2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda 7 Çeyrek Finalist belli...
Reklam
  • Reklam

2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 7 Çeyrek Finalist belli oldu...

Fransa, Belçika, Slovenya ve Hollanda'nın ortaklaşa düzenlediği 2019 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 1/8 final maçları oynanmaya başladı. Tüm ayrıntılar haberin devamında...

22 Eylül 2019 - 11:59

2019 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası
 
Çeyrek Final
 
23/09/019 (Slovenya / Ljubljana)
21:30 Rusya - Slovenya
 
23/09/019 (Hollanda / Apeldoorn)
21:00 Polonya - Almanya
 
24/09/019 (Fransa / Nantes)
21:45 Fransa - (İtalya - Türkiye)
 
23/09/019 (Belçika / Antwerp)
21:30 Sırbistan - Ukrayna
 



 

1/8 Finaller

21/09/019 (Fransa / Nantes)
Fransa - Finlandiya 3-0 İstatistik
22/09/019 (Fransa / Nantes)
18:00 İtalya - Türkiye
 
21/09/019 (Slovenya / Ljubljana)
Rusya - Yunanistan 3-0 İstatistik
Slovenya - Bulgaristan 3-1 İstatistik
 
21/09/019 (Belçika / Antwerp)
Sırbistan - Çekya 3-1 İstatistik
Belçika - Ukrayna 2-3 İstatistik
 
21/09/019 (Hollanda / Apeldoorn)
Hollanda - Almanya 1-3 İstatistik
Polonya - İspanya 3-0 İstatistik
 



 
A GRUBU (Fransa / Montpellier)
 
12/09/2019
Bulgaristan - Yunanistan 3-0 İstatistik
Portekiz - İtalya 0-3 İstatistik
Fransa - Romanya 3-0 İstatistik
 
13/09/2019
Bulgaristan - Romanya 3-0 İstatistik
İtalya - Yunanistan 3-1 İstatistik
 
14/09/2019
Yunanistan - Fransa 0-3 İstatistik
Bulgaristan - Potrekiz 3-1 İstatistik
 
15/09/2019
Romanya - İtalya 1-3 İstatistik
Portekiz - Fransa 0-3 İstatistik
 
16/09/2019
Romanya - Yunanistan 1-3 İstatistik
Fransa - Bulgaristan 3-0 İstatistik
 
17/09/2019
Yunanistan - Portekiz 1-3 İstatistik
İtalya - Bulgaristan 3-1 İstatistik
 
18/09/2019
Portekiz - Romanya 1-3 İstatistik
Fransa - İtalya 3-1 İstatistik
 
Puan Durumu
Fransa 15
İtalya 12
Bulgaristan 9
Yunanistan 3
Portekiz 3
Romanya 3
 



 
B GRUBU (Belçika / Bürüksel)
 
13/09/2019
Sırbistan - Almanya 3-0 İstatistik (Baş hekem: Erdal Akıncı)
Slovakya - İspanya 3-2 İstatistik
Belçika - Avusturya 3-0 İstatistik
 
14/09/2019
Almanya - Belçika 2-3 İstatistik (Yrd. hekem: Erdal Akıncı)
Slovakya - Avusturya 3-1 İstatistik
 
15/09/2019
İspanya - Belçika 0-3 İstatistik
Sırbistan - Slovakya 3-0 İstatistik
 
16/09/2019
Avusturya - Almanya 0-3 İstatistik
İspanya - Sırbistan 1-3 İstatistik  (Yrd. hekem: Erdal Akıncı)
 
17/09/2019
Avusturya - İspanya 2-3 İstatistik
Slovakya - Belçika 0-3 İstatistik (Baş hekem: Erdal Akıncı)
 
18/09/2019
Almanya - Slovakya 3-0 İstatistik
Belçika - Sırbistan 0-3 İstatistik (Baş hekem: Erdal Akıncı)
 
19/09/2019
İspanya - Almanya 3-1 İstatistik
Sırbistan - Avusturya 3-0 İstatistik
 
Puan Durumu
Sırbistan 15
Belçika 11
Almanya 7
İspanya 6
Slovakya 5
Avusturya 1
 



 
C GRUBU (Slovenya / Ljubljana)
 
12/09/2019
Türkiye - Rusya: 1-3 İstatistik
Finlandiya - Kuzey Makedonya: 3-1 İstatistik
Slovenya - Belarus: 3-0 İstatistik
 
13/09/2019
Kuzey Makedonya - Türkiye 0-3 İstatistik
Belarus - Rusya 1-3 İstatistik
 
14/09/2019
Kuzey Makedonya - Rusya 0-3 İstatistik
Slovenya - Finlandiya 3-1 İstatistik
 
15/09/2019
Belarus - Finlandiya 3-2 İstatistik
Türkiye - Slovenya 0-3 İstatistik
 
16/09/2019
Rusya - Finlandiya 3-0 İstatistik
Belarus - Kuzey Makedonya 1-3 İstatistik
 
17/09/2019
Slovenya - Kuzey Makedonya 1-3 İstatistik
Türkiye - Belarus 3-1 İstatistik
 
18/09/2019
Slovenya - Rusya 0-3 İstatistik
Finlandiya - Türkiye 3-2 İstatistik
 
Puan Durumu
Rusya 15
Slovenya 9
Türkiye 7
Finlandiya 6
Kuzey Makedonya 6
Belarus 2
 



 
D GRUBU (Hollanda / Rotterdam)
 
13/09/2019
Çekya  - Ukrayna 1-3 İstatistik
Estonya - Polonya 1-3 İstatistik
Hollanda - Karadağ 3-0 İstatistik
 
14 /09/2019
Ukrayna - Hollanda 0-3 İstatistik
Estonya - Karadağ 0-3 İstatistik
 
15/09/2019
Hollanda - Polonya 0-3 İstatistik
Çekya - Estonya 3-0 İstatistik
 
16/09/2019
Karadağ - Ukrayna 1-3 İstatistik
Polonya - Çekya 3-0 İstatistik
 
17/09/2019
Karadağ - Polonya 0-3 İstatistik
Estonya - Hollanda 1-3 İstatistik
 
18/09/2019
Ukrayna - Estonya 3-0 İstatistik
Hollanda - Çekya 2-3 İstatistik
 
19/09/2019
Çekya - Karadağ  2-3 İstatistik
Polonya - Ukrayna 3-0 İstatistik
 
Puan Durumu
Polonya 15
Hollanda 10
Ukrayna 9
Çekya 6
Karadağ 5
Estonya 0

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 10. Hafta Başladı
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 10. Hafta Başladı
Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu
Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu