Altyapı Türkiye Şampiyonası Genç Erkekler Yarı Final ve Play-Off müsabakaları bugün (25 Mayıs) oynanan karşılaşmalarla başladı.
İlk gün maçlarında alınan sonuçlar ve gruplarda oluşan puan durumları şu şekilde:
Genç Erkekler Yarı Final müsabakaları
A Grubu – ManisaAydın Büyükşehir Bld. – Kocaeli Şirintepe Gençlerbirliği: 3-0 (25-19, 25-23, 25-12)
Balıkesir Burhaniye Toraman Anadolu Lisesi – Antalya Bahçeşehir Koleji: 0-3 (7-25, 20-25, 18-25)
#TakımOGMAVP1 Antalya Bahçeşehir Koleji 1 1 0 3 0 3 2 Aydın Büyükşehir Bld. 1 1 0 3 0 3 3 Kocaeli Şirintepe Gençlerbirliği 1 0 1 0 3 0 4 Balıkesir Burhaniye Toraman Anadolu Lisesi 1 0 1 0 3 0
B Grubu – YozgatÇorum PTT Gençlik – Ürgüp Kapadokya: 3-2 (19-25, 13-25, 25-18, 25-22, 15-13)
Kayseri Melikgazi Bld. – Tokat Niksar Bld.: 2-3 (25-18, 23-25, 25-23, 22-25, 8-15)
#TakımOGMAVP1 Tokat Niksar Bld. 1 1 0 3 2 2 2 Çorum PTT Gençlik 1 1 0 3 2 2 3 Ürgüp Kapadokya 1 0 1 2 3 1 4 Kayseri Melikgazi Bld. 1 0 1 2 3 1
C Grubu – MersinAdana Seyhan Bld. – Hatay Büyükşehir Bld.: 3-1 (27-25, 25-18, 22-25, 25-21)
Konya Büyükşehir Bld. – Diyarbakır Karapınar Bld.: 0-3 (17-25, 17-25, 23-25)
#TakımOGMAVP1 Diyarbakır Karapınar Bld. 1 1 0 3 0 3 2 Adana Seyhan Bld. 1 1 0 3 1 3 3 Hatay Büyükşehir Bld. 1 0 1 1 3 0 4 Konya Büyükşehir Bld. 1 0 1 0 3 0
D Grubu – RizeMalatya Büyükşehir Bld. – Artvin Arhavi Bld.: 0-3 (17-25, 21-25, 20-25)
Erzurum Spor Lisesi – Samsun DSİ Spor: 1-3 (20-25, 25-20, 25-27, 19-25)
#TakımOGMAVP1 Artvin Arhavi Bld. 1 1 0 3 0 3 2 Samsun DSİ Spor 1 1 0 3 1 3 3 Erzurum Spor Lisesi 1 0 1 1 3 0 4 Malatya Büyükşehir Bld. 1 0 1 0 3 0
StatüGenç Erkekler Yarı final gruplarında gruplarını 1. tamamlayan dört takım finale yükselir.
Genç Erkekler Play-Off müsabakaları – Eskişehir A GrubuBursa İnegöl Bld. – İstanbul Büyükşehir Bld.: 1-3 (13-25, 7-25, 25-23, 21-25)
TVF Spor Lisesi – İzmir Tevfik Fikret Lisesi: 3-0 (25-17, 25-18, 25-9)
#TakımOGMAVP1 TVF Spor Lisesi 1 1 0 3 0 3 2 İstanbul Büyükşehir Bld. 1 1 0 3 1 3 3 Bursa İnegöl Bld. 1 0 1 1 3 0 4 İzmir Tevfik Fikret Lisesi 1 0 1 0 3 0
B Grubuİzmir BAL – Bursa Voleybol: 3-0 (25-11, 25-14, 25-21)
Ankara Maliye Okulu – İstanbul Okyanus Koleji: 0-3 (12-25, 22-25, 19-25)
#TakımOGMAVP1 İzmir BAL 1 1 0 3 0 3 2 İstanbul Okyanus Koleji 1 1 0 3 0 3 3 Ankara Maliye Okulu 1 0 1 0 3 0 4 Bursa Voleybol 1 0 1 0 3 0
StatüGenç Erkekler Play-Off gruplarında gruplarını 1. ve 2. tamamlayan dört takım finale yükselir.
Diğer Haberler
26 Mayıs 2015 - 09:20
Güncelleme: 27 Mayıs 2015 - 00:17
Genç Erkekler Yarı Final ve Play-Off müsabakaları başladı
Altyapı Türkiye Şampiyonası Genç Erkekler Yarı Final ve Play-Off müsabakaları bugün (25 Mayıs) oynanan karşılaşmalarla başladı.
Diğer Haberler
26 Mayıs 2015 - 09:20
Güncelleme: 27 Mayıs 2015 - 00:17