Sezon için büyük özveri ile görev yapan, hakem, gözlemci, saha komiseri ve saha içinde görev yapan tüm personele ve yayınları ile bu müsabakaları tüm ülkeye duyuran basın mensuplarını unutmayan Erdal Fındık, genç sporcuların önümüzdeki sezon çok daha başarılı olmaları için aynı bu sezondaki gibi çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Fındık ayrıca, ödül töreninde büyük emek harcayan İstanbul İli genç voleybol hakemlerini de teşekkür etti. Erdal Fındık, ödül töreni öncesinde liglerin başarılı bir şekilde sürdürülmesindeki çalışmalarından dolayı Ali Ateş Onur, Volkan Şirinoğlu, Egemen Özertan ve Sencer Üneri' ye birer teşekkür plaketi takdim etti.
Törende;MHGK Üyesi Aydın Ay,TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık,İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mehmet Gül,İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Topal ve Sadettin Kıral,Eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden, MHGK Eski Başkanı Oktar Tertemiz,Eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden, MHGK eski Asbaşkanlarından Dr. Ahmet Keten,Eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden, MHGK Eski Üyelerinden Ali Özarboyİstanbul İl Hakem Kurulu Üyeleri Sakine Tayanç ve Turgay Özyılmaz,İl Tertip Kurulu Üyeleri Volkan Şirinoğlu, Atilla Üner,TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Yardımcı Ali Ateş OnurVoleybol maçlarının Müdavimleri Ahmet Talat Ertekin, Cengiz Özlü, Atılay Okbaydan nam-ı diğer ‘İhtiyar Heyeti’TVF Saha Müdürleri Ahmet Kaya, Bedri Sekizkardeş, Sencer Üneri,İstanbul Büyükşehir Belediyespor Menajerlerinden Kadir Uzun,Türkiye’nin En Kıdemli, İstanbul’un tek A Klasman kadın Ulusal Voleybol Hakemi Aylin Turnaoğlu veİstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Onursal Üyesi ve Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Basın Danışmanı Savaş Eskigülek, sezon içinde dereceye giren sporculara madalyalarını, takımlara da kupalarını takdim ettiler.
Törende dereceye giren takımlar ve kategorileri şöyle:
| GENÇ KIZ 1 BÖLGE | GENÇ KIZ 2. BÖLGE | GENÇ KIZ 3. BÖLGE | GENÇ KIZ 4. BÖLGE | GENÇ KIZ İST. LİGİ | |
1 | GD VOLEYBOL ARENA S.K. | ME MARMARA AKADEMİ S.K. | İSTANBUL BBSK S.K. | FMV IŞIK S.K. | İSTANBUL BBSK S.K. | |
2 | ATEŞ S.K. | KARTAL BELEDİYESİ S.K. | KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K. | SEKBANLAR S.K. | KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K. | |
3 | UNO AKADEMİ S.K. | BOĞAZİÇİ S.K. | BAKIRKÖY SU (A) S.K. | ROTARY 100. YIL S.K. | KARTAL BELEDİYESİ S.K. | |
| YILDIZ KIZ 1 BÖLGE | YILDIZ KIZ 2. BÖLGE | YILDIZ KIZ 3. BÖLGE | YILDIZ KIZ 4. BÖLGE | YILDIZ KIZ İST. LİGİ |
|
1 | FENERBAHÇE S.K. | ALTINYURT (B) S.K. | KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K. | FMV IŞIK S.K. | KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K. | |
2 | DEV ATAŞEHİR S.K. | TUZLA MERCAN S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | BEYAZ MARTI S.K. | FENERBAHÇE S.K. | |
3 | ATAŞEHİR YILDIZLARI S.K. | BOĞAZİÇİ S.K. | BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K. | RÜZGAR S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | |
| KÜÇÜK KIZ 1 BÖLGE | KÜÇÜK KIZ 2. BÖLGE | KÜÇÜK KIZ 3. BÖLGE | KÜÇÜK KIZ 4. BÖLGE | KÜÇÜK KIZ İST. LİGİ |
|
1 | AKADEMİ İSTANBUL S.K. | FENERBAHÇE KOLEJİ S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | AÇI S.K. | DEV ATAŞEHİR S.K. | |
2 | DEV ATAŞEHİR S.K. | BOĞAZİÇİ S.K. | ATAKENT ELİT S.K. | RÜZGAR S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | |
3 | UNO AKADEMİ S.K. | BOĞAZİÇİ KARTALLARI S.K. | İSTANBUL BBSK S.K. | BEYAZ MARTI S.K. | AKADEMİ İSTANBUL S.K. |
|
| KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 1 BÖLGE | KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 2 BÖLGE | KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 3 BÖLGE | KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 4 BÖLGE | KÜÇÜK KIZ GELİŞİM ANADOLU | KÜÇÜK KIZ GELİŞİM AVRUPA |
1 | VAKIFBANK S.K. | KARTAL BELEDİYESİ S.K. | VİZYON S.K. | İSTANBUL SANAT S.K. | VAKIFBANK S.K. | YENİKÖY S.K. |
2 | GÖZTEPE AKADEMİ S.K. | ME MARMARA AKADEMİ S.K. | GÜNGÖREN G.BİRLİĞİ S.K. | YENİKÖY S.K. | KARTAL BELEDİYESİ S.K. | İSTANBUL SANAT S.K. |
3 | Z10 S.K. | ADA YILDIZLARI S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | SPOR FABRİKASI S.K. | ME MARMARA AKADEMİ S.K. | VİZYON S.K. |
| MİDİ KIZ 1 BÖLGE | MİDİ KIZ 2. BÖLGE | MİDİ KIZ 3. BÖLGE | MİDİ KIZ 4. BÖLGE | MİDİ KIZ İST. LİGİ |
|
1 | AKADEMİ İSTANBUL S.K. | BOĞAZİÇİ S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | AÇI GENÇLİK S.K. | AKADEMİ İSTANBUL S.K. | |
2 | DEV ATAŞEHİR S.K. | ADRES İSTANBUL S.K. | BAHÇELİEVLER BLD. S.K. | İTÜ GELİŞTİRME S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | |
3 | FABRİKA VOLEYBOL S.K. | İSTANBUL ANADOLU S.K. | BAHÇELİEVLER VOL. S.K. | TEŞVİKİYE S.K. | AÇI GENÇLİK S.K. | |
| MİDİ KIZ GELİŞİM 1 BÖLGE | MİDİ KIZ GELİŞİM 2 BÖLGE | MİDİ KIZ GELİŞİM 3 BÖLGE | MİDİ KIZ GELİŞİM 4 BÖLGE | MİDİ KIZ GELİŞİM ANADOLU | MİDİ KIZ GELİŞİM AVRUPA |
1 | MVP S.K. | TUZLA MERCAN S.K. | GÜNGÖREN VOL. S.K. | RÜZGAR S.K. | MVP S.K. | GÜNGÖREN VOLEYBOL S.K. |
2 | ATA S.K. | İSTANBUL ANADOLU S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. | YETENEK GELİŞİM S.K. | ATA S.K. | OLİMPİA 2023 S.K. |
3 | ATEŞ S.K. | GİRİŞİM S.K. | GÜNGÖREN G.BİRLİĞİ S.K. | TEŞVİKİYE S.K. | TUZLA MERCAN S.K. | RÜZGAR S.K. |
| MİNİK KIZ ANADOLU | MİNİK KIZ AVRUPA | MİNİK ERKEK |
|
|
|
1 | VAKIFBANK S.K. | BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ( C) S.K. | PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL S.K. | |||
2 | BALKAN YEŞİLBAĞLAR S.K. | BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (B) S.K. | İSTANBUL BBSK (A) S.K. | |||
3 | DEV ATAŞEHİR S.K. | İTÜ GELİŞTİRME (A) S.K. | BEŞİKTAŞ (A) S.K. S.K. | |||
4 | FENERBAHÇE S.K. | BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (D) S.K. | İSTANBUL BBSK (B) S.K. |