Simla Türker Bayazıt: Zor şartlara rağmen sezonu ikinci olarak...
Reklam

Simla Türker Bayazıt: Zor şartlara rağmen sezonu ikinci olarak tamamladık

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının sezonu ikinci sırada tamamlamasını Fenerbahçe TV’ye değerlendirdi.

17 Nisan 2021 - 10:11

Sezonu değerlendiren Simla Türker Bayazıt, “Öncelikle takımımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. Zor şartlara rağmen sezonu ikinci olarak tamamladık. Maalesef final etabında şanssızlık oldu. Ancak tek tesellimiz seneye kaldığımız yerden devam etmek. Bu bağlamda mücadeleci bir takım kurmuştuk ancak yaşanan covid vakaları sebebiyle maalesef bugün daha sakin bir törendeyiz. Fenerbahçe Spor Kulübü Türk sporunun mihenk taşı olarak adını her zaman finallere yazdırır. Bugün geldiğimiz noktada hem kadın hem erkek voleybol takımlarımız finallere kaldı. Erkek takımımızın final serisi devam etmekte. Seriyi dün 1-1 yaptık. Maalesef kadın takımımızda seriyi covid vakalarımızın çokluğu sebebiyle tamamlayamadık.” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • sporsever
    2 hafta önce
    Fenerbahçe'nin sayın yöneticileri : Bu antrenörün ve getirttiği oyuncuların takıma bir yararı yok. Antrenörün vizyon ve niyetleri de kulübe yakışmıyor, kenardaki tavır ve oyuncularla iletişimi de. Mihayloviç gibi fiziğiyle oynayan her oyuncu erken çaptan düşer, o çoktan düştü bile. Busa kalitesinde smaçör ise ülkemizde çok. Daha iyileri de var. Fenerbahçe'ye takımın ruhundan anlayan bir yerli antrenör gerekli. Tıpkı erkek takımındaki gibi. Ve Neriman Özsoy ile Yeliz Başa gibi üst düzey iki transfer çok yakışacak ve eksiklikleri giderecektir. Yıllardır ülkemizden uzak kalan bu iki yıldızımız dönüşlerinde yeni bir formayla iştahla oynayacaklardır. Ayrıca ülkemizin en iyi liberosu şampiyon rakipte oynamadan bekletilmektedir..Saygılarımla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milli Voleybolcu Meryem Boz BMW X1’in Direksiyonuna Geçti
Milli Voleybolcu Meryem Boz BMW X1’in Direksiyonuna Geçti
U17 Erkek Milli Takımımız, Elemelere Galibiyetle Başladı
U17 Erkek Milli Takımımız, Elemelere Galibiyetle Başladı