2019 CEV BAYANLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
A Grubu
20/11/2018
BEZIERS VB - Maritza PLOVDIV 3-0 (25-17, 25-12, 25-20) İstatistik
22/11/2018
VakifBank ISTANBUL - Allianz MTV STUTTGART 3-1 (25-13, 20-25, 25-19, 25-17) İstatistik
Maritza PLOVDIV - VakifBank ISTANBUL 0-3 (16-25, 16-25, 21-25) İstatistik
23/01/2019
Allianz MTV STUTTGART - Maritza PLOVDIV 3-1 (25-15, 25-21, 23-25, 25-19) İstatistik
BEZIERS VB - VakifBank ISTANBUL 0-3 (24-26, 19-25, 14-25) İstatistik
06/02/2019
BEZIERS VB - Allianz MTV STUTTGART 0-3 (19-25, 20-25, 16-25) İstatistik
VakifBank ISTANBUL - Maritza PLOVDIV 3-0 (25-19, 25-17, 25-19) İstatistik
20/02/2019
PLOVDIV - BEZIERS VB 3-1 (25-15, 19-25, 25-15, 25-16) İstatistik
Allianz MTV STUTTGART - VakifBank ISTANBUL 0-3 (23-25, 18-25, 18-25) İstatistik
26/02/2019
VakifBank ISTANBUL - BEZIERS VB 3-0 (25-10, 25-18, 25-16) İstatistik
Maritza PLOVDIV - Allianz MTV STUTTGART 1-3 (24-26, 19-25, 25-22, 22-25) İstatistik
Puan Durumu
VakifBank ISTANBUL 18
Allianz MTV STUTTGART 12
BEZIERS VB 3
Maritza PLOVDIV 3
B Grubu
20/11/2018
Dinamo KAZAN - HÄMEENLINNA 3-0 (25-12, 25-13, 25-10) İstatistik
21/11/2018
Eczacibasi VitrA ISTANBUL - Uralochka-NTMK EKATERINBURG 3-0 (25-16, 25-17, 25-21) İstatistik
18/12/2018
Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Dinamo KAZAN 3-2 (23-25, 17-25, 25-17, 26-24, 15-5) İstatistik
19/12/2018
HÄMEENLINNA - Eczacibasi VitrA ISTANBUL 0-3 (11-25, 20-25, 16-25) İstatistik
22/01/2019
Dinamo KAZAN - Eczacibasi VitrA ISTANBUL 1-3 (16-25, 16-25, 25-22, 22-25) İstatistik
24/01/2019
Uralochka-NTMK EKATERINBURG - HÄMEENLINNA 3-0 (25-19, 25-21, 25-15) İstatistik
05/02/2019
Dinamo KAZAN - Uralochka-NTMK 3-0 (25-19, 25-17, 25-21) İstatistik
Eczacibasi VitrA ISTANBUL - HÄMEENLINNA 3-0 (25-17, 25-7, 25-20) İstatistik
19/02/2019
HÄMEENLINNA - Dinamo KAZAN 0-3 (18-25, 19-25, 18-25) İstatistik
20/02/2019
Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Eczacibasi VitrA ISTANBUL 2-3 (20-25, 22-25, 25-19, 25-22, 8-15) İstatistik
26/02/2019
HÄMEENLINNA - Uralochka-NTMK EKATERINBURG 2-3 (25-19, 25-21, 21-25, 20-25, 5-15) İstatistik
Puan Durumu
Eczacibasi VitrA ISTANBUL 17
Dinamo KAZAN 10
Uralochka-NTMK EKATERINBURG 8
HÄMEENLINNA 1
C Grubu
21/11/2018
RC CANNES - Minchanka MINSK 3-0 (25-20, 25-19, 25-18) İstatistik
22/11/2018
Igor Gorgonzola NOVARA - Budowlani ŁÓDŹ 3-0 (25-19, 25-19, 25-20) İstatistik (Yardımcı Hakem: Erdal Akıncı)
19/12/2018
Minchanka MINSK - Igor Gorgonzola NOVARA 0-3 (19-25, 32-34, 16-25) İstatistik
20/12/2018
Budowlani ŁÓDŹ - RC CANNES 3-0 (25-23, 25-23, 30-28) İstatistik (Yardımcı hakem: Nurper Özbar)
22/01/2019
CANNES - Igor Gorgonzola NOVARA 0-3 (15-25, 17-25, 19-25) İstatistik
23/01/2019
Budowlani ŁÓDŹ - Minchanka MINSK 3-0 (25-22, 25-21, 26-24) İstatistik (Yardımcı hakem: Ozan Cagi SARIKAYA)
05/02/2019
CANNES - Budowlani ŁÓDŹ 2-3 (25-18, 23-25, 25-22, 18-25, 8-15) İstatistik
07/02/2019
Igor Gorgonzola NOVARA - Minchanka MINSK 3-0 (25-16, 25-13, 25-19) İstatistik
19/02/2019
Budowlani ŁÓDŹ - Igor Gorgonzola NOVARA 0-3 (19-25, 16-25, 11-25) İstatistik
21/02/2019
Minchanka MINSK - RC CANNES 3-1 (44-46, 25-21, 25-19, 25-18) İstatistik
26/02/2019
Minchanka MINSK - Budowlani ŁÓDŹ 1-3 (19-25, 19-25, 25-18, 21-25) İstatistik
Igor Gorgonzola NOVARA - RC CANNES 3-0 (25-20, 25-18, 25-15) İstatistik
Puan Durumu
Igor Gorgonzola NOVARA 18
Budowlani ŁÓDŹ 11
RC CANNES 4
Minchanka MINSK 3
D Grubu
20/11/2018
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ - Palmberg SCHWERIN 3-1 (25-18, 25-23, 14-25, 25-17) İstatistik21/11/2018
Imoco Volley CONEGLIANO - Savino Del Bene SCANDICCI 3-2 (25-21, 24-26, 25-12, 23-25, 15-10) İstatistik
18/12/2018
Palmberg SCHWERIN - Imoco Volley CONEGLIANO 3-0 (36-34, 25-19, 25-22) İstatistik
20/12/2018
Savino Del Bene SCANDICCI - ŁKS Commercecon ŁÓDŹ 3-0 (25-10, 25-23, 25-23) İstatistik (Yardımcı hakem: Erdal AKINCI)
22/01/2019
Commercecon ŁÓDŹ - Imoco Volley CONEGLIANO 0-3 (20-25, 15-25, 17-25) İstatistik
23/01/2019
Savino Del Bene SCANDICCI - SSC Palmberg SCHWERIN 3-0 (25-16, 28-26, 25-17) İstatistik (Baş hakem: Nurper OZBAR)
05/02/2019
Commercecon ŁÓDŹ - Savino Del Bene SCANDICCI 0-3 (21-25, 22-25, 17-25) İstatistik
06/02/2019
Imoco Volley CONEGLIANO - SSC Palmberg SCHWERIN 3-2 (23-25, 24-26, 25-19, 25-19, 15-7) İstatistik
19/02/2019
SSC Palmberg SCHWERIN - ŁKS Commercecon ŁÓDŹ 3-1 (23-25, 25-21, 25-18, 25-17) İstatistik
20/02/2019
Savino Del Bene SCANDICCI - Imoco Volley CONEGLIANO 3-2 (15-25, 25-22, 25-23, 20-25, 15-9) İstatistik
26/02/2019
Imoco Volley CONEGLIANO - ŁKS Commercecon ŁÓDŹ 3-0 (25-10, 25-12, 25-15) İstatistik
SSC Palmberg SCHWERIN - Savino Del Bene SCANDICCI 3-1 (16-25, 25-23, 25-23, 25-13) İstatistik (Baş hakem: Ozan Çağı Sarıkaya)
Puan Durumu
Savino Del Bene SCANDICCI 12
Imoco Volley CONEGLIANO 11
Palmberg SCHWERIN 10
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ SSC 3
E Grubu
21/11/2018
Dinamo MOSCOW - Fenerbahce Opet ISTANBUL 1-3 (17-25, 25-17, 18-25, 11-25) İstatistik
22/11/2018
Chemik POLICE - C.S.M. BUCURESTI 1-3 (19-25, 16-25, 25-16, 22-25) İstatistik
19/12/2018
Fenerbahce Opet ISTANBUL - Chemik POLICE 3-0 (25-12, 25-16, 25-22) İstatistik
20/12/2018
C.S.M. BUCURESTI - Dinamo MOSCOW 0-3 (21-25, 27-29, 21-25) İstatistik
23/01/2019
Fenerbahce Opet ISTANBUL - C.S.M. BUCURESTI 3-0 (25-18, 25-19, 25-22) İstatistik
24/01/2019
Chemik POLICE - Dinamo MOSCOW 2-3 (25-16, 16-25, 21-25, 25-19, 5-15) İstatistik
06/02/2019
Chemik POLICE - Fenerbahce Opet ISTANBUL 0-3 (24-26, 20-25, 15-15) İstatistik
Dinamo MOSCOW - C.S.M. BUCURESTI 3-1 (25-18, 25-10, 14-25, 25-15) İstatistik
20/02/2019
Fenerbahce Opet ISTANBUL - Dinamo MOSCOW 2-3 (25-23, 12-25, 25-23, 22-26, 15-17) İstatistik
C.S.M. BUCURESTI - Chemik POLICE 2-3 (25-17, 23-25, 25-16, 21-25, 8-15) İstatistik
26/02/2019
Dinamo MOSCOW - Chemik POLICE 3-1 (25-20, 25-17, 22-25, 25-21) İstatistik
C.S.M. BUCURESTI - Fenerbahce Opet ISTANBUL 1-3 (11-25, 25-21, 19-25, 14-25) İstatistik
Puan Durumu
Fenerbahce Opet ISTANBUL 16
Dinamo MOSCOW 13
C.S.M. BUCURESTI 4
Chemik POLICE 3
2019 CEV BAYANLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE GRUPLARDAN ÇIKAN 8 TAKIM PUAN DURUMU VE KURA ÇEKİMİ TORBALARI
1. TORBA
1- Igor Gorgonzola Novara Novara (C Grubu 1.) 18
2- Vakifbank Istanbul (A Grubu 1.) 18
3- Eczacibasi VitrA Istanbul (B Grubu 1.) 17
4- Fenerbahce SK Istanbul (E Grubu 1.) 16
2. TORBA
5- Savino Del Bene Scandicci (D Grubu 1.) 12
6- Dinamo Moskova (E Grubu 2.) 13
7- Allianz MTV Stoccarda (A Grubu 2.) 12
8- Imoco Conegliano (D Grubu 2.) 11
Not: Çeyrek Final Kura çekimi 1 Mart'ta Lüksemburg'daki CEV merkezinde yapılacaktır. Şampiyonlar Ligi kura çekiminin satatü videosu: