Erkek Milli Takımları Altyapı Oyuncu Taramaları Aydın, Denizli,...
Reklam
  • Reklam

Erkek Milli Takımları Altyapı Oyuncu Taramaları Aydın, Denizli, Muğla ve Antalya’da Gerçekleştirildi

Altyapılara büyük önem veren Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)’nun, hayata geçirdiği “Geleceğin Erkek Milli Takım Yıldızlarını Arıyoruz” kampanyasında taramalar tüm hızıyla devam ediyor.

04 Mart 2019 - 19:05

Altyapılara büyük önem veren Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)’nun, hayata geçirdiği “Geleceğin Erkek Milli Takım Yıldızlarını Arıyoruz” kampanyasında taramalar tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye genelini kapsayacak kampanyada ikinci taramalar, 27 Şubat-02 Mart 2019 tarihleri arasında TVF Erkek Milli Takımlar Alt Yapı Koordinatörü Ümit Hızal, Küçük Milli Takım Antrenörü Ali Yılmaz, Alt Yapı Milli Takımlar Kondisyoneri Murat Atıl’ın katılımıyla Aydın, Denizli, Muğla (Fethiye) ve Antalya illerinde gerçekleştirildi.

Antrenörlerimiz, taramaların yanı sıra taramaların yapıldığı illerdeki Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri’ne de ziyarette bulundular. Ziyarette; illerdeki erkek sporcu alt yapısını geliştirmek adına fikir alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca; sporcu taramaları yapılan illerde beden eğitimi öğretmenleri ve erkek alt yapı antrenörleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı. Gerçekleşen toplantıda; geleceğin alt yapı Erkek Milli takımları için tespit edilecek ve yetiştirilecek sporcular hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Taramalarda sporculara Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yaptırılan “Geleceğin Erkek Milli Takım Yıldızlarını Arıyoruz” yazılı tişörtler dağıtıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri, beden eğitimi öğretmenleri ve alt yapı erkek antrenörlerine ise; okullara ve spor salonlarına asılmak üzere afişler verildi.

Alt yapı Erkek Milli Takımlar, taramaları önümüzdeki günlerde belirlenen pilot illerde devam edecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası start alıyor...
2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası start alıyor...
Maja Ognjenovic: “Bir final olacaksa Türkiye ile oynamayı tercih ederiz”
Maja Ognjenovic: “Bir final olacaksa Türkiye ile oynamayı tercih...