2019 CEV ERKEKLER ŞAMPİYONLAR LİGİ
A Grubu
20/11/2018
Halkbank ANKARA - Knack ROESELARE 3-2 (29-31, 25-23, 22-25, 25-15, 15-9) İstatistik
21/11/2018
Zenit KAZAN – United Volleys FRANKFURT 3-0 (25-18, 25-17, 25-13) İstatistik
Zenit KAZAN – United Volleys FRANKFURT 3-0 (25-18, 25-17, 25-13) İstatistik
18/12/2018
United Volleys FRANKFURT - Halkbank ANKARA 3-0 (25-18, 25-19, 25-23) İstatistik
20/12/2018
Knack ROESELARE - Zenit KAZAN 1-3 (18-25, 25-20, 23-25, 19-25) İstatistik
15/01/2019
Volleys FRANKFURT - Knack ROESELARE 2-3 (20-25, 17-25, 25-21, 25-21, 8-15) İstatistik
16/01/2019
Halkbank ANKARA - Zenit KAZAN 1-3 (15-25, 18-25, 26-24, 22-25) İstatistik
29/01/2019
Zenit KAZAN - Knack ROESELARE 3-1 (20-25, 25-18, 25-18, 25-20) İstatistik
30/01/2019
Halkbank ANKARA - United Volleys FRANKFURT 3-1 (25-12, 23-25, 25-22, 25-21) İstatistik
Puan Durumu
Zenit KAZAN 12
Halkbank ANKARA 5
United Volleys FRANKFURT 4
Knack ROESELARE 3
14/02/2019
22:30 Knack ROESELARE - Halkbank ANKARA
22:30 United Volleys FRANKFURT - Zenit KAZAN
27/02/2019
22:30 Knack ROESELARE - United Volleys FRANKFURT
19:00 Zenit KAZAN - Halkbank ANKARA
B Grubu
21/11/2018
21/11/2018
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE – ČEZ KARLOVARSKO 3-0 (25-16, 25-16, 25-17) İstatistik
22/11/2018
Cucine Lube CIVITANOVA - Azimut Leo Shoes MODENA 3-0 (25-22, 30-28, 25-22) İstatistik
19/12/2018
ČEZ KARLOVARSKO - Cucine Lube CIVITANOVA 0-3 (16-25, 18-25, 14-25) İstatistik
Azimut Leo Shoes MODENA - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE 3-1 (25-23, 25-21, 22-25, 26-24) İstatistik
15/01/2019
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE - Cucine Lube CIVITANOVA 0-3 (19-25, 17-25, 19-25) İstatistik
16/01/2019
Azimut Leo Shoes MODENA - ČEZ KARLOVARSKO 3-0 (26-24, 25-22, 25-17) İstatistik
31/01/2019
Cucine Lube CIVITANOVA - ČEZ KARLOVARSKO 3-0 (25-16, 25-18, 25-14) İstatistik
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE - Azimut Leo Shoes MODENA 3-1 (22-25, 26-24, 25-21, 25-22) İstatistik (Yardımcı hakem: Nurper OZBAR)
13/02/2019
20:00 ČEZ KARLOVARSKO - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE 0-3 (19-25, 23-25, 18-25) İstatistik
Azimut Leo Shoes MODENA - Cucine Lube CIVITANOVA 1-3 (27-25, 26-28, 23-25, 21-25) İstatistik
Puan Durumu
Cucine Lube CIVITANOVA 15
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE 9
Azimut Leo Shoes MODENA 6
ČEZ KARLOVARSKO 0
27/02/2019
20:00 ČEZ KARLOVARSKO - Azimut Leo Shoes MODENA
22:30 Cucine Lube CIVITANOVA - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
C Grubu
21/11/2018
VfB FRIEDRICHSHAFEN – ACH Volley LJUBLJANA 3-0 (36-34, 25-19, 25-15) İstatistik
Zenit SAINT PETERSBURG - CHAUMONT VB 52 HM 3-2 (25-22, 20-25, 25-22, 20-25, 16-14) İstatistik
18/12/2018
ACH Volley LJUBLJANA - Zenit SAINT PETERSBURG 3-2 (19-25, 21-25, 25-19, 25-21, 14-16) İstatistik (Yardımcı hakem: Ozan Cagi SARIKAYA)
CHAUMONT VB 52 HM - VfB FRIEDRICHSHAFEN 3-0 (25-15, 25-23, 26-18) İstatistik
15/01/2019
CHAUMONT VB 52 HM - ACH Volley LJUBLJANA 3-1 (25-18, 25-13, 28-30, 28-26) İstatistik
16/01/2019 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Zenit SAINT PETERSBURG 0-3 (17-25, 20-25, 31-33) İstatistik
30/01/2019
VfB FRIEDRICHSHAFEN - CHAUMONT VB 52 HM 2-3 (19-25, 19-25, 25-22, 25-19, 14-16) İstatistik
31/01/2019
Zenit SAINT PETERSBURG - ACH Volley LJUBLJANA 3-0 (25-19, 25-22, 25-19) İstatistik
13/02/2019
CHAUMONT VB 52 HM - Zenit SAINT PETERSBURG 2-3 (24-26, 25-13, 19-25, 25-17, 18-20) İstatistik
Puan Durumu
Zenit SAINT PETERSBURG 12
CHAUMONT VB 52 HM 10
VfB FRIEDRICHSHAFEN 4
ACH Volley LJUBLJANA 1
14/02/2019
20:00 ACH Volley LJUBLJANA - VfB FRIEDRICHSHAFEN
27/02/2019
20:00 ACH Volley LJUBLJANA - CHAUMONT VB 52 HM
19:00 Zenit SAINT PETERSBURG - VfB FRIEDRICHSHAFEN
D Grubu
20/11/2018
PGE Skra BELCHATOW - Trefl GDANSK 3-1 (21-25, 35-33, 25-19, 26-24) İstatistik
22/11/2018
BERLIN Recycling Volleys - Greenyard MAASEIK 3-1 (25-23, 25-22, 18-25, 25-18) İstatistik
18/12/2018
Greenyard MAASEIK - PGE Skra BELCHATOW 3-0 (25-21, 25-22, 29-27) İstatistik
19/12/2018
Trefl GDANSK - BERLIN Recycling Volleys 3-0 (26-24, 25-19, 25-18) İstatistik
16/01/2019
Trefl GDANSK - Greenyard MAASEIK 3-1 (22-25, 25-22, 25-20, 25-22) İstatistik
BERLIN Recycling Volleys - PGE Skra BELCHATOW 0-3 (21-25, 22-25, 23-15) İstatistik (Baş hakem: Erdal AKINCI)
30/01/2019
PGE Skra BELCHATOW - Greenyard MAASEIK 2-3 (16-25, 29-27, 25-16, 21-25, 12-15) İstatistik
BERLIN Recycling Volleys - Trefl GDANSK 0-3 (20-25, 21-25, 36-38) İstatistik
13/02/2019
Greenyard MAASEIK - BERLIN Recycling Volleys 2-3 (25-21, 25-20, 29-31, 22-25, 13-15) İstatistik
Puan Durumu
Trefl GDANSK 9
PGE Skra BELCHATOW 7
Greenyard MAASEIK 6
BERLIN Recycling Volleys 5
14/02/2019
20:00 Trefl GDANSK - PGE Skra BELCHATOW
27/02/2019
22:30 Greenyard MAASEIK - Trefl GDANSK (Yardımcı hakem: Erdal AKINCI)
20:00 Skra BELCHATOW - BERLIN Recycling Volleys
E Grubu
Sir Colussi Sicoma PERUGIA – Dinamo MOSCOW 3-0 (25-23, 27-25, 25-21) İstatistik
Arkas IZMIR – TOURS VB 0-3 (20-25, 23-25, 19-25) İstatistik
18/12/2018
Dinamo MOSCOW - Arkas IZMIR 3-0 (25-23, 25-20, 25-15) İstatistik
15/01/2019
Arkas IZMIR - Sir Colussi Sicoma PERUGIA 1-3 (10-25, 19-25, 25-22, 23-25) İstatistik
17/01/2019
Dinamo MOSCOW - TOURS VB 3-0 (27-25, 26-24, 26-24) İstatistik
29/01/2019
Arkas IZMIR - Dinamo MOSCOW 0-3 (22-25, 16-25, 18-25) İstatistik
30/01/2019
Colussi Sicoma PERUGIA - TOURS VB 3-0 (25-20, 25-20, 25-19) İstatistik
12/02/2019
TOURS VB - Arkas IZMIR 3-2 (25-21, 25-16, 20-25, 22-25, 15-12) İstatistik
Puan Durumu
Sir Colussi Sicoma PERUGIA 15
Dinamo MOSCOW 9
TOURS VB 5
Arkas IZMIR 1
27/02/2019
22:00 TOURS VB - Dinamo MOSCOW
22:30 Sir Colussi Sicoma PERUGIA - Arkas IZMIR