Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda 2. günün ardından...
Reklam

Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 2. günün ardından...

Fransa, Belçika, Slovenya ve Hollanda'nın ortaklaşa düzenlediği 2019 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 2. gün maçları tamamlandı. Tüm ayrıntılar haberin devamında...

13 Eylül 2019 - 23:46 - Güncelleme: 14 Eylül 2019 - 01:31

2019 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası
 
A GRUBU (Fransa / Montpellier)
 
12/09/2019
Bulgaristan - Yunanistan 3-0 İstatistik
Portekiz - İtalya: 0-3 İstatistik
Fransa - Romanya: 3-0 İstatistik
 
13/09/2019
Bulgaristan - Romanya 3-0 İstatistik
İtalya - Yunanistan 3-1 İstatistik
 
Puan Durumu
Bulgaristan 6
İtalya 6
Fransa 3
Yunanistan 0
Portekiz
Romanya 0
 
14/09/2019
18:15 Yunanistan - Fransa
21:45 Bulgaristan - Potrekiz
 
15/09/2019
15:00 Romanya - İtalya
18:30 Portekiz - Fransa
 
16/09/2019
18:15 Romanya - Yunanistan
21:45 Fransa - Bulgaristan
 
17/09/2019
15:00 Yunanistan - Portekiz
18:30 İtalya - Bulgaristan
 
18/09/2019
15:00 Portekiz - Romanya
18.30 Fransa - İtalya
 



 
B GRUBU (Belçika / Bürüksel)
 
13/09/2019
Sırbistan - Almanya 3-0 İstatistik (Baş hekem: Erdal Akıncı)
Slovakya - İspanya 3-2 İstatistik
Belçika - Avusturya 3-0 İstatistik
 
Puan Durumu
Sırbstan 3
Belçika 3
Slovakya 2
İspanya 1
Avusturya 0
Almanya 0
 
14/09/2019
18:30 Almanya - Belçika
21:30 Slovakya - Avusturya
 
15/09/2019
16:30 İspanya - Belçika
19:30 Sırbistan - Slovakya
 
16/09/2019
18:30 Avusturya - Almanya
21:30 İspanya - Sırbistan
 
17/09/2019
18:30 Avusturya - İspanya
21:30 Slovakya - Belçika
 
18/09/2019
18:30 Almanya - Slovakya
21:30 Belçika - Sırbistan
 
19/09/2019
18:30 İspanya - Almanya
21:30 Sırbistan - Avusturya
 



 
C GRUBU (Slovenya / Ljubljana)
 
12/09/2019
Türkiye - Rusya: 1-3 İstatistik
Finlandiya - Kuzey Makedonya: 3-1 İstatistik
Slovenya - Belarus: 3-0 İstatistik
 
13/09/2019
Kuzey Makedonya - Türkiye 3-0 İstatistik
Belarus - Rusya 1-3 İstatistik
 
Puan Durumu
Rusya 6
Slovenya 3
Finlandiya 3
Türkiye 3
Kuzey Makedonya 0
Belarus 0
 
14/09/2019
18:30 Kuzey Makedonya - Rusya
21:30 Slovenya - Finlandiya
 
15/09/2019
18:30 Belarus - Finlandiya
21:30 Türkiye - Slovenya
 
16/09/2019
18:30 Rusya Finlandiya
21:30 Belarus - Kuzey Makedonya
 
17/09/2019
18:30 Slovenya - Kuzey Makedonya
21:30 Türkiye - Belarus
 
18/09/2019
18:30 Slovenya - Rusya
21:30 Finlandiya - Türkiye
 



 
D GRUBU (Hollanda / Rotterdam)
 
13/09/2019
Çekya  - Ukrayna 1-3 İstatistik
Estonya - Polonya 1-3 İstatistik
Hollanda - Karadağ 3-0 İstatistik
 
Puan Durumu
Hollanda 3
Polonya 3
Ukrayna 3
Çekya 0
Estonya 0
Karadağ 0
 
14 /09/2019
17:00 Ukrayna - Hollanda
20:00 Estonya - Karadağ
 
15/09/2019
17:00 Hollanda - Polonya
20:00 Çekya - Estonya
 
16/09/2019
18:00 Karadağ - Ukrayna
21:00 Polonya - Çekya
 
17/09/2019
18:00 Karadağ - Polonya
21:00 Etonya - Hollanda
 
18/09/2019
17:00 Ukrayna - Estonya
21:00 Hollanda - Çekya
 
19/09/2019
18:00 Çekya - Karadağ
21:00 Polonya - Ukrayna

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 6 Erteleme Karşılaşması Oynanacak
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 6 Erteleme Karşılaşması Oynanacak
Onur Soydan Yeni Kızıltepe’de
Onur Soydan Yeni Kızıltepe’de