30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Beylikdüzü Kaymakamlığı, Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Bizimkent Spor Kulübü tarafından "Beylikdüzü Zafer Kupası" Voleybol Turnuvası organize edildi.Kulüpler arası ile sporcular arası kaynaşmayı ve yeni dostlukları sağlamak üzere düşünülen turnuva 30-31 Ağustos tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki Özel İhlas Koleji Anadolu Lisesi Spor Salonunda gerçekleşecek.
Turnuva Programı şöyle:
-Açılış – 09.30
-Saygı duruşu, İstiklal Marşı
-Konuşmalar
-1. Gün (30.08.2014) Grup müsabakalarının başlaması – 10.00
-Turnuvaya katılan tüm takımlara öğle yemeği, organizasyon komitesi tarafından karşılanacak olup, öğle yemeği saat 13.00 ile 14.00 saatleri arasında yapılacaktır.
-1. Gün (30.08.2014) Grup müsabakalarının devam etmesi – 14.00
-2. Gün (31.08.2014) Grup müsabakalarının başlaması – 10.00
-Turnuvaya katılan tüm takımlara öğle yemeği, organizasyon komitesi tarafından karşılanacak olup, öğle yemeği saat 13.00 ile 14.00 saatleri arasında yapılacaktır.
-2. Gün(31.08.2014) Çeyrek Final – Yarı Final – Final Müsabakaları
-Ödül töreni – 19.30
-Kapanış
“BEYLİKDÜZÜ ZAFER KUPASI”
VOLEYBOL TURNUVASIKÜÇÜK TAKIM GRUPLARI
( 2001 – 2002 – 2003 Doğumlu Sporcular )A GRUBU
1. İstanbul / Sarıyer, Eczacıbaşı Spor Kulübü
2. İstanbul / Mecidiyeköy, Galatasaray Spor Kulübü
3. Sakarya / Adapazarı Atatürk İlköğretim Okulu Gençlik ve Spor KulübüB GRUBU
1. İstanbul / Ataşehir, Es Spor Kulübü
2. İstanbul / Bakırköy, Yeşilyurt Spor Kulübü
3. İstanbul / Beylikdüzü, Bizimkent Spor Kulübü – A
C GRUBU
1. İstanbul / Kadıköy, Fenerbahçe Spor Kulübü
2. İstanbul / Zeytinburnu, UPS Spor Kulübü
3. İstanbul / Beylikdüzü, Bizimkent Spor Kulübü – BD GRUBU
1. İstanbul / Kadıköy, Vakıfbank Spor Kulübü
2. İstanbul / Üsküdar, Marmara Akademi Spor Kulübü
3. İstanbul / Beşiktaş, Beşiktaş Spor KulübüMAÇ PROGRAMI
SAAT MAÇ TÜRÜ A TAKIMI B TAKIMI 30.08.2014 10.00 B Grubu Yeşilyurt SK. BSK – A 11.00 A Grubu Galatasaray SK. Atatürk İÖO SK. 12.00 C Grubu UPSSK. BSK – B 13.00 D Grubu Marmara Akademi SK. Beşiktaş JK. 15.00 A Grubu Eczacıbaşı SK. Atatürk İÖO SK. 16.00 B Grubu Es SK. BSK – A 17.00 C Grubu Fenerbahçe SK. BSK – B 18.00 D Grubu Vakıfbank SK. Beşiktaş JK. 31.08.2014 10.00 A Grubu Eczacıbaşı SK. Galatasaray SK. 11.00 B Grubu Es SK. Yeşilyurt SK. 12.00 C Grubu Fenerbahçe SK. UPSSK. 13.00 D Grubu Vakıfbank SK. Marmara Akademi SK. 15.00 Yarı Final – A A Grubu – 1 C Grubu – 1 16.00 Yarı Final – B B Grubu – 1 D Grubu – 1 17.00 Final ( 3 – 4 ) YF(A) Mağlubu YF(B) Mağlubu 18.00 Final ( 1 – 2 ) YF(A) Galibi YF(B) Galibi
Turnuva Programı şöyle:
-Açılış – 09.30
-Saygı duruşu, İstiklal Marşı
-Konuşmalar
-1. Gün (30.08.2014) Grup müsabakalarının başlaması – 10.00
-Turnuvaya katılan tüm takımlara öğle yemeği, organizasyon komitesi tarafından karşılanacak olup, öğle yemeği saat 13.00 ile 14.00 saatleri arasında yapılacaktır.
-1. Gün (30.08.2014) Grup müsabakalarının devam etmesi – 14.00
-2. Gün (31.08.2014) Grup müsabakalarının başlaması – 10.00
-Turnuvaya katılan tüm takımlara öğle yemeği, organizasyon komitesi tarafından karşılanacak olup, öğle yemeği saat 13.00 ile 14.00 saatleri arasında yapılacaktır.
-2. Gün(31.08.2014) Çeyrek Final – Yarı Final – Final Müsabakaları
-Ödül töreni – 19.30
-Kapanış
“BEYLİKDÜZÜ ZAFER KUPASI”
VOLEYBOL TURNUVASIKÜÇÜK TAKIM GRUPLARI
( 2001 – 2002 – 2003 Doğumlu Sporcular )A GRUBU
1. İstanbul / Sarıyer, Eczacıbaşı Spor Kulübü
2. İstanbul / Mecidiyeköy, Galatasaray Spor Kulübü
3. Sakarya / Adapazarı Atatürk İlköğretim Okulu Gençlik ve Spor KulübüB GRUBU
1. İstanbul / Ataşehir, Es Spor Kulübü
2. İstanbul / Bakırköy, Yeşilyurt Spor Kulübü
3. İstanbul / Beylikdüzü, Bizimkent Spor Kulübü – A
C GRUBU
1. İstanbul / Kadıköy, Fenerbahçe Spor Kulübü
2. İstanbul / Zeytinburnu, UPS Spor Kulübü
3. İstanbul / Beylikdüzü, Bizimkent Spor Kulübü – BD GRUBU
1. İstanbul / Kadıköy, Vakıfbank Spor Kulübü
2. İstanbul / Üsküdar, Marmara Akademi Spor Kulübü
3. İstanbul / Beşiktaş, Beşiktaş Spor KulübüMAÇ PROGRAMI
SAAT MAÇ TÜRÜ A TAKIMI B TAKIMI 30.08.2014 10.00 B Grubu Yeşilyurt SK. BSK – A 11.00 A Grubu Galatasaray SK. Atatürk İÖO SK. 12.00 C Grubu UPSSK. BSK – B 13.00 D Grubu Marmara Akademi SK. Beşiktaş JK. 15.00 A Grubu Eczacıbaşı SK. Atatürk İÖO SK. 16.00 B Grubu Es SK. BSK – A 17.00 C Grubu Fenerbahçe SK. BSK – B 18.00 D Grubu Vakıfbank SK. Beşiktaş JK. 31.08.2014 10.00 A Grubu Eczacıbaşı SK. Galatasaray SK. 11.00 B Grubu Es SK. Yeşilyurt SK. 12.00 C Grubu Fenerbahçe SK. UPSSK. 13.00 D Grubu Vakıfbank SK. Marmara Akademi SK. 15.00 Yarı Final – A A Grubu – 1 C Grubu – 1 16.00 Yarı Final – B B Grubu – 1 D Grubu – 1 17.00 Final ( 3 – 4 ) YF(A) Mağlubu YF(B) Mağlubu 18.00 Final ( 1 – 2 ) YF(A) Galibi YF(B) Galibi