Erkekler Altın Avrupa Ligi 4. HaftaA Grubu
(8 Haziran) Türkiye – Slovakya 3-0 (25-15, 25-11, 25-17)
En skorerler: Durmaz 12, Toy 10, A. Lagumdzija 6, Subasi 6; Lamanec 4, Ondrovic 4, Gavenda 4, Firkal 4.(8 Haziran) Belçika – Letonya 1-3 (25-16, 21-25, 22-25, 23-25)
En skorerler: Kindt 22, Van De Velde 12, Peters 11; Ozolins 20, Adamovics 15, Abolins 11.Puan Durumu
Türkiye 4v-0p 12p
Letonya 2v-2p 7p
Slovakya 1v-3p 3p
Belçika 1v-3p 2pB Grubu
(8 Haziran) Estonya – Hırvatistan 3-2 (27-29, 17-25, 25-13, 25-21, 15-10)
En skorerler: Taht 17, Kreek 15, Pulk 14, Kollo 8, Raadik 8; Raic 19, Sedlacek 16, Sestan 15.(9 Haziran) Hollanda – İspanyaPuan Durumu
İspanya 2v-1p 7p
Hollanda 2v-1p 5p
Estonya 2v-2p 4p
Hırvatistan 1v-3p 5pC Grubu
(8 Haziran) Çekya – Belarus 3-1 (25-21, 25-18, 19-25, 25-23)
En skorerler: Galabov 15, Finger 12, A. Bartos 10, Zajicek 9; Miskevich 18, Kuklinski 16, Radziuk 8.(8 Haziran) Ukrayna – Finlandiya 3-0 (25-16, 25-20, 25-23)
Top Scorer: Iereshchenko 19, Viietskyi 14, Plotnytskyi 8; Makinen 7, Sinkkonen 7, Jokela 7.Puan Durumu
Belarus 3v-1p 9p
Çekya 3v-1p 8p
Ukrayna 2v-2p 7p
Finlandiya 0v-4p 0pNot: Gruplarıni 1. sırada tamamlayacak ülkeler ve ev sahibi Estonya, 21-22 Haziran tarihleri arasında 4'lü finlallare katılacaktır. Finallerde ilk iki sırayı alacak takım, FIVB Milletler Ligi'ne katılacak ülkeleri belirleyecek olan Slovenya'da düzenlenecek olan Challenger Cup'ta mücadele etmeye hak kazanacak.
(8 Haziran) Türkiye – Slovakya 3-0 (25-15, 25-11, 25-17)
En skorerler: Durmaz 12, Toy 10, A. Lagumdzija 6, Subasi 6; Lamanec 4, Ondrovic 4, Gavenda 4, Firkal 4.(8 Haziran) Belçika – Letonya 1-3 (25-16, 21-25, 22-25, 23-25)
En skorerler: Kindt 22, Van De Velde 12, Peters 11; Ozolins 20, Adamovics 15, Abolins 11.Puan Durumu
Türkiye 4v-0p 12p
Letonya 2v-2p 7p
Slovakya 1v-3p 3p
Belçika 1v-3p 2pB Grubu
(8 Haziran) Estonya – Hırvatistan 3-2 (27-29, 17-25, 25-13, 25-21, 15-10)
En skorerler: Taht 17, Kreek 15, Pulk 14, Kollo 8, Raadik 8; Raic 19, Sedlacek 16, Sestan 15.(9 Haziran) Hollanda – İspanyaPuan Durumu
İspanya 2v-1p 7p
Hollanda 2v-1p 5p
Estonya 2v-2p 4p
Hırvatistan 1v-3p 5pC Grubu
(8 Haziran) Çekya – Belarus 3-1 (25-21, 25-18, 19-25, 25-23)
En skorerler: Galabov 15, Finger 12, A. Bartos 10, Zajicek 9; Miskevich 18, Kuklinski 16, Radziuk 8.(8 Haziran) Ukrayna – Finlandiya 3-0 (25-16, 25-20, 25-23)
Top Scorer: Iereshchenko 19, Viietskyi 14, Plotnytskyi 8; Makinen 7, Sinkkonen 7, Jokela 7.Puan Durumu
Belarus 3v-1p 9p
Çekya 3v-1p 8p
Ukrayna 2v-2p 7p
Finlandiya 0v-4p 0pNot: Gruplarıni 1. sırada tamamlayacak ülkeler ve ev sahibi Estonya, 21-22 Haziran tarihleri arasında 4'lü finlallare katılacaktır. Finallerde ilk iki sırayı alacak takım, FIVB Milletler Ligi'ne katılacak ülkeleri belirleyecek olan Slovenya'da düzenlenecek olan Challenger Cup'ta mücadele etmeye hak kazanacak.