Neriman Özsoy’dan Milli takım açıklaması
Reklam
 • Reklam

Neriman Özsoy'dan Milli takım açıklaması

Neriman Özsoy neden çağrıldığı halde Ay-yıldızlı takımda yer almadığını sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda açıkladı.

01 Ekim 2019 - 10:20

Özsoy'un instagramdan yaptığı açıklama şu şekilde;

Özel hayatımdaki bazı olumsuzluklar nedeniyle kendimi hazır hissetmediğim için Milli takımda görev alamadım. Bu süreçte federasyonumuza ve değerli başkanıma göstermiş olduğu anlayış için çok müteşekkirim. Kamuoyunda yanlış anlaşılan bu durum beni son derece üzmüştür. Çağrıldığım takdirde Milli göreve seve seve gelmeye hazır olduğumu voleybol camiasına ve kamuoyunun bilgisine sunarım.''

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • ben
  11 ay önce
  nerimanı izlemek büyük keyifti.servis karşılamada zaafı olsa da en az şeyma,hande baladın gibi smaçörler den üsttedir.ama hücum gücü hepsinden üstün,hatta dünya ölçeklerinin üstündedir.düşünsenize neriman varken fatma yıldırıma şeyma ya ebrara smaçör görevi veriliyor.olağanüstü yetenekleri bozuk para gibi harcamak ta üstümüze yok...belli ki guidetti ile sorunları var nerimanın....final maçının 5.setinde sırp pasör her topu boskoviç ve mihailoviç e atarken bizim takımda en önemli anlarda fatma yıldırım ortalık yerde dolanıyordu....pes diyorum.
 • sporsever
  11 ay önce
  Bu aksaklıklar sporda olagelen şeyler. Bazı yıldızlar en önemli anlarda yer alamayabiliyor. Yerini dolduramadıysak bu bizim suçumuz, asla onun değil. Zaten bu oturmuş kişiliğin doyurucu açıklamasına inanmamak diye bir şey de olamaz, onu biraz olsun izlemiş olan herkes için.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Misli.com Sultanlar Ligi’nde 5. Hafta, Tek Karşılaşma ile Başladı
Misli.com Sultanlar Ligi’nde 5. Hafta, Tek Karşılaşma ile...
2020 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda 2. Gün Sona Erdi
2020 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda 2. Gün Sona...