Ebrar: Futboldan başarılıyız ama görmüyorlar
  • Reklam

Ebrar: Futboldan başarılıyız ama görmüyorlar

Filenin Sultanları'nın genç yıldızı Ebrar Karakurt'tan sitemkar sözler.

31 Temmuz 2019 - 09:37

Sadece 3 yıldır profesyonel olmasına rağmen dünya çapında 2 madalya kazandığını belirten 19 yaşındaki milli voleybolcu, “Biz başarılıyız ama insanlar bunu göremiyor. Umarım ileride futbol ve basketboldan daha çok konuşuluruz” dedi.

FIVB Uluslar Ligi’nde 4. olan A Milli Kadın Voleybol Takımımız’da turnuvanın rüya takımına giren ve en iyi pasör çaprazı seçilen 19 yaşındaki yıldızımız Ebrar Karakurt, 2 Ağustos’ta Çin’de başlayacak 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları Kıtalararası Elemeleri ile 23 Ağustos-8 Eylül’de Türkiye’nin de ev sahipleri arasında yer aldığı Avrupa Şampiyonası öncesinde Hürriyet’e konuştu. Ebrar’ın açıklamaları şöyle:

· İki organizasyon da çok önemli. Takım olarak varımızı yoğumuzu ortaya koyarsak iki turnuva da güzel sonuçlanır.

· 3 yıldır profesyonelim ve dünya çapında 2 madalyam var. Biz başarılıyız ama insanlar bunu göremiyor. Umarım ileride voleybolu, basketbol ve futboldan daha çok konuşuruz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • sporsever
    9 ay önce
    Daha neler neler yaşayacaksın Ebrar, ağzınla kuş tutacaksın, yine görmeyecekler. Ve sen, spordan hiç anlamadığı halde kendine spor medyası diyen ayaktopu tayfasında boşuboşuna kendini aramamayı öğreneceksin. Bu ülkede spor medyasının olmadığını da anlayacaksın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Kurtaran Mumcu: Ağır bir yük var, bunu hep birlikte kaldırmak durumundayız
Kurtaran Mumcu: Ağır bir yük var, bunu hep birlikte kaldırmak...
Almanya'da Schwerin'e Amerikalı pasör çaprazı...
Almanya'da Schwerin'e Amerikalı pasör çaprazı...