Altyapı Türkiye Şampiyonası Genç Erkekler Yarı Final ve Play-Off müsabakaları bugün (27 Mayıs) oynanan karşılaşmalarla sona erdi.
Üçüncü ve son maçlarda alınan sonuçlar ve gruplarda oluşan puan durumları şu şekilde:
Genç Erkekler Yarı Final müsabakaları A Grubu – ManisaAydın Büyükşehir Bld. – Balıkesir Burhaniye Toraman Anadolu Lisesi: 3-1 (26-24, 24-26, 25-19, 25-17)
Alanya Bahçeşehir Koleji – Kocaeli Şirintepe Gençlerbirliği: 3-0 (25-5, 25-6, 25-22)
#TakımOGMAVP1 Alanya Bahçeşehir Koleji 3 3 0 9 0 9 2 Aydın Büyükşehir Bld. 3 2 1 6 4 6 3 Kocaeli Şirintepe Gençlerbirliği 3 1 2 3 8 2 4 Balıkesir Burhaniye Toraman Anadolu Lisesi 3 0 3 3 9 1
B Grubu – YozgatÇorum PTT Gençlik – Kayseri Melikgazi Bld.: 0-3 (16-25, 17-25, 8-25)
Tokat Niksar Bld. – Ürgüp Kapadokya: 3-0 (25-21, 25-17, 25-17)
#TakımOGMAVP1 Tokat Niksar Bld. 3 3 0 9 3 8 2 Kayseri Melikgazi Bld. 3 2 1 8 5 6 3 Çorum PTT Gençlik 3 1 2 4 8 2 4 Ürgüp Kapadokya 3 0 3 4 9 2
C Grubu – MersinAdana Seyhan Bld. – Konya Büyükşehir Bld.: 3-0 (25-14, 25-21, 25-12)
Diyarbakır Karapınar Bld. – Hatay Büyükşehir Bld.: 2-3 (25-22, 25-15, 27-29, 17-25, 10-15)
#TakımOGMAVP1 Adana Seyhan Bld. 3 2 1 8 4 7 2 Diyarbakır Karapınar Bld. 3 2 1 8 5 6 3 Hatay Büyükşehir Bld. 3 2 1 7 6 5 4 Konya Büyükşehir Bld. 3 0 3 1 9 0
D Grubu – RizeMalatya Büyükşehir Bld. – Erzurum Spor Lisesi: 3-0 (25-22, 25-20, 25-23)
Artvin Arhavi Bld. – Samsun DSİ Spor: 3-0 (25-19, 25-13, 25-15)
#TakımOGMAVP1 Artvin Arhavi Bld. 3 3 0 9 0 9 2 Malatya Büyükşehir Bld. 3 2 1 6 3 6 3 Samsun DSİ Spor 3 1 2 3 7 3 4 Erzurum Spor Lisesi 3 0 3 1 9 0
StatüGenç Erkekler Yarı final gruplarında gruplarını 1. tamamlayan dört takım finale yükselir.
Genç Erkekler Play-Off müsabakaları – Eskişehir A GrubuBursa İnegöl Bld. – TVF Spor Lisesi: 0-3 (21-25, 22-25, 17-25)
İzmir Tevfik Fikret Lisesi – İstanbul Büyükşehir Bld.: 0-3 (13-25, 14-25, 19-25)
#TakımOGMAVP1 İstanbul Büyükşehir Bld. 3 3 0 9 2 9 2 TVF Spor Lisesi 3 2 1 7 3 6 3 Bursa İnegöl Bld. 3 1 2 4 6 3 4 İzmir Tevfik Fikret Lisesi 3 0 3 0 9 0
B Grubuİzmir BAL– Ankara Maliye Okulu: 2-3 (25-21, 25-23, 22-25, 22-25, 10-25)
İstanbul Okyanus Koleji – Bursa Voleybol: 3-0 (25-10, 25-13, 25-17)
#TakımOGMAVP1 İstanbul Okyanus Koleji 3 3 0 9 0 9 2 Ankara Maliye Okulu 3 2 1 6 5 5 3 İzmir BAL 3 1 2 5 6 4 4 Bursa Voleybol 3 0 3 0 9 0
StatüGenç Erkekler Play-Off gruplarında gruplarını 1. ve 2. tamamlayan dört takım finale yükselir.
Diğer Haberler
27 Mayıs 2015 - 22:13
Güncelleme: 28 Mayıs 2015 - 01:36
Genç Erkekler Yarı Final ve Play-Off müsabakaları sona erdi
Altyapı Türkiye Şampiyonası Genç Erkekler Yarı Final ve Play-Off müsabakaları bugün (27 Mayıs) oynanan karşılaşmalarla sona erdi.
Diğer Haberler
27 Mayıs 2015 - 22:13
Güncelleme: 28 Mayıs 2015 - 01:36
İlginizi Çekebilir