Avrupa Üçüncüsü Filenin Sultanları Yurda Döndü

Avrupa Üçüncüsü Filenin Sultanları Yurda Döndü

Avrupa Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımımız yurda döndü.

05 Eylül 2021 - 18:14

Avrupa Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımımız yurda döndü.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Asbaşkan Suat Güler, Milli Takımlar Sorumlusu & Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (YKÜ) Kurtaran Mumcu, İcra Kurulu ve YKÜ Suat Baylan, Sağlık İşlerinden Sorumlu YKÜ A. Nihan Karaçam Salkaya, YKÜ Salih Yıldız, YKÜ Metin Mengüç, YKÜ Zülfikar Gürcan ve Genel Sekreter Nihal İşçi ile A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik heyetinin yer aldığı kafileyi; İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcefaroğlu ile çok sayıda basın mensubu karşıladı. Karşılamada TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcefaroğlu, sporculara ve teknik ekibe çiçek takdim etti.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Rua
  2 hafta önce
  Yav he he!
 • benan
  3 hafta önce
  bütün takımlardan daha güçlülerdi ama daha akıllı değillerdi.saha içi aklı sevk ve idare edecek olan koç guidetti hiçbirini yapamadı.zamanında molalar alıp takımı dinlendirip sakinleştiremedi bile.sırbistana bedavadan yenildik 2.sette set sayısı atıp 3-1 yenilmek guidettiye özgü birşey olsa gerek.bundan önceki avrupa şampiyonasında karar seti oynanıyor.3 sayı farkla öndeyiz maç oynanıyor.çekmiş kenara zehra yı muhabbet ediyor.hem kızın konsantrasyonunu bozuyor hem de bloğa yetişmesini engelliyor...dolayısıyla maçı 3-2 verip şampiyon olmamızı engelleyen yine guidettiydi.disiplinsiz.smacını sayıya çeviren her ıyuncu saha kenarına gelip guidettiye "ÇAAK" yapıyordu.başka bir ülkede gördünüzmü böyle acayipliği.terziç e boskoviçin saha dışına çıkıp çaak yaptığını beline falan sarıldığını düşünebiliyormusunuz...kızlar çok emek çektiler.3 turnuvaya da üstelik tam kadroyla katılan tek türkiye vardı.faydalı mı tartışılmalı.son maçlar iyi bitse de sonlarda başta EBRAR,EDA ve ZEHRA çok yoruldu.
 • Nurhan
  2 hafta önce
  Yazdıklarıniza yürekten katılıyorum.setler resmen voleybol oynamaktan yorulup bıkan ve voleybol a Ara veren rasic in servislerini sadece izlediler.GOZDE nerdesin seni çok özledik ve cok arıyoruz.Yolun bahtın açık olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Balkan Kupası’nda 2. Gün Tamamlandı
Balkan Kupası’nda 2. Gün Tamamlandı
İstanbul BBSK’dan toplu imza töreni
İstanbul BBSK’dan toplu imza töreni