TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları...
Reklam

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi

İzmir Selçuk’ta bulunan Pamucak Plajı’nda organize edilen TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları’nda şampiyonlar, üçüncü ve son gününde oynanan karşılaşmaların ardından belli oldu.

Reklam
13 Eylül 2020 - 23:25
Reklam

İzmir Selçuk’ta bulunan Pamucak Plajı’nda organize edilen TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları’nda şampiyonlar, üçüncü ve son gününde oynanan karşılaşmaların ardından belli oldu.

Merkez kortta oynanan müsabakalar sonucunda sıralamalar şu şekilde oluştu:

45+ 2×2 Erkek
1.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda
2.Ahmet Necati Sulhan – Bülent Turan
3.Hakan Unç – Zafer Akdemir
4.Murat Bozkurt – Alihsan Odabaşı (Mustafa Taşdöven)
5.Volkan Özakman – Volkan Özfırart (Sedat Özer)

45+ 4×4 Erkek
1.Sedat Özer – Volkan Özakman – M.Alaattin Eylik – Volkan Özfırat (Seda Özgören)
2.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda – Hakan Unç – Zafer Akdemir
3.Ahmet Necati Sulhan – Bülent Turan – Medine –  Nagehan

35+ 4×4 Mix Erkek
1.Ali Çelik – Ferdi Altınbaş – Burak Balıbey – Oğuz Değirmenci
2.Emre Arslan – Adil Çanakcı – Murat Can Kara – Hasan H. Er
3.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda – Hakan Unç – Zafer Akdemir
4.Sedat Özer – Volkan Özakman – M.Alaattin Eylik – Volkan Özfırat (Seda Özgören)
5.Tibet Turgut – Kadir Mutaf – Hasan Nural – Elif Nural
6.Five Master (Burcu Pamukçu – Burcu Alşan – Sofiya Erdemil – Murat Bozkurt (Mustafa Daşdöven)

35+ 2×2 Mix
1.Selim Bölüm – Başak Bölüm
2.Hasan Nural – Elif Nural
3.Özcan  Oslu – Arzu Uzatöz

35+ Erkek
1.Oğuz Değirmenci – Burak Balıbey
2.Yusuf Nahum – Selim Bölüm
3.Hasan H. Er – Emre Arsan
4.Bülent Kandemir – Özkan Karatekin
5.Mehmet Alattin Eyilik – Özcan Oslu
6.Ali Çelik – Ferdi Altınbaş
7.Serkan Tunca – Özgür Öztürk
8.Sertan İnce – Sabri İnce
9.Murat Abanoz –  Onur Atılgan

35+ Kadın
1.Burcu Pamukcu – Burcu Alşan (Nihan Gençülgen Evrenösoğlu)
2.Sofıa Erdemil – Zeynep Vergili (Özgü Yalçın)
3.Tuğba Döğüşcü – Ayşin Gemalmaz
4.Başak Bölüm – Arzu Uzatöz
5.Banu Baytemur Arıcı – Yelinay Yelin Cesur
6.Özlem Bakan – Seda Özgören

Kulüpler – Kadınlar
1.Uno Akademi (Medine Korkmaz / Nagehan Temel)
2.Burdur Müc. (Cansu Cibeli/Pulsar Tunca)
3.Burdur Müc. 1 (Çilem Ünal / Nesibe Bulut)

Genç Kızlar
1.İstanbul Anadolu G.S.K (Öykü – Ceyda)
2.Burdur Mücadele Gsk (Dilek – Derya)
3.İbradı Belediyesi Spor Klübü (Belinay-Ceren)
4.Ege Atletik Spor Kulübü (Nazlıca -Ezgi )
5.Ege Atletik Spor Kulübü (İrem – Miray)

Yıldız Kızlar
1.Vefa Şimşek Beach Volley Akademi (Dalya-Tuana)
2.Muğla Bş Bld. G.S.K (Defne-Gülin)
3.Muğla Bş Bld. G.S.K (Sıla-Pınar)
4.Kartal Anadolu Spor Klübü (İrem-Sudenaz)
5.Antalya Açı Gençlik Spor Kulübü (Sudenaz-Afra)
6.Beta Spor Klübü (Sıra-Hilal)

Midi Kızlar
1.Özateş G.S.K. (Berrak – Şimal)
2.Bodrum Doğuş(Bensu-Cenay)
3.Muğla Bş Bld. G.S.K(Elif-Defne
4.Kartal Anadolu Spor Kulübü(Zeynep-Dila)
5.Muğla Bş Bld. G.S.K(Ecenaz-Seden)

Maç sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen törende, şampiyonlar olan takımlara kupalarını, Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Bilgi Keskin, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Cansu Bakıcıol, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ihlamur, Selçuk Belediye Meclis Üyesi Cem Subaşı, Selçuk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Kılınç, Selçuk İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Önder Ortoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Ersan Odaman takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alanya'da Viliam Fejt gitti, Islomjon Sobirov geldi
Alanya'da Viliam Fejt gitti, Islomjon Sobirov geldi
Dieu Est La Ndahayo, Niksar Belediyespor'da..
Dieu Est La Ndahayo, Niksar Belediyespor'da..