Kumda Voleybol Heyecanı Başlıyor!
Reklam
  • Reklam

Kumda Voleybol Heyecanı Başlıyor!

Minikler ve gençler kadar yetişkinlerin de voleybolun tadını antrenman yaparak ve oynayarak çıkarmalarını hedefleyen ”Yetişkinler için Kumda Voleybol” 06 Nisan 2019 Cumartesi günü Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu Merkezi kortlarında başlıyor. Plaj Voleybolu milli takım antrenörleri eşliğinde düzenlenecek etkinlikte, plaj voleybolu oynamış ya da oynamak isteyen 23 yaş ve üzeri tüm bireylerin düzenli ve bilinçli antrenman ve maç yapmaları amaçlanıyor.

29 Mart 2019 - 14:23

Minikler ve gençler kadar yetişkinlerin de voleybolun tadını antrenman yaparak ve oynayarak çıkarmalarını hedefleyen ”Yetişkinler için Kumda Voleybol” 06 Nisan 2019 Cumartesi günü Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu Merkezi kortlarında başlıyor. Plaj Voleybolu milli takım antrenörleri eşliğinde düzenlenecek etkinlikte, plaj voleybolu oynamış ya da oynamak isteyen 23 yaş ve üzeri  tüm bireylerin düzenli ve bilinçli antrenman ve maç yapmaları amaçlanıyor.

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından  Antalya Spor Salonu yanında kurulan Plaj Voleybolu Merkezi’nde düzenlenecek organizasyona katılım ise ücretsiz. Daha sonra açıklanacak etkinlik takviminde ”Yetişkinler için Kumda Voleybol” etkinliği İzmir, Bursa ve Samsun’da devam edecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: plajorganizasyon@tvf.org.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası start alıyor...
2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası start alıyor...
Maja Ognjenovic: “Bir final olacaksa Türkiye ile oynamayı tercih ederiz”
Maja Ognjenovic: “Bir final olacaksa Türkiye ile oynamayı tercih...