Kadıköy’deki heyecana yağmur da engel olamadı
Reklam
  • Reklam

Kadıköy'deki heyecana yağmur da engel olamadı

Kadıköy Belediyesi tarafından Kadıköy Kalamış Atatürk Parkı içindeki Plaj Voleybolu Kortları'nda gerçekleştirilen Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası'nda ikinci gün tamamlandı. Öğleden sonra başlayan ve zaman zaman çok etkili olan yağmur, ne veteranların ne de genç voleybolcuların voleybol heyecanını bozamadı.

18 Ağustos 2019 - 10:48

Kadıköy Belediyesi tarafından Kadıköy Kalamış Atatürk Parkı içindeki Plaj Voleybolu Kortları'nda gerçekleştirilen Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası'nda ikinci gün tamamlandı. Öğleden sonra başlayan ve zaman zaman çok etkili olan yağmur, ne veteranların ne de genç voleybolcuların voleybol heyecanını bozamadı.
 
Bir Ahmet Şimşir organizasyonu olan ve HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Red Bull ve Özlem Kristal'in değerli katkıları ile hayata geçen projenin basın sponsoru olarak da KRT TV, canlı yayın röportajları ile turnuvanın Türkiye'nin her yerine ulaşmasını sağlarken, Pal Station Radyo DJ'leri de müzikleriyle coşku veriyor.
 
Plaj Voleybolunun sesi, İlker Çeteci'nin eşsiz sunumu ile 18 Ağustos Pazar günü sona erecek olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası'nın ikinci gününde  U21 Erkek, U20 Kadın ve Veteranlar kategorilerinde grup maçları ve Çeyrek Final maçları oynandı.
 
Günün maçlarında alınan sonuçlar şöyle:
 
U21 ERKEKLER
DORUK/OKTAY 2-0 FURKAN/BURAK (21-10, 21-15)
ONURCAN/NURULLAH 2-0  DENİZ/EFE (21-17, 21-18)
KÜRŞAT/SAMET 2-0 ERKAN/EYYÜB HÜKMEN (21-0, 21-0)
HALİS/OZAN 2-0 YANKI/EMİR (21-19, 21-14)
ARDA/TAHA 2-0 FURKAN/BURAK (21-17, 23-21)
ERKAN/EYYÜB 0 - 2 TARIK/CAN HÜKMEN(21-0, 21-0)
ATAKAN/BARIŞ 0-2 DENİZ/EFE HÜKMEN (21-0, 21-0)
YANKI/EMİR 1-2 YİĞİT/BERK (16-21, 23-21, 1015)
DORUK/OKTAY 1-2 KÜRŞAT/SAMET (20-22, 21-14, 11-15)
TARIK/CAN 2-1 ARDA/TAHA (17-21, 21-18, 15-13)
DENİZ/EFE 2-0 YİĞİT/BERK (21-18, 21-11)
ONURCAN/NURULLAH 2-0 HALİS/OZAN (21-11, 21-18)
TARIK/CAN 0-2 DORUK/OKTAY (11-21, 20-22)
HALİS/OZAN 0-2 DENİZ/EFE (15-21, 16-21)
 
VETERANLAR
İREM-ZAFER-BÜLENT 1-2 ELİF-ALPER-MUZAFFER (21-9, 11-21, 16-18)
MEDİNE-HASAN-ADİL 2-0 DENİZ-KEMAL-AKİF (21-17, 21-13)
ELİF-ALPER-MUZAFFER 0-2 MENİCE-HAKAN-YILDIRIM (13-21, 19-21)
DENİZ-KEMAL-AKİF 0-2 BURCU-AHMET-ÖZKAN (18-21, 13-21)
MENİCE-HAKAN-YILDIRIM 0 - 2 İREM-ZAFER-BÜLENT (19-21, 10-21)
BURCU-AHMET-ÖZKAN 1-2 MEDİNE-HASAN-ADİL (21-18, 14-21, 11-15)
 
U20 KIZLAR
ÖYKÜ/CEYDA 0-2 SİNEM/SELEN (20-22, 19-21)
SİNEM/SELEN 2-0 GÖKSU/AYŞE (21-5, 22-20)
DERİN/EYLÜL 2-0 BENSU/ILGIN (21-9, 21-5)
BENSU/ILGIN 2-1 SUDENAZ/İREM (12-21, 21-17, 15-9)
GÖKSU/AYŞE 0-2 ÖYKÜ/CEYDA (9-21,21-23)
SUDENAZ/İREM 0-2 DERİN/EYLÜL (12-21, 7-21)
 
18 Ağustos Pazar günü oynanacak 3. gün maçların programı şöyle:

VETERANLAR
Yarı Final Maçları

MENİCE-HAKAN-YILDIRIM  / MEDİNE-HASAN-ADİL 
İREM-ZAFER-BÜLENT   / BURCU-AHMET-ÖZKAN 

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

FİNAL MAÇI


U21 ERKEKLER
Yarı Final Maçları
KÜRŞAT/SAMET - ONURCAN/NURULLAH 
DORUK/OKTAY - DENİZ/EFE 

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

FİNAL MAÇI


U20 KIZLAR
Yarı Final Maçları
ÖYKÜ/CEYDA - DERİN/EYLÜL
SİNEM/SELEN - BENSU/ILGIN

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

FİNAL MAÇI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor'da imzalar atıldı
Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor'da imzalar atıldı
2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 5. günün ardından...
2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda 5. günün ardından...