İstanbul’da 2018 – 2019 Sezonu tamamlandı
Reklam
  • Reklam

İstanbul'da 2018 – 2019 Sezonu tamamlandı

Yılda yaklaşık 11.000 maçın başarılı bir şekilde organizasyonunu gerçekleştiren TVF İstanbul Voleybol İl Temsilciliği, 15 Haziran Cumartesi günü TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlediği Ödül Töreni ile 2018-2019 Sezonunu tamamladı.

16 Haziran 2019 - 11:20

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği ile İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün organizasyonunu gerçekleştirdikleri İstanbul Süper Ligi, İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi’nde çeşitli yaş gruplarında dereceye giren 138 takım ve 2490 sporcuya madalya ve kupaları törenle verildi. 

Yılda yaklaşık 11.000 maçın başarılı bir şekilde organizasyonunu gerçekleştiren TVF İstanbul Voleybol İl Temsilciliği, 15 Haziran Cumartesi günü TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlediği Ödül Töreni ile 2018-2019 Sezonunu tamamladı.

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği ile İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün 2018 – 2019 Sezonunda organizasyonunu gerçekleştirdikleri İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi’nde çeşitli yaş gruplarında dereceye giren 138 takım ve 2490 sporcuya kupa ve madalyaları takdim edildi. 

Saat 13.00’de Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenin açılış konuşmasını TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık yaptı. Fındık yaptığı konuşmada, bu sezon rekor bir katılımla gerçekleştirilen liglerde zeki, çevik ve ahlaklı sporcular olmaya gayret gösteren tüm sporcuları, takımların yöneticileri ve antrenörleri ile büyük fedakarlıklarda bulunup evlatlarına spor yaptırma; voleybol oynatma gayreti gösteren velilere teşekkür etti.


Sezon için büyük özveri ile görev yapan, hakem, gözlemci, saha komiseri ve saha içinde görev yapan tüm personele ve yayınları ile bu müsabakaları tüm ülkeye duyuran basın mensuplarını unutmayan Erdal Fındık, genç sporcuların önümüzdeki sezon çok daha başarılı olmaları için aynı bu sezondaki gibi çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Fındık ayrıca, ödül töreninde büyük emek harcayan İstanbul İli genç voleybol hakemlerini de teşekkür etti. 

Erdal Fındık, ödül töreni öncesinde liglerin başarılı bir şekilde sürdürülmesindeki çalışmalarından dolayı Ali Ateş Onur, Volkan Şirinoğlu, Egemen Özertan ve Sencer Üneri' ye birer teşekkür plaketi takdim etti.


 

Törende;

MHGK Üyesi Aydın Ay,

TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık,

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mehmet Gül,

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Topal ve Sadettin Kıral,

Eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden, MHGK Eski Başkanı Oktar Tertemiz,

Eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden, MHGK eski Asbaşkanlarından Dr. Ahmet Keten,

Eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden, MHGK Eski Üyelerinden Ali Özarboy

İstanbul İl Hakem Kurulu Üyeleri Sakine Tayanç ve Turgay Özyılmaz,

İl Tertip Kurulu Üyeleri Volkan Şirinoğlu, Atilla Üner,

TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Yardımcı Ali Ateş Onur

Voleybol maçlarının Müdavimleri Ahmet Talat Ertekin, Cengiz Özlü, Atılay Okbaydan nam-ı diğer ‘İhtiyar Heyeti’

TVF Saha Müdürleri Ahmet Kaya, Bedri Sekizkardeş, Sencer Üneri,

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Menajerlerinden Kadir Uzun,

Türkiye’nin En Kıdemli, İstanbul’un tek A Klasman kadın Ulusal Voleybol Hakemi Aylin Turnaoğlu ve

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Onursal Üyesi ve Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Basın Danışmanı Savaş Eskigülek, sezon içinde dereceye giren sporculara madalyalarını, takımlara da kupalarını takdim ettiler.


 

 



Törende dereceye giren takımlar ve kategorileri şöyle: 

 

GENÇ KIZ 1 BÖLGE

GENÇ KIZ 2. BÖLGE

GENÇ KIZ 3. BÖLGE

GENÇ KIZ 4. BÖLGE

GENÇ KIZ İST. LİGİ

 

1

GD VOLEYBOL ARENA S.K.

ME MARMARA AKADEMİ S.K.

İSTANBUL BBSK S.K.

FMV IŞIK S.K.

İSTANBUL BBSK S.K.

 

2

ATEŞ S.K.

KARTAL BELEDİYESİ S.K.

KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K.

SEKBANLAR S.K.

KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K.

 

3

UNO AKADEMİ S.K.

BOĞAZİÇİ S.K.

BAKIRKÖY SU (A) S.K.

ROTARY 100. YIL S.K.

KARTAL BELEDİYESİ S.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZ KIZ 1 BÖLGE

YILDIZ KIZ 2. BÖLGE

YILDIZ KIZ 3. BÖLGE

YILDIZ KIZ 4. BÖLGE

YILDIZ KIZ İST. LİGİ

 

1

FENERBAHÇE S.K.

ALTINYURT (B) S.K.

KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K.

FMV IŞIK S.K.

KÜÇÜKÇEKMECE VOL. S.K.

 

2

DEV ATAŞEHİR S.K.

TUZLA MERCAN S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

BEYAZ MARTI S.K.

FENERBAHÇE S.K.

 

3

ATAŞEHİR YILDIZLARI S.K.

BOĞAZİÇİ S.K.

BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K.

RÜZGAR S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜÇÜK KIZ 1 BÖLGE

KÜÇÜK KIZ 2. BÖLGE

KÜÇÜK KIZ 3. BÖLGE

KÜÇÜK KIZ 4. BÖLGE

KÜÇÜK KIZ İST. LİGİ

 

1

AKADEMİ İSTANBUL S.K.

FENERBAHÇE KOLEJİ S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

AÇI S.K.

DEV ATAŞEHİR S.K.

 

2

DEV ATAŞEHİR S.K.

BOĞAZİÇİ S.K.

ATAKENT ELİT S.K.

RÜZGAR  S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

 

3

UNO AKADEMİ S.K.

BOĞAZİÇİ KARTALLARI S.K.

İSTANBUL BBSK S.K.

BEYAZ MARTI S.K.

AKADEMİ İSTANBUL S.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 1 BÖLGE

KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 2 BÖLGE

KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 3 BÖLGE

KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 4 BÖLGE

KÜÇÜK KIZ GELİŞİM ANADOLU

KÜÇÜK KIZ GELİŞİM AVRUPA

1

VAKIFBANK S.K.

KARTAL BELEDİYESİ S.K.

VİZYON S.K.

İSTANBUL SANAT S.K.

VAKIFBANK S.K.

YENİKÖY S.K.

2

GÖZTEPE AKADEMİ S.K.

ME MARMARA AKADEMİ S.K.

GÜNGÖREN G.BİRLİĞİ S.K.

YENİKÖY S.K.

KARTAL BELEDİYESİ S.K.

İSTANBUL SANAT S.K.

3

Z10 S.K.

ADA YILDIZLARI S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

SPOR FABRİKASI S.K.

ME MARMARA AKADEMİ S.K.

VİZYON S.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

MİDİ KIZ 1 BÖLGE

MİDİ KIZ 2. BÖLGE

MİDİ KIZ 3. BÖLGE

MİDİ KIZ 4. BÖLGE

MİDİ KIZ İST. LİGİ

 

1

AKADEMİ İSTANBUL S.K.

BOĞAZİÇİ S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

AÇI GENÇLİK S.K.

AKADEMİ İSTANBUL S.K.

 

2

DEV ATAŞEHİR S.K.

ADRES İSTANBUL S.K.

BAHÇELİEVLER BLD. S.K.

İTÜ GELİŞTİRME S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

 

3

FABRİKA VOLEYBOL S.K.

İSTANBUL ANADOLU S.K.

BAHÇELİEVLER VOL. S.K.

TEŞVİKİYE  S.K.

AÇI GENÇLİK S.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MİDİ KIZ GELİŞİM 1 BÖLGE

MİDİ KIZ GELİŞİM 2 BÖLGE

MİDİ KIZ GELİŞİM 3 BÖLGE

MİDİ KIZ GELİŞİM 4 BÖLGE

MİDİ KIZ GELİŞİM ANADOLU

MİDİ KIZ GELİŞİM AVRUPA

1

MVP S.K.

TUZLA MERCAN S.K.

GÜNGÖREN VOL. S.K.

RÜZGAR S.K.

MVP S.K.

GÜNGÖREN VOLEYBOL S.K.

2

ATA S.K.

İSTANBUL ANADOLU S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

YETENEK GELİŞİM S.K.

ATA S.K.

OLİMPİA 2023 S.K.

3

ATEŞ S.K.

GİRİŞİM S.K.

GÜNGÖREN G.BİRLİĞİ S.K.

TEŞVİKİYE S.K.

TUZLA MERCAN S.K.

RÜZGAR S.K.

 

 

 

 

   

 

MİNİK KIZ ANADOLU

MİNİK KIZ AVRUPA

MİNİK ERKEK

 

 

 

1

VAKIFBANK S.K.

BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ( C) S.K.

PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL S.K.

   

2

BALKAN YEŞİLBAĞLAR S.K.

BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (B) S.K.

İSTANBUL BBSK (A) S.K.

   

3

DEV ATAŞEHİR S.K.

İTÜ GELİŞTİRME (A) S.K.

BEŞİKTAŞ (A) S.K. S.K.

   

4

FENERBAHÇE S.K.

BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (D) S.K.

İSTANBUL BBSK (B) S.K.

   


  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
U16 Küçük Kız Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası’nda Namağlup Yarı Finalde
U16 Küçük Kız Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası’nda...
U17 Küçük Erkek Milli Takımımız, 5/8’lik Klasman Maçları Oynayacak
U17 Küçük Erkek Milli Takımımız, 5/8’lik Klasman Maçları...