TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Reklam

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası bugün oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

05 Temmuz 2021 - 13:00

Türkiye Voleybol Federasyonu ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası bugün oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

Dördüncü günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda derece giren takımlar şu şekilde:

U14 GRUP  KADINLAR1KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Melis Didar Özkanca – Zeynep Genç)
DERECE2ORTACA Gençlik ve Spor Kulübü (Begüm Zeynep Akçakaya – Nehir Oruz)
3MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BELEDİYE Spor Kulübü (Defne Daş – Elif Solak)
4MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ Gençlik ve Spor Kulübü (Ece Naz Ayhan – Nehir Koç)
+35 KADINLAR1TORBALI BELEDİYE Gençlik ve Spor Kulübü  (Başak Bölüm – Çiğdem Nahum)
DERECE2BAL Spor Kulübü (Burcu Pamukçu / Zeynep Vergili)
3İLKYILDIZ Gençlik ve Spor Kulübü (Esen Yıldız – Sofiya Erdemil)
4GÜNER KARAKAYA Spor Kulübü (Arzu Uzatöz / Çiğdem Kaplan)
5REO ATİLLA Spor Kulübü Derneği (Tuğba Döğüşcü / Ayşin Gemalmaz)
ERKEK +401VOLEYBOL DÜNYASI Spor Kulübü (Bülent Kandemir – Özkan Karatekin)
DERECE2BOĞAZİÇİ Spor Kulübü (Fatih Yaman – Mehmet Erdoğan)
3KAAN Spor Kulübü (Emre Arsan – Hasan Hüseyin Er)
4ÇENGELKÖY VOLEYBOL Spor Kulübü (Aydın Özyurt – Hilmi Genç)
U-16 KADINLAR1OLIMPIA 2023 Spor Kulübü (Didar Beril Boysan – Rumeysa Akçan) /
DERECE2MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BELEDİYE SPOR (Helin Gündoğan – Ekin Ada Yıldırım) /
3BETA Spor Kulübü (Bengisu Kazazlar – Duru Şentürkün) / B
4BETA Spor Kulübü (Senem Evrim Yetişen – Nehir Aras) / A
U-18 ERKEKLER1BEYLİKDÜZÜ BEYKENT Spor Kulübü (Nedim Nizami Baturalp  Turuncu – Efe Kestane)
DERECE2VOLEYBOL DÜNYASI Spor Kulübü (Metehan Baytekin – Can Oy)
3KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Aslan Uzlaştıran – Kadir Akyıldız)
U-18 KADINLAR1İSTANBUL ANADOLU Spor Kulübü (Sude Ak – Alexis Bradatan)
DERECE2SAMSUN 15 TEMMUZ Spor Kulübü (Selin Aşıkoğlu – Zeynep Bora)
3TVF Spor Kulübü (Naz Akyüz – Sanem Baş)
4KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Sudenaz Yılancı – Azra Çelik)
U 22 ERKEK1TVF Spor Kulübü (Sacit Kurt – Ahmet Can Tür)
DERECE2KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Tarık Gül – Batuhan Cengiz Atalay)
3TVF Spor Kulübü (Furkan Kaplan – Bahadır Kesgin)2
4KAYSERİ ŞAHİN Spor Kulübü (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci)
ERKEK 4s+401KAAN SPOR KULÜBÜ
DERECE2ÖZATEŞ
3KAAN ATAŞEHİR
4BÜYÜKDERE
ERKEK +501ÖZATEŞ Spor Kulübü (Volkan Özakman – Sedat Özer)B
DERECE2ÖZATEŞ Spor Kulübü (Volkan Özfırat – Alattin Eyilik) A
3BÜYÜKDERE Spor Kulübü (Ahmet Sulhan – Bülent Turan)
4ÖZATEŞ Spor Kulübü (Murat Bozkurt – Ali İhsan Odabaşı)
U22 KADINLAR1TEFENNİ GÜCÜ Spor Kulübü (Başak Bakar – Dilek Kübra Karakuş)
DERECE2İZMİR DSİ Spor Kulübü (İlayda Ertin – Yaren Gül Yalçın)
3EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ (Selin Dönmez – Sude Arslan)
4TEFENNİ GÜCÜ Spor Kulübü (Nesibe Bulut – Çilem Ünal)
U20 KADINLAR1İSTANBUL ANADOLU Spor Kulübü (Öykü Akdemir – Hododi Ioana)
DERECE2TVF Spor Kulübü (Irmak Gökçen – Ece Özdemir)
3İBRADI Spor Kulübü (Belinay Sarı – Ceren Evmez)
4MUĞLA B.B GENÇLİK ve Spor Kulübü (Azra Mülazımoğlu – Nilsu Kıdıl)
KADIN AÇIK1ALTEKMA Spor Kulübü (Aleyna Vence – Buğra Eryıldız)
DERECE2İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE Spor Kulübü (Melis Durası – Anna Kurshina)
3FAHRETTİN ALTAY Spor Kulübü (Öznur İssi – Sude Cenger)
4ANKARA ANADOLU VOLEYBOL Spor Kulübü (Hatice Kübra Özbek – Didem Alagöz)
AÇIK ERKEK1TVF Spor Kulübü (Ayberk Necmi Güllük – Batuhan Kuru)
DERECE2ALANYA BELDİYE Spor Kulübü (Dündar Yıldırım – Deniz Fazulov)
3ALANYA BELDİYE Spor Kulübü (Bahri H. Barış – Borak Pelenk)
4ANKARA ANADOLU VOLEYBOL Spor Kulübü (Burak Balıbey-Bilal Demiröz)

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda derece giren takımlara kupa ve madalyalarını ise TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve TVF İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AP Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Czarnecki, TVF Başkanı Üstündağ’ı Makamında Ziyaret Etti
AP Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Czarnecki, TVF Başkanı...
Mihallıççıkspor, Beşiktaş maçı karnavala dönecek
Mihallıççıkspor, Beşiktaş maçı karnavala dönecek