Eda Erdem: "Rengarenk bir takımız biz"

Eda Erdem: "Rengarenk bir takımız biz"

A Milli Kadın Voleybol Takım kaptanı Eda Erdem, 2021 CEV Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya kazandıkları maç sonrası açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

05 Eylül 2021 - 02:17

A Milli Kadın Voleybol Takım kaptanı Eda Erdem, 2021 CEV Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya kazandıkları maç sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

"Gururluyum ve boynum dik"

Erdem, "Voleybol ailesinin 20 yıllık bir parçası olarak hissettiklerimi tam olarak tarif etmem mümkün değil ama gururluyum ve boynum dik. Yeni yapılanma ile beraber her röportajımda söyledim. Rengarenk bir takımız biz, birbirinden farklı karakterlerden oluşan her izleyenin kendisinden bir şeyler bulabileceği, yakın hissedebileceği kadar çeşitliliği olan ama tek bir amaç altında biz olabilen, bir olabilen ve birbirini sevebilmeyi başarmış bir takımız biz.

"Dolu dolu ve çok yoğun geçen 4 ay"

Dolu dolu ve çok yoğun geçen 4 ayın sonunda sağlıklı bir şekilde Milli Takım sezonunu kapatıyoruz. Tüm ekibe ve canım takım arkadaşlarıma kocaman bir teşekkürü borç bilirim.

"İyi ki varsınız"

Bizlerle birlikte bu serüveni yaşayan ve bizimle bir olan ülkemize… Saygı, sevgi, minnet ve teşekkürlerimizle. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • sporsever
  1 hafta önce
  Sırbı örnek göstermenin neresi zeka, çamur atmanın neresi seviye ? Bu ne ezikliktir ? Dünya bizim oyuncumuza hayran, kıskançlıktan debelenenler ise kin kusuyor bir de ahkam kesiyor...içimizdeki sırplar.. zavallılar...
 • sporsever
  3 hafta önce
  Milli takımın direği, itici gücü, toparlayıcısı, büyük kaptan, büyük sporcu. O olmasa kadroda arka arkaya bu üç turnuvada takım asla bu düzeylerde olmazdı. Bütün iç-dış spor alemi onu alkışlar, "hırsı ve davranışları" gençlere küçüklere esin kaynağı olurken spora sızmış kimileri de onu ve kulübünü çekemiyor, ama onların attığı çamurlar yapışmaz ona. Çamurcular hakkında fikir verir olsa olsa. Varsın onlar Sırpları örnek alsın, dünya voleybol kamuoyu büyük kaptanı örnek alıyor, poster ve jenerik yapıyor, çeşitli ülkelerinin gençlerine voleybolu sevdirmek için. Bütün bunlar da onu ve kulübünü büyütüyor, direncine direnç, gücüne güç katıyor.
 • Nurhan
  2 hafta önce
  özeleştiri her zaman seviye gerektirir. Eleştirince kıskançlığa yorum yapabilmek ayrı bir zeka gerektiriyor sanıyorum.sporsever mi Fb sever mi....
 • Nurhan
  3 hafta önce
  Şampiyon olmak için yola çıktıniz olamayınca u dönüşü yapıp polyanacilik oynamak çok güzel.sirbistan çok mutsuz aldı madalyalarini biraz onların hırsını ve davranışlarini örnek almak lazım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Balkan Kupası’nda 2. Gün Tamamlandı
Balkan Kupası’nda 2. Gün Tamamlandı
İstanbul BBSK’dan toplu imza töreni
İstanbul BBSK’dan toplu imza töreni