Ali Koç: VAR sistemi voleyboldaki gibi olmalı
Reklam
  • Reklam

Ali Koç: VAR sistemi voleyboldaki gibi olmalı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, futbolda yapılan Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağanüstü genel kurul toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

06 Kasım 2019 - 11:04

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, futbolda yapılan Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağanüstü genel kurul toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. VAR sistemi ile ilgili voleyboldan örnek veren Ali Koç şunları söyledi:

“Bugünkü toplantıda hakemlerle ilgili hiçbir şey konuşulmadı. Ben geçtiğimiz hafta perşembe günü iddiamı gündeme getirdim. Bir kez daha gündeme getirmek istiyorum. Daha doğrusu iddia değil de öneri diyebilirim: Her devre, her kulübün ikişer hakkı olmalı, voleybol ve teniste olduğu gibi bu şekilde hakemler iki kere düşünmeli gidip gitmemeyi. MHK’nin açıklamasını yeterli bulmuyorum, yaşananları açıklamak açısından ama her kulübün ikişer hakkı olursa bence daha adil bir şekilde teknoloji kullanılır. Teknolojiye inanan bir kulübüz, inanan bir başkanım ama teknolojiyi kullanan insanlara da inanabilmemiz lazım, teknolojinin faydalarından, nimetlerinden yararlanabilmek için.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VakıfBank, Savino Del Bene Scandicci Karşısında
VakıfBank, Savino Del Bene Scandicci Karşısında
Eda ve Naz’dan Eczacıbaşı Vitra maçı öncesi açıklamalar
Eda ve Naz’dan Eczacıbaşı Vitra maçı öncesi açıklamalar