2019 Challenge Cup Bayanlar 16'lı Finaller 1. Maçları(28 Kasım 2018) Besiktas ISTANBUL (Tur) – AYDIN BBSK (Tur) 3-1 (25-22, 25-19, 19-25, 25-13)
En skorerler: Rykhliuk 22, Belien 16, Kestirengoz 10, Jerkov 9; Brayelin Martinez 21, Gaila Ceneida Gonzalez Lopez 17, Jineiry Martinez 9, D. Nikolova 8.
(28 Kasım 2018) Hermes OOSTENDE (Bel) – Azerrail BAKU (Aze) 3-0 (25-20, 25-22, 25-14)
En skorerler: Coolman 19, De Valkeneer 15, Verbinnen 8; Pavlenko 11, Salbishvili 8.(29 Kasım 2018) AO THIRAS (Gre) – KP BRNO (Cec) 3-1 (25-21, 25-16, 25-18)
En skorerler: Merteki 17, Kalantaridou 10, Pilepic 10; Skiba 13, Fricano 9, Vyklicka 8.
(28 Kasım 2018) Pölkky KUUSAMO (Fin) – UTE Volleyball Team BUDAPEST (Ung) 3-1 (22-25, 26-24, 25-17, 25-21)
En skorerler: Kjelstrup 18, Lambert 17, Wasserfaller 16; Crittenden 21, Fortuna 15, Paradzik 10.(29 Kasım 2018) GEN-I Volley NOVA GORICA (Slo) – LP KANGASALA (Fin) 3-0 (25-18, 25-22, 25-13)
En skorerler: Lipicer Samec 18, Scuka 11, Lucas 7; Taylor 12, Peit 10.
(28 Kasım 2018) Vasas Obuda BUDAPEST (Ung) – UVT Agroland TIMISOARA (Rom) 3-1 (25-14, 25-15, 22-25, 25-18)
En skorerler: Kostelanska 22, Abdulazimova 15, Torok 11, Villam 9, Takagui 9; Orlé 17, Iancu 8.(29 Kasım 2018) Vitéos NEUCHATEL Université (Svi) – Orbita ZAPORIZHZHYA (Ucr) 3-0 (25-20, 25-17, 25-19)
En skorerler: -
(28 Kasım 2018) Mladost ZAGREB (Cro) – Kanti SCHAFFHAUSEN (Svi) 0-3 (16-25, 20-25, 21-25)
En skorerler: Vrbanc 10, Butigan 8, Jurisic 8; Riddle 13, Klaric 13, Holaskova 8.(28 Kasım 2018) Prinz Brunnenbau Volleys PERG (Aut) – Vero Volley MONZA (Ita) 0-3 (19-25, 23-25, 20-25)
(28 Kasım 2018) LiigaPloki PIHTIPUDAS (Fin) – VDK Bank GENT (Bel) 2-3 (19-25, 25-20, 24-26, 25-20, 12-15)
En skorerler: Field 18, Horton 14, Loukonen 14, Mack 10; Stragier 23, Catry 19, Vandewiele 15, Reinders 13.(28 Kasım 2018) Slavia EU BRATISLAVA (Svk) – Calcit Volley KAMNIK (Slo) 0-3 (16-25, 18-25, 16-25)
En skorerler: Sepelova 16; Kostic 15, Charuk 13, Mihalinec 10.
(29 Kasım 2018) AVC FAMALICÃO / LEICA (Por) – Ladies in Black AACHEN (Ger) 0-3 (17-25, 16-25, 16-25)
En skorerler: -(29 Kasım 2018) Beroe STARA ZAGORA (Bul) – Aris THESSALONIKI (Gre) 3-0 (26-24, 25-23, 25-19)
En skorerler: H. Peric 16, Grigorova 9, Varbanova 8; Montano 16, Hudima 14, Gougousi 9.
(20 Kasım 2018) Volero LE CANNET (Fra) – Olympiacos PIRAEUS (Gre) 3-0 (27-25, 25-17, 25-14)(28 Kasım 2018) ZOK GACKO (Bih) – Hapoel KFAR SABA (Isr) 0-3 (19-25, 18-25, 23-25)
En skorerler: Leticia Bonardi Cordeiro 14, Bruna Marques Neri 12; Carla Castiglione 18, Kasprzak 11.
(27 Kasım 2018) Dukla LIBEREC (Cec) – Proton SARATOV (Rus) 3-1 (25-19, 25-16, 17-25, 30-28)
En skorerler: Miksikova 20, Candrakova 16, Pistelakova 15, Sotkovska 12; Markova 15, Dumcheva 13, Kastsiuchyk 12, Alisheva 10, Petrunina 10.2019 Challenge Cup Bayanlar 16'lı Finaller 2. Maçı27 Kasım 2018
Olympiacos PIRAEUS (Gre) – Volero LE CANNET (Fra) 3-1 (25-20, 16-25, 25-23, 25-21) Altın set: 10-15 (ilk maç sonucu: 0-3)
2019 Challenge Cup Erkekler 16'lı Finaller 1. Maçları(28 Kasım 2018) Penzügyör BUDAPEST (Ung) – Belogorie BELGOROD (Rus) 0-3 (15-25, 22-25, 18-25)
En skorerler: Kovacs 12, Vitiuk 7; P. Tetyukhin 12, Alexander Safonov 12, Khanipov 9, Spodobets 8.
(27 Kasım 2018) Mladost Ribola KAŠTELA (Cro) – Omonia NICOSIA (Cyp) 2-3 (25-22, 19-25, 15-25, 25-18, 12-15)
En skorerler: Matokovic 24, Rupert 16, Suker 13; Alexiou 16, A. Petrakidis 16, Leo Miranda 15, Reinaldo De Outerio 14.(28 Kasım 2018) ACS Volei Municipal ZALAU (Rom) – CSA Steaua BUCURESTI (Rom) 3-0 (25-21, 25-22, 25-16)
En skorerler: -
(28 Kasım 2018) Sport LISBOA e Benfica (Por) – Iraklis Petosferisi 2015 THESSALONIKI (Gre) 3-0 (25-15, 25-23, 25-23)
En skorerler: Raphael Thiago De Oliveira 19, Honoré 12, Theo Lopes 8, André Lopes 7, Wohlfahrtstatter 7; Armenakis 19, Clinty Rosa 10.(28 Kasım 2018) UVC Holding GRAZ (Aut) – Hapoel Yoav KFAR SABA (Isr) 0-3 (18-25, 20-25, 26-28)
En skorerler: Koraimann 9, Miliato Carvalho 8, Steidl 8, Murauer 8; Hernando Gomez Canas 13, Devash 13, G. Sokolov 10.
(28 Kasım 2018) CSKA SOFIA (Bul) – Volley Haasrode LEUVEN (Bel) 1-3 (25-23, 18-25, 17-25, 20-25)
En skorerler: Kostov 11, Krachev 10, V. Georgiev 10, Aleksandrov 10; Hofmans 22, Peters 17, Vanneste 11, Pardon 9, Huysegoms 9.(29 Kasım 2018) Levski SOFIA (Bul) – Perungan Pojat ROVANIEMI (Fin) 1-3 (25-16, 23-25, 17-25, 23-25)
En skorerler: Petrov 13, Lapkov 13, V. Nikolov 12; P. Makinen 23, J. Mccarthy 15, Grant 7.
(27 Kasım 2018) SAAREMAA VC (Est) – Stade Poitevin POITIERS (Fra) 2-3 (19-25, 23-25, 27-25, 25-23, 10-15)
En skorerler: Polluaar 26, Eddie Rivera 19, Tamme 10, Palmar 10; Kutsmus 18, Schops 17, Koelewijn 15, Kokkinakis 14.(28 Kasım 2018) SC CALDAS DA RAINHA (Por) – Draisma Dynamo APELDOORN (Ola) 0-3 (23-25, 25-27, 19-25)
En skorerler: José Vieira 19, José Carlos Vinha 9; Manenschijn 16, Van Zeist 11.
(29 Kasım 2018) Fonte Bastardo AZORES (Por) – Volejbal BRNO (Cec) 3-1 (25-16, 25-23, 23-25, 25-11)
En skorerler: Renan Purificacao 17, Alexandre Monteiro 15, Mendes Spencer 12, Rui Moreira 10; Rimal 16, Hrazdira 12.(27 Kasım 2018) SC Portugal LISBOA (Por) – Stroitel MINSK (Blr) 3-1 (25-19, 25-23, 25-27, 25-17)
En skorerler: Alekseiv 18, Roberto Silva Reis 17, Wallace Jansen De Souza Martins 14, N. Nikolov 11, Hélio Lopes Sanches 10, Dennis 4; Davyskiba 18, Shorkin 8, Akulich 7.
(28 Kasım 2018) Ziraat Bankasi ANKARA (Tur) – Maliye Milli Piyango ANKARA (Tur) 3-2 (19-25, 25-21, 25-22, 21-25, 19-17)
En skorerler: Finger 21, Savas 15, Atli 13, Ghaemi 9, K. Sahin 8, Jovovic 7; Wendt 17, Yucel 17, Durmaz 14, N. Bruno 12, Bidak 10.(28 Kasım 2018) Savo Volley KUOPIO (Fin) – VCA AMSTETTEN NÖ (Aut) 3-0 (25-14, 25-19, 25-8)
En skorerler: Raadik 17, Ojansivu 17, Siltala 10; Darmois 9.
(28 Kasım 2018) Calcit Volley KAMNIK (Slo) – Biogas Volley NÄFELS (Svi) 3-0 (25-23, 25-13, 25-23)
En skorerler: Stalekar 12, Vidmar 10, Maxson Pereira 9; Hudzik 11, Roos 10.(27 Kasım 2018) Radnik BIJELJINA (Bih) – Crvena Zvezda BEOGRAD (Srb) 0-3 (25-27, 18-25, 19-25)
En skorerler: Novokmet 10, Culibrk 9, Vukovic 8; Dodic 15, Masulovic 10, Pavlovic 9, Andonovic 8.
(28 Kasım 2018) PÄRNU VK (Est) – Vero Volley MONZA (Ita) 0-3 (28-30, 18-25, 21-25)2019 Challenge Cup Erkekler 16'lı Finaller 2. Maçı28 Kasım 2018
(Kastel Stari, CRO) Omonia NICOSIA (Cyp) – Mladost Ribola KAŠTELA (Cro) 3-1 (16-25, 25-18, 25-17, 25-19) (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: Eleftheriou 24, Prodromou 11, Reinaldo De Outeiro Da Silva 7, Leo Miranda 7; Matokovic 15, Suker 11.(Diğer 2. maçlar 4-6 Aralık tarihleri arasında oynanacaktır)
En skorerler: Rykhliuk 22, Belien 16, Kestirengoz 10, Jerkov 9; Brayelin Martinez 21, Gaila Ceneida Gonzalez Lopez 17, Jineiry Martinez 9, D. Nikolova 8.
(28 Kasım 2018) Hermes OOSTENDE (Bel) – Azerrail BAKU (Aze) 3-0 (25-20, 25-22, 25-14)
En skorerler: Coolman 19, De Valkeneer 15, Verbinnen 8; Pavlenko 11, Salbishvili 8.(29 Kasım 2018) AO THIRAS (Gre) – KP BRNO (Cec) 3-1 (25-21, 25-16, 25-18)
En skorerler: Merteki 17, Kalantaridou 10, Pilepic 10; Skiba 13, Fricano 9, Vyklicka 8.
(28 Kasım 2018) Pölkky KUUSAMO (Fin) – UTE Volleyball Team BUDAPEST (Ung) 3-1 (22-25, 26-24, 25-17, 25-21)
En skorerler: Kjelstrup 18, Lambert 17, Wasserfaller 16; Crittenden 21, Fortuna 15, Paradzik 10.(29 Kasım 2018) GEN-I Volley NOVA GORICA (Slo) – LP KANGASALA (Fin) 3-0 (25-18, 25-22, 25-13)
En skorerler: Lipicer Samec 18, Scuka 11, Lucas 7; Taylor 12, Peit 10.
(28 Kasım 2018) Vasas Obuda BUDAPEST (Ung) – UVT Agroland TIMISOARA (Rom) 3-1 (25-14, 25-15, 22-25, 25-18)
En skorerler: Kostelanska 22, Abdulazimova 15, Torok 11, Villam 9, Takagui 9; Orlé 17, Iancu 8.(29 Kasım 2018) Vitéos NEUCHATEL Université (Svi) – Orbita ZAPORIZHZHYA (Ucr) 3-0 (25-20, 25-17, 25-19)
En skorerler: -
(28 Kasım 2018) Mladost ZAGREB (Cro) – Kanti SCHAFFHAUSEN (Svi) 0-3 (16-25, 20-25, 21-25)
En skorerler: Vrbanc 10, Butigan 8, Jurisic 8; Riddle 13, Klaric 13, Holaskova 8.(28 Kasım 2018) Prinz Brunnenbau Volleys PERG (Aut) – Vero Volley MONZA (Ita) 0-3 (19-25, 23-25, 20-25)
(28 Kasım 2018) LiigaPloki PIHTIPUDAS (Fin) – VDK Bank GENT (Bel) 2-3 (19-25, 25-20, 24-26, 25-20, 12-15)
En skorerler: Field 18, Horton 14, Loukonen 14, Mack 10; Stragier 23, Catry 19, Vandewiele 15, Reinders 13.(28 Kasım 2018) Slavia EU BRATISLAVA (Svk) – Calcit Volley KAMNIK (Slo) 0-3 (16-25, 18-25, 16-25)
En skorerler: Sepelova 16; Kostic 15, Charuk 13, Mihalinec 10.
(29 Kasım 2018) AVC FAMALICÃO / LEICA (Por) – Ladies in Black AACHEN (Ger) 0-3 (17-25, 16-25, 16-25)
En skorerler: -(29 Kasım 2018) Beroe STARA ZAGORA (Bul) – Aris THESSALONIKI (Gre) 3-0 (26-24, 25-23, 25-19)
En skorerler: H. Peric 16, Grigorova 9, Varbanova 8; Montano 16, Hudima 14, Gougousi 9.
(20 Kasım 2018) Volero LE CANNET (Fra) – Olympiacos PIRAEUS (Gre) 3-0 (27-25, 25-17, 25-14)(28 Kasım 2018) ZOK GACKO (Bih) – Hapoel KFAR SABA (Isr) 0-3 (19-25, 18-25, 23-25)
En skorerler: Leticia Bonardi Cordeiro 14, Bruna Marques Neri 12; Carla Castiglione 18, Kasprzak 11.
(27 Kasım 2018) Dukla LIBEREC (Cec) – Proton SARATOV (Rus) 3-1 (25-19, 25-16, 17-25, 30-28)
En skorerler: Miksikova 20, Candrakova 16, Pistelakova 15, Sotkovska 12; Markova 15, Dumcheva 13, Kastsiuchyk 12, Alisheva 10, Petrunina 10.2019 Challenge Cup Bayanlar 16'lı Finaller 2. Maçı27 Kasım 2018
Olympiacos PIRAEUS (Gre) – Volero LE CANNET (Fra) 3-1 (25-20, 16-25, 25-23, 25-21) Altın set: 10-15 (ilk maç sonucu: 0-3)
29 Kasım 2018
Azerrail BAKU (Aze) – Hermes OOSTENDE (Bel) 0-3 (11-25, 16-25, 18-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
(Diğer 2. maçlar 4-6 Aralık tarihleri arasında oynanacaktır) 2019 Challenge Cup Erkekler 16'lı Finaller 1. Maçları(28 Kasım 2018) Penzügyör BUDAPEST (Ung) – Belogorie BELGOROD (Rus) 0-3 (15-25, 22-25, 18-25)
En skorerler: Kovacs 12, Vitiuk 7; P. Tetyukhin 12, Alexander Safonov 12, Khanipov 9, Spodobets 8.
(27 Kasım 2018) Mladost Ribola KAŠTELA (Cro) – Omonia NICOSIA (Cyp) 2-3 (25-22, 19-25, 15-25, 25-18, 12-15)
En skorerler: Matokovic 24, Rupert 16, Suker 13; Alexiou 16, A. Petrakidis 16, Leo Miranda 15, Reinaldo De Outerio 14.(28 Kasım 2018) ACS Volei Municipal ZALAU (Rom) – CSA Steaua BUCURESTI (Rom) 3-0 (25-21, 25-22, 25-16)
En skorerler: -
(28 Kasım 2018) Sport LISBOA e Benfica (Por) – Iraklis Petosferisi 2015 THESSALONIKI (Gre) 3-0 (25-15, 25-23, 25-23)
En skorerler: Raphael Thiago De Oliveira 19, Honoré 12, Theo Lopes 8, André Lopes 7, Wohlfahrtstatter 7; Armenakis 19, Clinty Rosa 10.(28 Kasım 2018) UVC Holding GRAZ (Aut) – Hapoel Yoav KFAR SABA (Isr) 0-3 (18-25, 20-25, 26-28)
En skorerler: Koraimann 9, Miliato Carvalho 8, Steidl 8, Murauer 8; Hernando Gomez Canas 13, Devash 13, G. Sokolov 10.
(28 Kasım 2018) CSKA SOFIA (Bul) – Volley Haasrode LEUVEN (Bel) 1-3 (25-23, 18-25, 17-25, 20-25)
En skorerler: Kostov 11, Krachev 10, V. Georgiev 10, Aleksandrov 10; Hofmans 22, Peters 17, Vanneste 11, Pardon 9, Huysegoms 9.(29 Kasım 2018) Levski SOFIA (Bul) – Perungan Pojat ROVANIEMI (Fin) 1-3 (25-16, 23-25, 17-25, 23-25)
En skorerler: Petrov 13, Lapkov 13, V. Nikolov 12; P. Makinen 23, J. Mccarthy 15, Grant 7.
(27 Kasım 2018) SAAREMAA VC (Est) – Stade Poitevin POITIERS (Fra) 2-3 (19-25, 23-25, 27-25, 25-23, 10-15)
En skorerler: Polluaar 26, Eddie Rivera 19, Tamme 10, Palmar 10; Kutsmus 18, Schops 17, Koelewijn 15, Kokkinakis 14.(28 Kasım 2018) SC CALDAS DA RAINHA (Por) – Draisma Dynamo APELDOORN (Ola) 0-3 (23-25, 25-27, 19-25)
En skorerler: José Vieira 19, José Carlos Vinha 9; Manenschijn 16, Van Zeist 11.
(29 Kasım 2018) Fonte Bastardo AZORES (Por) – Volejbal BRNO (Cec) 3-1 (25-16, 25-23, 23-25, 25-11)
En skorerler: Renan Purificacao 17, Alexandre Monteiro 15, Mendes Spencer 12, Rui Moreira 10; Rimal 16, Hrazdira 12.(27 Kasım 2018) SC Portugal LISBOA (Por) – Stroitel MINSK (Blr) 3-1 (25-19, 25-23, 25-27, 25-17)
En skorerler: Alekseiv 18, Roberto Silva Reis 17, Wallace Jansen De Souza Martins 14, N. Nikolov 11, Hélio Lopes Sanches 10, Dennis 4; Davyskiba 18, Shorkin 8, Akulich 7.
(28 Kasım 2018) Ziraat Bankasi ANKARA (Tur) – Maliye Milli Piyango ANKARA (Tur) 3-2 (19-25, 25-21, 25-22, 21-25, 19-17)
En skorerler: Finger 21, Savas 15, Atli 13, Ghaemi 9, K. Sahin 8, Jovovic 7; Wendt 17, Yucel 17, Durmaz 14, N. Bruno 12, Bidak 10.(28 Kasım 2018) Savo Volley KUOPIO (Fin) – VCA AMSTETTEN NÖ (Aut) 3-0 (25-14, 25-19, 25-8)
En skorerler: Raadik 17, Ojansivu 17, Siltala 10; Darmois 9.
(28 Kasım 2018) Calcit Volley KAMNIK (Slo) – Biogas Volley NÄFELS (Svi) 3-0 (25-23, 25-13, 25-23)
En skorerler: Stalekar 12, Vidmar 10, Maxson Pereira 9; Hudzik 11, Roos 10.(27 Kasım 2018) Radnik BIJELJINA (Bih) – Crvena Zvezda BEOGRAD (Srb) 0-3 (25-27, 18-25, 19-25)
En skorerler: Novokmet 10, Culibrk 9, Vukovic 8; Dodic 15, Masulovic 10, Pavlovic 9, Andonovic 8.
(28 Kasım 2018) PÄRNU VK (Est) – Vero Volley MONZA (Ita) 0-3 (28-30, 18-25, 21-25)2019 Challenge Cup Erkekler 16'lı Finaller 2. Maçı28 Kasım 2018
(Kastel Stari, CRO) Omonia NICOSIA (Cyp) – Mladost Ribola KAŠTELA (Cro) 3-1 (16-25, 25-18, 25-17, 25-19) (ilk maç sonucu: 3-2)
En skorerler: Eleftheriou 24, Prodromou 11, Reinaldo De Outeiro Da Silva 7, Leo Miranda 7; Matokovic 15, Suker 11.(Diğer 2. maçlar 4-6 Aralık tarihleri arasında oynanacaktır)