Fanatik Gazetesi bugünkü hasılatının tamamını şehitlerimize veriyormuş. Bana da Fanatik Gazetesi al” dedi. Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Başkan Oğuz Tongsir liderliğindeki Şehittepe kafilesine katılıp Dolmabahçe’ye gittik, çelenk ve çiçekler koyduk. Bulunduğumuz süre içinde orası doldu doldu boşaldı. Çiçekler, çelenkler konuldu, sloganlar atıldı, dualar okundu. Biz döndük, ama oraya gelenler devam ediyor, hiç bitmiyordu.

Dönerken Akatlar gazete bayiine uğrayıp bir kendime, bir de kızım Aslı’ya Fanatik Gazetesi aldım. Genç ve güzel bir bayan izin isteyip resmimizi çekti. Sordum. Bayi bu hanımın Fanatik Gazeteleri’ni satın aldığını söyledi. Kendimi tanıttım, bir de teşekkür etti.

Türklüğümle gurur duyuyorum. Biz böyle bir milletiz işte. Son aylarda meydana gelen olaylar nasıl birleşebildiğimize, tek vücut olabildiğimize bir örnektir. Arada bir çatlak sesler çıkıyor. Ben o ses sahiplerinin kanında bir karışıklık olduğuna inanıyorum. Hakiki Türklerden ricam, bu birlikteliği küçük etkilerle bozmasınlar.

Ne mutlu ki Türk’üz.                                         

 

Zeki KUBAN

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

2016 - 2017 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde hangi takım şampiyon olur?


YUKARI