Eczacıbaşı’nda su sponsoru Erikli’yle beşinci sezon
Reklam

Eczacıbaşı'nda su sponsoru Erikli’yle beşinci sezon

Eczacıbaşı Spor Kulübü, 2020-2021 sezonunda, son dört yıldır su sponsoru olan Erikli’yle sözleşme yeniledi.

21 Ekim 2020 - 15:27

Eczacıbaşı Spor Kulübü, 2020-2021 sezonunda, son dört yıldır su sponsoru olan Erikli’yle sözleşme yeniledi.

21 Ekim Çarşamba günü düzenlenen imza töreninde, Erikli’nin 2020-2021 sezonunda da kulübün ‘Su Sponsoru’ olduğu duyuruldu. Erikli’yle beşinci yılına giren Eczacıbaşı spor Kulübü, farklı alanlarda yaptığı sponsorluk anlaşmaları sayesinde spora destek veren markalarla değerli işbirlikleri kurmayı sürdürüyor.

Sponsorlukla ilgili görüşlerini dile getiren Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı, ‘“Erikli ile beşinci sezonumuza giriyoruz. Sportif alandaki ulusal ve uluslararası başarıların yanı sıra, kız çocuklarının hayatlarına dokunabilmek ve daha çok kız çocuğunu sporla buluşturabilmek amacımız doğrultusundaki mücadelemizde Erikli’nin desteklerini yanımızda hissetmekten ve yeni sezonda yine birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı ise,  sporun farklı branşlarını desteklemekten dolayı duyduğu mutluluğu, “Erikli olarak uzun yıllardır sporun farklı alanlarını destekliyoruz. Bugün kulüplerimiz voleybol branşında ülkemizi en önemli organizasyonlarda temsil ediyor. Uluslararası arenada birçok başarıya imza atan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’mızın yurt içi ve yurt dışındaki antrenman ve müsabakalarında yanında olmaktan dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yeni sezonda sponsoru olduğumuz Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımımıza ve mücadele veren takımlarımıza sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum” sözleriyle ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusya, Amerika'ya Set Vermeden İlk Yenilgiyi Tattırdı
Rusya, Amerika'ya Set Vermeden İlk Yenilgiyi Tattırdı
Kadınlar ve Erkekler 1. Ligi Sezon Öncesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Kadınlar ve Erkekler 1. Ligi Sezon Öncesi Değerlendirme...