Yeşil Bayramiç’ten Rota Koleji’ne cevap
Reklam

Yeşil Bayramiç’ten Rota Koleji’ne cevap

Yeşil Bayramiç Spor Kulübü, Rota Koleji karşılaşması ile ilgili bir açıklama yayımladı:

26 Aralık 2017 - 16:06

Yeşil Bayramiç Spor Kulübü, Rota Koleji karşılaşması ile ilgili bir açıklama yayımladı:

Yaklaşık 13 sezon Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği liglerde mücadele eden ,centilmenliği ve misafirperverliği ile tüm takımların yönetici ve sporcularının taktirini kazanan kulübümüzün son oynadığı Rota Koleji maçı bilindiği gibi konuk takımın 3-2 galibiyeti ile sonuçlanmıştır.

Maç sonunda bir internet sitesinde Rota Koleji Voleybol şube müdürü İsmail YAVUZ imzalı “gergin geçen maç”tanımlaması ile bizleri üzen gerçeklerden uzak bir yazı yayınlanmıştır..

Bayramiç’in imajını yanlış aksettiren bu yazı, dolayısıyla bizleri derinden yaralamıştır..

Çanakkkale Gençlik Hizmetleri İl Müdürü ve yardımcılarınında izlediği müsabakada ,Rakip takım antrenörünün seyirciyi geren tavır ve davranışlar(geçenyılda benzeri durumlar yaşanmıştı)haliyle seyircinin tepki göstermesine sebep olmuştur..

Bu konudaki gelişmeler ve yaşanan olaylar abartılacak boyutlara ulaşmamış ve hakem ile gözlemci raporlarında bahsi bile geçmemiştir..

Türkiye 1.liginde mücadele eden enküçük ilçe takımı olarak büyük özveri örneği sergiliyoruz.takımımızı ligde tutabilmek ve ilçemizdeki voleybol sevgisini devam ettirebilmek adına canla başla çalışıyoruz..

Her nedense kazandığımız yada puan aldığımız maçlardan sonra emeklerimiz hiçe sayılarak özellikle Maltepe Yalı spor ve Rota Koleji takımları gerçeği yansıtmayan talihsiz açıklamalarda bulunmuşlardır..

Hatta kaybettikleri puanlardan sonra kamuoyuna açıklamalarda bulunmayı alışkanlık haline getirmişlerdir..

Bizim bu takımlarla dostluğumuz bakidir..

Aleyhimize yazılan bu yazıların Bayramiç Spor’u bilen tüm kulüplerimiz tarafında dikkate alınmamasını Voleybol kamuoyuna özenle duyururuz.

Yeşil Bayramiç Spor Kulübü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydın B.Şehir Bld. iyi başlamak istiyor
Aydın B.Şehir Bld. iyi başlamak istiyor
Veteranlar Voleybol Atatürk 2. Ege Manisa Kupası Fikstürü Belli Oldu
Veteranlar Voleybol Atatürk 2. Ege Manisa Kupası Fikstürü Belli...