Aziz Yener, TVOLAF’ın seminerinde sunum yaptı
Reklam

Aziz Yener, TVOLAF'ın seminerinde sunum yaptı

MHGK Başkanı Yener, TVOLAF’ın seminerinde 350 antrenöre hitap etti.

12 Ekim 2021 - 15:09 - Güncelleme: 13 Ekim 2021 - 00:40

Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu’nun online olarak düzenlediği sohbet toplantısında bu hafta Voleybolda Değişen Oyun Kuralları konuşuldu.

11 Ekim Pazartesi günü TVOLAF’ın İnstagram hesabından duyurulan ve Zoom programı üzerinden gerçekleştirilen sohbet toplantısında TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı Aziz Yener, FIVB tarafından güncellenen Voleybol Oyun Kuralları’nı ekibi ile birlikte hazırladığı onlarca video ile katılımcılara anlattı.


Yaklaşık 350 antrenörün katılım sağladığı seminerde videoların ardından antrenörlerin sorularını cevapladı.
İki saati aşan oturumda MHGK Üyesi Meral Taşpınar da hazır bulundu. Katılımcıların yoğun soruları ile karşılaşan Aziz Yener, videolarla sorulara cevap verdi.

Oldukça verimli geçtiği gözlenen sohbette Aziz Yener, sadece değişen oyun kuralları ile ilgili değil genel olarak saha içindeki tüm sorunlara yönelik açıklamaları ile katılımcı antrenörlere değerli bilgiler aktardı.

Yeni sezonun tüm camiaya sağlık ve başarılar getirmesini dileyen Yener, antrenörlere yönelik verdiği bu seminerle çalışma alanlarını hakemler, gözlemciler, kulüplerin ardından tüm antrenörlere doğru da genişletmiş oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AP Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Czarnecki, TVF Başkanı Üstündağ’ı Makamında Ziyaret Etti
AP Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Czarnecki, TVF Başkanı...
Mihallıççıkspor, Beşiktaş maçı karnavala dönecek
Mihallıççıkspor, Beşiktaş maçı karnavala dönecek