Eda Erdem: "Rengarenk bir takımız biz"

A Milli Kadın Voleybol Takım kaptanı Eda Erdem, 2021 CEV Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya kazandıkları maç sonrası açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.


Eda Erdem:

A Milli Kadın Voleybol Takım kaptanı Eda Erdem, 2021 CEV Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya kazandıkları maç sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

"Gururluyum ve boynum dik"

Erdem, "Voleybol ailesinin 20 yıllık bir parçası olarak hissettiklerimi tam olarak tarif etmem mümkün değil ama gururluyum ve boynum dik. Yeni yapılanma ile beraber her röportajımda söyledim. Rengarenk bir takımız biz, birbirinden farklı karakterlerden oluşan her izleyenin kendisinden bir şeyler bulabileceği, yakın hissedebileceği kadar çeşitliliği olan ama tek bir amaç altında biz olabilen, bir olabilen ve birbirini sevebilmeyi başarmış bir takımız biz.

"Dolu dolu ve çok yoğun geçen 4 ay"

Dolu dolu ve çok yoğun geçen 4 ayın sonunda sağlıklı bir şekilde Milli Takım sezonunu kapatıyoruz. Tüm ekibe ve canım takım arkadaşlarıma kocaman bir teşekkürü borç bilirim.

"İyi ki varsınız"

Bizlerle birlikte bu serüveni yaşayan ve bizimle bir olan ülkemize… Saygı, sevgi, minnet ve teşekkürlerimizle. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.