Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda 2. günün ardından...
Reklam
  • Reklam

Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 2. günün ardından...

Fransa, Belçika, Slovenya ve Hollanda'nın ortaklaşa düzenlediği 2019 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 2. gün maçları tamamlandı. Tüm ayrıntılar haberin devamında...

13 Eylül 2019 - 23:46 - Güncelleme: 14 Eylül 2019 - 01:31

2019 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası
 
A GRUBU (Fransa / Montpellier)
 
12/09/2019
Bulgaristan - Yunanistan 3-0 İstatistik
Portekiz - İtalya: 0-3 İstatistik
Fransa - Romanya: 3-0 İstatistik
 
13/09/2019
Bulgaristan - Romanya 3-0 İstatistik
İtalya - Yunanistan 3-1 İstatistik
 
Puan Durumu
Bulgaristan 6
İtalya 6
Fransa 3
Yunanistan 0
Portekiz
Romanya 0
 
14/09/2019
18:15 Yunanistan - Fransa
21:45 Bulgaristan - Potrekiz
 
15/09/2019
15:00 Romanya - İtalya
18:30 Portekiz - Fransa
 
16/09/2019
18:15 Romanya - Yunanistan
21:45 Fransa - Bulgaristan
 
17/09/2019
15:00 Yunanistan - Portekiz
18:30 İtalya - Bulgaristan
 
18/09/2019
15:00 Portekiz - Romanya
18.30 Fransa - İtalya
 



 
B GRUBU (Belçika / Bürüksel)
 
13/09/2019
Sırbistan - Almanya 3-0 İstatistik (Baş hekem: Erdal Akıncı)
Slovakya - İspanya 3-2 İstatistik
Belçika - Avusturya 3-0 İstatistik
 
Puan Durumu
Sırbstan 3
Belçika 3
Slovakya 2
İspanya 1
Avusturya 0
Almanya 0
 
14/09/2019
18:30 Almanya - Belçika
21:30 Slovakya - Avusturya
 
15/09/2019
16:30 İspanya - Belçika
19:30 Sırbistan - Slovakya
 
16/09/2019
18:30 Avusturya - Almanya
21:30 İspanya - Sırbistan
 
17/09/2019
18:30 Avusturya - İspanya
21:30 Slovakya - Belçika
 
18/09/2019
18:30 Almanya - Slovakya
21:30 Belçika - Sırbistan
 
19/09/2019
18:30 İspanya - Almanya
21:30 Sırbistan - Avusturya
 



 
C GRUBU (Slovenya / Ljubljana)
 
12/09/2019
Türkiye - Rusya: 1-3 İstatistik
Finlandiya - Kuzey Makedonya: 3-1 İstatistik
Slovenya - Belarus: 3-0 İstatistik
 
13/09/2019
Kuzey Makedonya - Türkiye 3-0 İstatistik
Belarus - Rusya 1-3 İstatistik
 
Puan Durumu
Rusya 6
Slovenya 3
Finlandiya 3
Türkiye 3
Kuzey Makedonya 0
Belarus 0
 
14/09/2019
18:30 Kuzey Makedonya - Rusya
21:30 Slovenya - Finlandiya
 
15/09/2019
18:30 Belarus - Finlandiya
21:30 Türkiye - Slovenya
 
16/09/2019
18:30 Rusya Finlandiya
21:30 Belarus - Kuzey Makedonya
 
17/09/2019
18:30 Slovenya - Kuzey Makedonya
21:30 Türkiye - Belarus
 
18/09/2019
18:30 Slovenya - Rusya
21:30 Finlandiya - Türkiye
 



 
D GRUBU (Hollanda / Rotterdam)
 
13/09/2019
Çekya  - Ukrayna 1-3 İstatistik
Estonya - Polonya 1-3 İstatistik
Hollanda - Karadağ 3-0 İstatistik
 
Puan Durumu
Hollanda 3
Polonya 3
Ukrayna 3
Çekya 0
Estonya 0
Karadağ 0
 
14 /09/2019
17:00 Ukrayna - Hollanda
20:00 Estonya - Karadağ
 
15/09/2019
17:00 Hollanda - Polonya
20:00 Çekya - Estonya
 
16/09/2019
18:00 Karadağ - Ukrayna
21:00 Polonya - Çekya
 
17/09/2019
18:00 Karadağ - Polonya
21:00 Etonya - Hollanda
 
18/09/2019
17:00 Ukrayna - Estonya
21:00 Hollanda - Çekya
 
19/09/2019
18:00 Çekya - Karadağ
21:00 Polonya - Ukrayna

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde 8. Hafta Başladı
Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde 8. Hafta Başladı
AXA Sigorta Efeler Ligi'nde 5. Hafta Sona Erdi
AXA Sigorta Efeler Ligi'nde 5. Hafta Sona Erdi