Murat Uzgit Bozkurt Bld.’de!
Reklam

Murat Uzgit Bozkurt Bld.'de!

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi'nde mücadele eden Kastamonu Bozkurt Belediyespor'da antrenörlüğe Cemalettin Murat Uzgit yeniden getirildi.

02 Aralık 2009 - 17:39

Sezon başında takımın başına getirilen Hakan Kayhan'ın görevden ayrılması üzerine, Kastamonu Bozkurt Belediyespor'u 2007-2008 sezonunda da çalıştıran Cemalettin Murat Uzgit ile anlaşma sağlandı. Uzgit'in yardımcılığını Tolga Tuğ Pekin yapacak.

Bozkurt Belediyespor Basın Sözcüsü Adem Atatepe, yaptığı açıklamada, ''Murat hocamızla 2007-2008 yıllarında bir sezon beraber çalıştık ve kendisiyle birçok başarılı sonuçlara imza attık. Bu sezonun sonuna kadar da hocamızla yeniden anlaştık. Hedefimiz ligde play-off oynamak ve Teledünya Türkiye Kupası'nda yakaladığımız yarı final başarısını finale yükselerek yeniden göstermek istiyoruz'' dedi.

Bozkurt Belediyespor voleybol takımı, kurulduktan 4 sezon sonra amatör kümeden birinci lige yükselme başarısı göstermişti.

 


 

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Ceren
  6 yıl önce
  Hocam Atay Doğu ile yapılan röportajı izledinizmi? Tam şenlik. Yüzünde eziklik ve karamsarlık var. Sanki ikinci şubeye çekmişler, sorguda. Satelit turnuvalarına katılan tek bir erkek takımımız da olmasa dediğiniz gibi sıfıra sıfır elde var sıfır. Üstelik Satelit turnuvaları iyi takımların rağbet etmediği 2.sınıf sıradan turnuvalar. Ama Başkan heyecanlanıyormuş ya:))
 • Mert ertunç
  6 yıl önce
  Ertan Albayrak eleştirel bir yazı yazmış ya! Hemen paylaşmışsınız. Peki, Ertan Albayrak'a Avrupa Şampiyonası için seçilmiş pasörü neden iki gün kala göndermeye kalktığını da sordunuz mu hiç?
 • KEREMCAN
  6 yıl önce
  Değerli hocam plaj voleyboluyla ilgili görüşlerinizde ve izlediğiniz yolda çok haklısınız. Federasyon sizin gibi bir üstada baş vurmaması, danışmaması, yardım istememesi tamamen bir kompleks meselesidir. Biz bu işi yaparız diyenlerin dediğiniz gibi sınıfta kaldıklarını açıkça görüyoruz. Ben federasyon başkanı yerinde olsam veririm tüm yetkiyi size işin içinden çıkarım. Ama bunu yapamaz. Zira o zaman sizin üstünlüğünüz ortaya çıkar,prestij kaybeder.En azından o böyle düşünür.Bu plaj voleybolu komitesi ne iş yapar? Tecrübeleri ve yetenekleri nelerdir? Bu arada plaj voleybolunda hir şey yapmadan sizin gibi bir hocayı eleştiren terbiyesize de en iyi cevabı vermişsiniz.Bunu çok haketmiş. Hocam birde şu Arityun beyin sesi kesildi. Rahatsızlandımı acaba? Daha önceki yorumlarım yayınlamamıştı. Herhalde bazı kelimelerde aşırıya kaçtım.Özür dilerim.İnşallah bu yorumum yayınlanır? Bu defa sinirlerime hakim olup özen gösterdim.Saygılarımla
 • Tekin Atesnal
  6 yıl önce
  Üstadım eline koluna sağlık maşallah, yine satırlarında o ince duyguların içine gizlenmiş sitem dolu incelikleri birdaha tekrarlayarak sergilemenizi üzülerek okuduk! Zennibe'nin maçta aldığı sakatlığı bizleri çok üzdü. Sevgili kızımıza buradan çok büyük geçmiş olsun dileklerimi iletirim. İnşallah kısa sürede sağlıgına kavuşur da yine onu file önünde takımına hizmet ederken görürüz. Yeni faaliyetine deneme yayını ile başlayan "Voleybolgündem" Engin Karagöz kardeşimizin büyük çalışmaları sayesinde Voleybol'a hizmet edecek olan bu web sitesinde hasbel kader bir şeyler yazmaya çalışacağım. Burada bu site ve bizlere gösterdigin ilgi için de ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Sevgi ve saygılarım sizlerle olsun. Hanfendiye saygılarımı iletirim. Bursa'dan selamlar.
 • Kitarahumara
  6 yıl önce
  Hocam, ağzınızdaki baklayı sonunda çıkarmışsınız, saygı duyuyorum. Plajı ayrı bir federasyona bağlayıp başına geçmek... Hoş. Belki bir sıçrama yapar şu beachvoley de asri medeniyetlerin seviyesine çıkarız. Ama ondan önce, dışarıdan bir omuz verseniz, sporcu ve takım sayısını çoğaltsanız. Maksat taşın altına elini sokmaksa, vatan sizden bu hamleyi bekler.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Martin Nemec, Endonezya Pro Liga'da...
Martin Nemec, Endonezya Pro Liga'da...
Sarıyer Belediyespor, Alaşehir’i 3-1 mağlup etti
Sarıyer Belediyespor, Alaşehir’i 3-1 mağlup etti