FIVB’den Nejat Sancak’a, Macaristan’da görev!..
Reklam

FIVB'den Nejat Sancak'a, Macaristan'da görev!..

FIVB Uluslararası Voleybol Antrenör Eğitmeni Nejat Sancak, FIVB tarafından Macaristan'da 23-27 Temmuz 2018 tarihleri arasında açılacak FIVB 2. seviye Uluslararası Voleybol Antrenör Kursu'nda görevlendirildi.

04 Nisan 2018 - 22:03 - Güncelleme: 05 Nisan 2018 - 08:33

FIVB Uluslararası Voleybol Antrenör Eğitmeni ve uluslararası coach Nejat Sancak, FIVB tarafından Macaristan'da 23-27 Temmuz 2018 tarihleri arasında açılacak FIVB 2. seviye Uluslararası Voleybol Antrenör Kursu'nda görevlendirildi.Kursa Avrupa'nın muhtelif ülkelerinden 35 voleybol antrenörü katılacak.
 
Macaristan Voleybol Federasyonu koordinatörü Ludvig Zsolt; Macar hükümetinin yeni çıkardığı sporun finansmanı ve  teşvik yasaları kapsamında Macar sporunun yakın bir gelecekte tekrar çıkışa geçeceğine inandıklarını ve bu kapsamda orta Avrupada bir ihtiyaç olan FIVB kurslarını her yıl düzenli olarak düzenlemek istediklerini söyledi.
 
Nejat Sancak halen CAVB'nin (Afrika Voleybol Konfederasyonu) davetlisi olarak, Afrika Voleybolu geliştirme teknik toplantısı dolayısıyla Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AXA Sigorta Kupa Voley Bayanlar Final Etabı Basın Toplantısı Gerçekleşti
AXA Sigorta Kupa Voley Bayanlar Final Etabı Basın Toplantısı...
AXA Sigorta Kupa Voley Bayanlar Kategorisi Final Etabı Teknik Toplantısı Yapıldı
AXA Sigorta Kupa Voley Bayanlar Kategorisi Final Etabı Teknik...