3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu
Reklam

3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

31 Ağustos – 05 Eylül 2021 tarihleri arasında İzmir ilinde düzenlenecek 3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursumuz için ilgili linklere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

27 Ağustos 2021 - 21:56

31 Ağustos – 05 Eylül 2021 tarihleri arasında İzmir ilinde düzenlenecek 3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursumuz için ilgili linklere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

-İzmir Katılımcı Listesi

-İzmir Bütünleme Listesi

-Ders Programı

DERS NOTLARI

Müsabaka Analizi

Müsabaka yönetimi ve ilkeleri

Antrenman Periodisazyon

Voleybola Özel Atletik Performans ve Metotları

Voleybola Özel Atletik Performans ve Metotları – 2

Sporda Antrenör ile Liderlerin Yaklaşımları, Davranış Özellikleri, İlke ve Çalışma Yöntemleri

ÖNEMLİ NOTLAR

1-31 Ağustos-5 Eylül 2021 tarihlerinde yapılacak olan uygulamalı dersler için 3 ayrı grup (salonda) halinde yapılacaktır.

2- Kursa katılacak olan antrenörlerimizin iletişimlerinde sıkıntı yaşamamaları nedeniyle; Federasyonumuzun yetkili personeli tarafından WhatsApp grubu oluşturulacaktır. Salon bilgileri açılacak olan Whatsapp grubundan paylaşılacaktır.

3- 31 Ağustos 1-2 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Online (Zoom Meeting) eğitiminin ID şifreleri oluşturulan Whatsapp grubunda ve Spor Bilgi Sisteminde kayıtlı e-posta adreslerinize gönderilecektir. (ID şifreleri ders başlamadan 10 dakika önce)

4- Uygulamalı eğitimin verileceği salonların konumları ve adres bilgilerini Whatsapp grubundan paylaşılacaktır.

5- 4 Eylül 2021 tarihinde uygulamalı eğitime katılacak olan antrenörlerimizin 1-2-3 Eylül 2021 tarihleri arasında Covid-19 testlerini yaptırmaları zorunlu olup; eğitim öncesinde test sonuçlarının bir örneğini (çıktıklarını) salonda bulunan görevlilere teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde uygulamalı derse alınmayacaklardır.

6- Bütünlemeye katılacak adayların; 1-2-3 Eylül 2021 tarihleri arasında Covid-19 testlerini yaptırmaları zorunlu olup 5 Eylül 2021’de saat 09:30 da yapılacak Teorik Sınavından önce teslim edilmelidir.

7-Bütünlemeye katılacak adayların; Bütünleme Bilgi Formu ile dekont asıllarının 5 Eylül 2021’de saat 09:30 yapılacak Teorik Sınavından sonra Şahsine Ateş’e elden teslim etmeleri gerekmektedir.

8-Bütünlemeden başvurularını yapmış olup bütünleme isim listesinde adı bulunan kursiyerlerimizin kalmış oldukları dersten 10 dakika önce ID şifreleri maillerine ve cep telefonlarına iletilecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AP Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Czarnecki, TVF Başkanı Üstündağ’ı Makamında Ziyaret Etti
AP Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Czarnecki, TVF Başkanı...
Mihallıççıkspor, Beşiktaş maçı karnavala dönecek
Mihallıççıkspor, Beşiktaş maçı karnavala dönecek