TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Millilerimize Tebrik...
Reklam

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Millilerimize Tebrik Mesajı

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ'dan, Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne katılma başarısı gösteren A Milli Erkek Takımımıza tebrik...

16 Ocak 2021 - 23:21

Kuzey Makedonya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2021 CEV Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde oynanan müsabakalar sonucunda grubunu lider tamamlayarak Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne katılma başarısı gösteren A Milli Erkek Takımımızı tebrik eder,

Elde edilen başarılı sonuçlarla Türk voleybolunun gücünü bir kez daha tüm dünyaya gösteren başta milli sporcularımız ve teknik ekip olmak üzere başarıda emeği geçen tüm kulüplerimizi ve camiamızı kutlarım.

Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • sporsever
  1 ay önce
  Set averajıyla 2 milyonluk ülkenin takımını geçişimizi tebrik mi etmiş ? "Elde edilen başarılı sonuçlar" imiş. Pes artık !
 • Ahmet Özlü
  1 ay önce
  Sayın TVF başkanı Erkek Milli Takımın başında Nedim Özbey ile A.Ş. ye gidersek asla bir başarı elde edemeyiz. Nedim Özbey in bizim ligimizde başarısı yok. Molalarda takıma verdiği pardon vermediği taktiklerle hiç bir başarı gelmez. Biran önce bu hatadan dönülüp gençlere dopru düzgün taktik verecek ve onlara bir şeyler katabilecek bir koç bulmaya baksınlar. Gayet yetenekli bir jenarasyonu iş bilmez bir koç yüzünden mahvetmesinler.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Hava Yolları’nda tüm testler negatif
Türk Hava Yolları’nda tüm testler negatif
3.Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Hakkında Önemli Duyuru
3.Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Hakkında Önemli Duyuru