Challenge Cup Bayanlar 2. tur 2. maçları
(12 Kasım 2014) Azerrail BAKU - Ti Meraner Volley INNSBRUCK 3-0 (25-17, 25-15, 25-15)
En skorerler: Savenchuk 17, Kavalchuk 11, Karimov 9; Gerling 9, Chrtianska 7.
(25 Kasım 2014) UVC Holding GRAZ - BURSA BBSK 0-3 (11-25, 12-25, 13-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Dorfler 9, Ehrhart 7; Guler 10, Boz 10, Kafadar 8, Milos 7.
(25 Kasım 2014) CV BARCELONA - Asterix KIELDRECHT 1-3 (16-25, 16-25, 25-20, 19-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Muller 14, Orozco 12, Sanchez Rodriguez 12; Grobelna 22, Cools 13, Van Gestel 11, Lemmens 8. (25 Kasım 2014) Levski SOFIA - Ilbank ANKARA 0-3 (14-25, 21-25, 20-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: K. Petrova 9, Bezhandkolska 8, Paskova 8; Hood 11, Alajbeg 10, Dal 9.
(25 Kasım 2014) C.S.M. BUCURESTI - Uralochka-NTMK EKATERINBURG 1-3 (21-25, 25-16, 14-25, 18-25) (ilk maç sonucu: 1-3)En skorerler: KameKasım 2014a 13, Bacsis 13, Gavrilescu 10; Ilchenko 20, Jack 16, Zaryazhko 9, Malofeeva 7. (26 Kasım 2014) ZOK Bimal-Jedinstvo BRCKO - AEK ATHENS 3-0 (25-23, 25-20, 25-12) Altın Set: 15-5 (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Vidovic 27, Vasic 12, Okuka 11, Paradzik 9; Katsantoni 15, Argyropoulou 7, Nikouli 7.
(26 Kasım 2014) Teva GÖDÖLLÖ - Linamar BEKESCSABAI RSE 2-3 (25-23, 25-17, 25-27, 17-25, 13-15) (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Szakmary 21, Csengeri 20, Szeles 12, Fritz 8; Radonjic 20, Soos 20, Clement 18, Molcsanyi 9.
(26 Kasım 2014) Jedinstvo STARA PAZOVA - OK POREC 3-0 (25-18, 25-19, 25-17) (ilk maç sonucu: 3-0)
En skorerler: -
(26 Kasım 2014) SCHWERINER SC - VC OUDEGEM 3-0 (25-12, 25-13, 25-14) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Weihenmaier 9, Belien 8, Hroncekova 7; Daniels 8, Cianci 7.
(26 Kasım 2014) Alterno APELDOORN - VC SNEEK 3-0 (25-22, 25-20, 25-18) (ilk maç sonucu: 2-3)
En skorerler: -
(26 Kasım 2014) ASPTT MULHOUSE - RSR WALFER 3-0 (25-10, 25-15, 25-11) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Niemer 19, Trach 13, Bokan 11, Diarra 5; Hoffmann 9, Braas 6. (26 Kasım 2014) SLIEDRECHT Sport - Stod Volley STEINKJER 1-3 (18-25, 17-25, 25-20, 21-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Hullegie 21, Diemkoudre 11, Koster 6; Katia Oliveira 14, A. Szymanska 12, Prenga 12, Bobi 7.
(26 Kasım 2014) Kanti SCHAFFHAUSEN - Oriveden Ponnistus ORIVESI 3-1 (25-19, 25-19, 30-32, 25-22) (ilk maç sonucu: 2-3)
En skorerler: Middleborn 23, Reeves 14, Kijakova 13, Corna 9; Tokarenko 31, Pallag 13, Smolander 9, MartiKasım 2014ic 9.
(26 Kasım 2014) Hapoel KFAR SABA - C.S.U TARGU MURES 3-1 (27-29, 25-17, 25-18, 25-22) (ilk maç sonucu: 2-3)
En skorerler: Palonsky 16, Zur 14, Sevarika 14, Peham 11; Naiara Felix 15, Lupescu 14, Petra 12, Iancu 11. (27 Kasım 2014) AON Pannaxiakos NAXOS - Minchanka MINSK 3-0 (25-19, 25-20, 25-17) Altın set: 15-10 (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Tsvetanova 31, Emmanouilidou 14, Dioti 12; Rakhman 13, Silantsyeva 13, Barysevich 11, Kutsko 11. (27 Kasım 2014) TSV DÜDINGEN - ZOK BRASLOVCE 3-1 (25-14, 23-25, 25-22, 25-23) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Mayfield 16, Atherstone 16, Lakovic 15; N. Markovic 20, Mihevc 14, Mihalinec 12. 16'lı finaller eşleşmeleri (9-11 Aralık , 15-18 Aralık)
SK UP OLOMOUC (CEC) - BURSA BBSK (TUR)
Orbita ZTMC-ZNU ZAPOROZHYE (UCR) - ZOK Bimal-Jedinstvo BRCKO (BIH)
By - Linamar BEKESCSABAI RSE (HUN)
Rote Raben VILSBIBURG (GER) - Jedinstvo STARA PAZOVA (SRB)
SCHWERINER SC (GER) - By
ATSC Sparkasse KLAGENFURT (AUT) - Asterix KIELDRECHT (BEL)
VDK GENT Dames (BEL) - Alterno APELDOORN (OLA)
NOVARA (ITA) - ASPTT MULHOUSE (FRA)
Azerrail BAKU (AZE) - Volley KÖNIZ (SVI)
Stod Volley STEINKJER (NOR) - Calcit KAMNIK (SLO)
TSV DÜDINGEN (SVI) - Khimik YUZHNY (UCR)
HAIFA VC (ISR) - Kanti SCHAFFHAUSEN (SVI)
Rocheville LE CANNET (FRA) - Hapoel KFAR SABA (ISR)
AON Pannaxiakos NAXOS (GRE) - Sagres NEUCHATEL UC (SVI)
Dinamo Romprest BUCURESTI (ROM) - Ilbank ANKARA (TUR)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (RUS) - Askö LINZ-STEG (AUT)
En skorerler: Savenchuk 17, Kavalchuk 11, Karimov 9; Gerling 9, Chrtianska 7.
(25 Kasım 2014) UVC Holding GRAZ - BURSA BBSK 0-3 (11-25, 12-25, 13-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Dorfler 9, Ehrhart 7; Guler 10, Boz 10, Kafadar 8, Milos 7.
(25 Kasım 2014) CV BARCELONA - Asterix KIELDRECHT 1-3 (16-25, 16-25, 25-20, 19-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Muller 14, Orozco 12, Sanchez Rodriguez 12; Grobelna 22, Cools 13, Van Gestel 11, Lemmens 8. (25 Kasım 2014) Levski SOFIA - Ilbank ANKARA 0-3 (14-25, 21-25, 20-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: K. Petrova 9, Bezhandkolska 8, Paskova 8; Hood 11, Alajbeg 10, Dal 9.
(25 Kasım 2014) C.S.M. BUCURESTI - Uralochka-NTMK EKATERINBURG 1-3 (21-25, 25-16, 14-25, 18-25) (ilk maç sonucu: 1-3)En skorerler: KameKasım 2014a 13, Bacsis 13, Gavrilescu 10; Ilchenko 20, Jack 16, Zaryazhko 9, Malofeeva 7. (26 Kasım 2014) ZOK Bimal-Jedinstvo BRCKO - AEK ATHENS 3-0 (25-23, 25-20, 25-12) Altın Set: 15-5 (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Vidovic 27, Vasic 12, Okuka 11, Paradzik 9; Katsantoni 15, Argyropoulou 7, Nikouli 7.
(26 Kasım 2014) Teva GÖDÖLLÖ - Linamar BEKESCSABAI RSE 2-3 (25-23, 25-17, 25-27, 17-25, 13-15) (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Szakmary 21, Csengeri 20, Szeles 12, Fritz 8; Radonjic 20, Soos 20, Clement 18, Molcsanyi 9.
(26 Kasım 2014) Jedinstvo STARA PAZOVA - OK POREC 3-0 (25-18, 25-19, 25-17) (ilk maç sonucu: 3-0)
En skorerler: -
(26 Kasım 2014) SCHWERINER SC - VC OUDEGEM 3-0 (25-12, 25-13, 25-14) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Weihenmaier 9, Belien 8, Hroncekova 7; Daniels 8, Cianci 7.
(26 Kasım 2014) Alterno APELDOORN - VC SNEEK 3-0 (25-22, 25-20, 25-18) (ilk maç sonucu: 2-3)
En skorerler: -
(26 Kasım 2014) ASPTT MULHOUSE - RSR WALFER 3-0 (25-10, 25-15, 25-11) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Niemer 19, Trach 13, Bokan 11, Diarra 5; Hoffmann 9, Braas 6. (26 Kasım 2014) SLIEDRECHT Sport - Stod Volley STEINKJER 1-3 (18-25, 17-25, 25-20, 21-25) (ilk maç sonucu: 0-3)
En skorerler: Hullegie 21, Diemkoudre 11, Koster 6; Katia Oliveira 14, A. Szymanska 12, Prenga 12, Bobi 7.
(26 Kasım 2014) Kanti SCHAFFHAUSEN - Oriveden Ponnistus ORIVESI 3-1 (25-19, 25-19, 30-32, 25-22) (ilk maç sonucu: 2-3)
En skorerler: Middleborn 23, Reeves 14, Kijakova 13, Corna 9; Tokarenko 31, Pallag 13, Smolander 9, MartiKasım 2014ic 9.
(26 Kasım 2014) Hapoel KFAR SABA - C.S.U TARGU MURES 3-1 (27-29, 25-17, 25-18, 25-22) (ilk maç sonucu: 2-3)
En skorerler: Palonsky 16, Zur 14, Sevarika 14, Peham 11; Naiara Felix 15, Lupescu 14, Petra 12, Iancu 11. (27 Kasım 2014) AON Pannaxiakos NAXOS - Minchanka MINSK 3-0 (25-19, 25-20, 25-17) Altın set: 15-10 (ilk maç sonucu: 1-3)
En skorerler: Tsvetanova 31, Emmanouilidou 14, Dioti 12; Rakhman 13, Silantsyeva 13, Barysevich 11, Kutsko 11. (27 Kasım 2014) TSV DÜDINGEN - ZOK BRASLOVCE 3-1 (25-14, 23-25, 25-22, 25-23) (ilk maç sonucu: 3-1)
En skorerler: Mayfield 16, Atherstone 16, Lakovic 15; N. Markovic 20, Mihevc 14, Mihalinec 12. 16'lı finaller eşleşmeleri (9-11 Aralık , 15-18 Aralık)
SK UP OLOMOUC (CEC) - BURSA BBSK (TUR)
Orbita ZTMC-ZNU ZAPOROZHYE (UCR) - ZOK Bimal-Jedinstvo BRCKO (BIH)
By - Linamar BEKESCSABAI RSE (HUN)
Rote Raben VILSBIBURG (GER) - Jedinstvo STARA PAZOVA (SRB)
SCHWERINER SC (GER) - By
ATSC Sparkasse KLAGENFURT (AUT) - Asterix KIELDRECHT (BEL)
VDK GENT Dames (BEL) - Alterno APELDOORN (OLA)
NOVARA (ITA) - ASPTT MULHOUSE (FRA)
Azerrail BAKU (AZE) - Volley KÖNIZ (SVI)
Stod Volley STEINKJER (NOR) - Calcit KAMNIK (SLO)
TSV DÜDINGEN (SVI) - Khimik YUZHNY (UCR)
HAIFA VC (ISR) - Kanti SCHAFFHAUSEN (SVI)
Rocheville LE CANNET (FRA) - Hapoel KFAR SABA (ISR)
AON Pannaxiakos NAXOS (GRE) - Sagres NEUCHATEL UC (SVI)
Dinamo Romprest BUCURESTI (ROM) - Ilbank ANKARA (TUR)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (RUS) - Askö LINZ-STEG (AUT)