Çin’de ilk finalist Zhu Tingli Tianjin
Reklam
  • Reklam

Çin'de ilk finalist Zhu Tingli Tianjin

Çin Bayanlar Ligi Yarı Final ve klasman 2. maçları oynandı...

30 Aralık 2019 - 10:35

Çin Bayanlar Ligi Yarı Final 2. Maçları
 
28 Aralık 2019
Pekin – Tianjin 2-3 (23-25, 23-25, 25-22, 25-18, 5-15) Seri: 0-2
PEKİN: Rourke 24, Dixon 16, Liu Xiaotong 16, Zeng Chunlei 10, Zhang Yu 10, Lei Hailin 2, Wang Lin (L); Jin Ye 1, Ren Kaiyi 0, Qiao Lin (L). Oyuna girmeyenler: Bartsch, Liu Mengyao, Cai Yaqian, Xiao Yang.
TIANJIN: Zhu Ting 29, Li Yingying 28, Hooker 15, Wang Yuanyuan 7, Li Yanan 6, Yao Di 0, Meng Zixuan (L ric), Liu Liwen (L dif); Yang Yi 2, Chen Xintong 2, Li Xueyin 0, Yu Junwei 0, Wang Yizhu 0. Oyuna girmeyenler: Yuan Yumo, Wang Ning.
 
Guangdong – Shanghai 3-1 (25-19, 19-25, 25-20, 25-21) Seri: 1-1
GUANGDONG: Kosheleva 25, Li Yao 18, Zheng Yixin 11, Rabadzhieva 7, Zhang Fengmei 3, Yu Jiarui 2, Lin Li (L); Cao Tingting 2. Oyuna girmeyenler: Chen Peiyan, Xu Xiaoting, Zhang Jiaxin, Xi Xi, Pi Yanchi, Wang Min (L).
SHANGHAI: Lippmann 19, Larson 14, Yang Jie 14, Zhang Yuqian 8, Wang Xinyao 5, Bian Yuqian 2, Wang Weiyi (L); Qin Siyu 2, Mi Yang 0, Jiang Jing 0. Oyuna girmeyenler: Zhang Yichan, Zhang Lei, Zhong Hui, Huang Jiayi (L).
 
5. - 8.'lik Yarı Final 2. Maçları
 
28 Aralık 2019
Bayi – Jiangsu 1-3 (25-23, 14-25, 22-25, 11-25) Seri: 1-1
BAYI: Wang Yunlu 16, Yuan Xinyue 14, Ouyang Qianqian 10, Shi Peixin 8, Zhang Shiqi 5, Zhou Yujie 1, Huang Liuyan (L); Yuan Weiyu 3, Yang Junjing 1, Liu Taoxiaoyu 0. Oyuna girmeyenler: Jiao Dian, Zhu Mengdi, Tuan Yue, Wang Fei (L).
JIANGSU: Zhang Changning 21, Gong Xiangyu 18, Wang Chenyue 17, Wu Han 14, Diao Linyu 5, Zhou Xinyi 0, Ni Feifan (L); Wei Yuxin 2, Rong Wanqianbai 2. N.e.: Yang Wenjin, Wang Yuqi, Xu Luyao, Bai Jie, Zang Qianqian (L).
 
Liaoning – Shandong 3-1 (22-25, 26-25, 25-20, 25-18) Seri: 1-1
LIAONING: Duan Fang 22, Mammadova 21, Hu Mingyuan 16, Newcombe 14, Ding Xia 5, You Jiaqi 1, Gong Meizi (L); Wang Lujia 3, Shi Bingtong 2, Sun Haiping 0, Sun Xiaoxuan 0. Oyuna girmeyenler: Wang Yimei, Lin Xinyu, Xu Jianan (L).
SHANDONG: Du Qingqing 17, Song Meili 17, Yang Hanyu 14, Song Liqi 13, Zhang Qian 7, Mei Xiaohan 3, Wang Mengjie (L); Sun Jie 2, Qian Jingwen 2, Guo Huizhen 0, Song Xinyu (L). N.e.: Wang Nan, Huang Xiaoyan.
 
9.'luk Serisi 2. Maç
 
28 Aralık 2019
Sichuan – Zhejiang 0-3 (23-25, 19-25, 22-25) Seri: 0-2
En skorerler: Su Weiping 14, Zhang Xiaoya 10, Tang Weidan 7; Bokan 17, Zhu Yuezhou 16, Planinsec 10.
 
11.'lik Serisi 2. Maç
 
28 Aralık 2019
Fujian – Yunnan 2-3 (27-29, 17-25, 25-23, 26-24, 7-15) Seri: 0-2
En skorerler: Shen Yang 16, Lin Yuexin 15, Huang Feng 13, Liang Weifan11, Ye Jiajing 10; Perovic 32, Sun Fanqiong 25, Lei Yanxi 12, Yang Ying 9.
 
13.'lük Serisi 2. Maç
 
28 Aralık 2019
Hebei – Henan 0-3 (19-25, 20-25, 18-25) Seri: 0-2
En skorerler: Lin Jie 11, Wang Jiamin 10; Mao Junyi 16, Wang Yiqun 14, Han Wenya 13, Li Peijia 10.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halkbank, Fenerbahçe'yi ağırlıyor!
Halkbank, Fenerbahçe'yi ağırlıyor!
Olimpiyat vizesi alan Sarı Meleklere antrenman öncesi çiçekli karşılama
Olimpiyat vizesi alan Sarı Meleklere antrenman öncesi çiçekli...